Аноним_• 28 июня 2025

Правда что спираль стимулирует воспаление?

Залізна тьотя• 28 июня 2025
Ответ дляАнчо Ус
Спіраль в відкритому стані 3,1 см.
Це чудово. А матка 5 см.
І як та спіраль розкривається серед міом?
Чи інструкції пишуть просто так?
Залізна тьотя• 28 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Але ж ми не говоримо про непрофесійних лікарів.
Тема про мірену, а ви істерично пишете що це зло, бо не можна її при запаленнях і тд
А виявляється що просто у вас погані лікарі, а мірена тут ні до чого
Де істерика? Я скинула інструкцію з протипоказаннями.
То Ви писали, що Мірену можна ставити всім жінкам. А це, прямо кажучи, неправда.
автор Аноним_ • 28 июня 2025
Ответ дляпалка-копалка
Если кровило между циклами это не норма. Это миомы или эндометриоз. Для этого и ставят мирену. А не от воспаление. Скорее всего у вас или миома или эндометриоз. Значит есть показания к этому.
У меня спкя
Залізна тьотя• 28 июня 2025
Ответ дляАнчо Ус
Ви серйозно?
При лейоміомі одним з протоколів лікування є саме мірена. Є куча досліджень і доказів зменшення самих вузлів, не кажучи про клінічні прояви.
Але мабуть третій лікар назначив супер дієві препарати, з яких йому представництво «відкат носить»
Все ще простіше.
Третій лікар сказав, що варто поспостерігати за ситуацією три місяці і зробити повторно УЗД, глянути, чи зміниться розмір міом. І вже потім розглядати варіанти лікування.
сладкий_ноябрь• 28 июня 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Так, всім.
Якщо вони пройшли обстеження і в них все добре
сладкий_ноябрь• 28 июня 2025
Ответ дляАнчо Ус
Ви серйозно?
+++++
сладкий_ноябрь• 28 июня 2025
Ответ дляАнчо Ус
Ви серйозно?
Там залізобетон.
Мірена - зло. Там людина абсолютно не розумі що пише.
Залізна тьотя• 28 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Так, всім.
Якщо у жінки все добре, то їй та спіраль банально не потрібна.
сладкий_ноябрь• 28 июня 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Чому?
Жінка здорова, має рясні місячні, спіраль прибирає цю проблему.
Анчо Ус• 28 июня 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
А якщо вона хоче такий спосіб контрацепції?
Або якщо спадкова схильність і вона обирає такий спосіб профілактики?
Залізна тьотя• 28 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому?
Рясні місячні - це вже не все добре. Від них часто анемія.
Але так, якщо йдеться про Мірену, і протипоказань немає, то у більшості вона стоїть без проблем, замість місячних регулярно або пару крапель, або зовсім трохи виділень і це зручно.
Після видалення спіралі проблема повертається, зате ті 5 років, поки вона стояла, жінка могла розслабитися.
Серед моїх знайомих Мірена стояла чи стоїть у 4 жінок. У двох з метою контрацепції, у одної через рясні місячні, у одної для стабілізації гормонального фону.
Якісь неприємні відчуття були лише у одної, тривали пару місяців, трохи (до 2 кг) набралося ваги. Одна з цих жінок ставила спіраль двічі поспіль, тобто разом було майже 10 років, зняла, щоб народити дитину.
Але це ж знову не означає, що спіраль можна ставити всім і що це панацея.
Бувають й інші гормональні спіралі, про них не скажу, мені не намагалися інші пропонувати і серед моїх знайомих ні у кого не стояли.

І досі хтось ставить негормональні з метою контрацепції, вони мають абортивну дію і дійсно можуть викликати запалення і більш рясні місячні, але ж навряд чи авторові пропонували негормональну спіраль.
сладкий_ноябрь• 28 июня 2025
Ответ дляЗалізна тьотя

У вас реально в голові каша.
Сорі, одне й те ж саме я мусолити з вами не буду. Ви чуєте лише себе
Залізна тьотя• 28 июня 2025
Ответ дляАнчо Ус
Якщо жінка хоче у такий спосіб уникнути небажаної вагітності - то її справа і та ж Мірена у багатьох стоїть саме з такою метою. Це інший момент, ми ж говорили про те, що Мірену багато лікарів пропонують як панацею, бо їм ліньки шукати причину реальної проблеми.
Спадкова схильність до чого? Профілактика чого? Не зовсім зрозуміло Ви написали.
Залізна тьотя• 28 июня 2025
Ответ дляАноним_
Воспаление матки
Мне хотят ставить потому что после вторых родов плохо сокращается матка.
Анализы никакие точно мне не назначат
Максимум кровь, моча , узи
Яку спіраль Вам пропонують?
Запалення буває від негормональних, але навряд чи б її рекомендував лікар, вона нічого не лікує.
Про Мірену не чула, щоб у когось було потім запалення.
І аналізи точно мають спочатку зробити і перевірити, у тому числі мазки.
І УЗД теж треба.
Анчо Ус• 28 июня 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Ви ж написали, що якщо у жінки все добре -то їй мірена не потрібна. А виявляється, що якщо все добре але хоче контрацепцію-то потрібна.
Спадкова схильність наприклад до ендометріозу, або до тої ж лейоміоми-то жінка думає наперед і з допомогою мірена нормалізує гормональний фон, таким чином робить профілактику розвитку захворювань
Залізна тьотя• 28 июня 2025
Ответ дляАнчо Ус
Ті ж презервативи набагато безпечніші у плані контрацепції. Жінка обрала простіший варіант або не довіряє партнеру - то її вибір, а не необхідність.
Анджеліна Джолі подумала наперед і видалила груди, натомість поставила імпланти, також їй видалили яєчники, бо вона має великий ризик раку спадково, зробила відповідні аналізи.
Але це ж не означає, що всі жінки робитимуть таку ’профілактику’ і їм це радитимуть лікарі.
Анчо Ус• 28 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Там залізобетон.
Підтримую.
Теж далі не буду відповідати -бо тільки час витрачати і себе не поважати
палка-копалка• 28 июня 2025
Ответ дляАноним_
У меня спкя
Понятно. Но спираль тоже ставят там по гормонам смотрят ещё. Я пока поставила её. Анализов на гормоны, на цитологию сдавала под наркозом. Если есть воспаление я знаю у знакомой пока воспаление не вылечили не ставили.
Ну у меня врач дотошная такая. И не жалею что к ней попала.
палка-копалка• 28 июня 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Це чудово. А матка 5 см.
Чи інструкції пишуть просто так?
Спираль сама находится в трубочке. Сама трубочку вводится а потом как тампон выходит мирена. Загуглите полно видео как это делается. Она сама размером 2.5см.
И да, серед миом опытный врач может установить. Тут в любом случае узи надо. Мне перед установкой сделали узи и сразу в кресло мешала одна но поставили.
палка-копалка• 28 июня 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Все ще простіше.
Да так многие говорят. У меня была ситуация наблюдали наблюдали и срочно на операцию. За несколько месяцев иногда может и очень быстро вырастать. Так что тут такая рулетка. После операции тоже пила гормоны. А потом решили все-таки поставить. И не жалею. Уже вторая...
Залізна тьотя• 28 июня 2025
Ответ дляпалка-копалка
Ця лікар поки що не каже про спіраль.
Одна міома у мене вже два роки і розміри не змінилися, друга ось з´явилася, хтозна, коли саме. Мене вони поки що не турбують. Піду до лікаря через місяця півтора.
Гормональний фон зараз у мене так собі, то можуть бути варіанти.