маминаБубочка• 28 июня 2025
Что вы думаете о фразе Дети ничего не должны родителям?
Носки на подтяжках• 28 июня 2025
Ответ дляПотеряласЯ Я...
по-перше, допомога у вас йде від відчуття боргу перед ними чи від відчуття вдячності і наявного бажання і можливостей дати щось?
по-друге, ваша допомога в першу чергу повинна йти дітям і по остаточному принципі батькам. Ваші ж батьки теж саме дітям допомагали.
У нас так прийнято, що родина це головне, це для мене єдино зрозумілий шлях, мене ніколи не покинула родина, завжди давала руку помочі, навіть коли я стала бомжем і народила важко хвору дитину, а я так само даю руку помочі своїй родині. Мої батьки допомагали і своїм батькам, це нормально, якщо є любов.
Лепетун• 28 июня 2025
Ответ дляПотеряласЯ Я...
А можна і через відчуття боргу і через відчуття вдячності?
Пускаю бісики• 28 июня 2025
Ответ дляГорлаю зрання
Якщо батькі купили квартиру і машину, то можна поговорить і про хто кому должен)) якщо мама не працювала бо жінка не коняка, а коли чоловік помер пішла до дітей які Повинні її утримувати бо вона все ще не коняка, то трохи інша історія, все що хто кому винен написано в законі України. Ви самі квартиру/машину вже купили? Чи чим обґрунтуєте що ваші діти вам Должны?
а діти тільки за гроші винні?
Горлаю зрання• 28 июня 2025
Ответ дляПузата Хата
Так родители тоже не должны
Що не должны? Коли приймається рішення народжувати і не віддавати в дитячий будинок то винні до 18 років дещо, хто не должен навіть кота не може завести бо должен кормити і лікувати.
Горлаю зрання• 28 июня 2025
Ответ дляПускаю бісики
а діти тільки за гроші винні?
Конкретизуйте що саме винні? Все що хто кому винен в законі прописано, все що не прописано базується на відносинах, і цікава думка давати по мінімуму, але чогось хотіти в майбутньому, хоча це розповсюджена стратегія, головне така стратегія чомусь до своїх дітей відноситься, своїм батькам такі ждуни особливо не допомагали
ЯсноВидящая• 28 июня 2025
Думаю, что так и есть. Мой сын мне ничего не должен. Его рождение - это наше с мужем решение и наша ответственность.
Лиса Патрикевна• 28 июня 2025
Мені 51, в мене 3 дорослих дітей + 1 не повнолітня і чоловік 53 роки. Було все для дітей, мали і мають все, вивчені. Але боюся старості, не хочу бути обузою дітям, та і в мене таке відчуття , що і вони цього не хочуть і не захочуть . І як один хтось сказав : « жити, то жити, а от як дожити ?»
Маргарита и Мастер• 28 июня 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Нет, в обратную сторону это не работает. Родители как раз должны своим детям.
Расскажите это детям алкоголиков, тиранов
ПотеряласЯ Я...• 28 июня 2025
Ответ дляЛепетун
Ви не можете визначити по якій причині допомагаєте?
Дуже просто. Якщо ви в чомусь відмовляєте батькам і у вас немає провини - у вас основне почуття вдячності. Якщо провина є - ви допомагаєте через відчуття боргу
Не любовница• 28 июня 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
А это результат воспитания лидеров. Вот первые лидеры и подросли уже
Лидерами рождаются один на миллион.
ПотеряласЯ Я...• 28 июня 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
І що?
Мова про почуття обовязку
Та й взагалі. ви можете допомагати саме з почуттям обовязку, якщо вам так норм.
Мова про почуття обовязку
ПотеряласЯ Я...• 28 июня 2025
Ответ дляНе любовница
Лидерами рождаются один на миллион.
хм... мабуть у кожного є лідерські якості. і питання лиш в тому, яку кількість людей цей лідер потягне.
Начальник відділу теж трохи лідер. Але явно не такий, як організатор якогось амазону, гугла чи релігійних течій
Пузата Хата• 28 июня 2025
Ответ дляГорлаю зрання
Кормить одягати і до побачення
АнтиТроль• 28 июня 2025
Ответ дляКраля-Галя
даже по закону могут подать на алименты и содержание
И получат согласно закону ) и кружение и подмывание в это понятие не входит
АнтиТроль• 28 июня 2025
Ответ дляТигрЛьвович
Думаю, что у адекватных людей и родители и дети что-то да должны.
В адекватных семьях таких вопросов не возникает )
Все делается без грифа должен
Краля-Галя• 28 июня 2025
Ответ дляАнтиТроль
не входит
втор же спрашивает, кто кому что должен
Мальовнича даль• 28 июня 2025
Мы должны их кормить и одевать
Но мы не должны за ними (подростками) мыть посуду, унитаз, отвозить их в школу (куда можно дойти пешком) и тд
Так что все это - «услуги» которые мы делаем детям. А они уже должны отвечать аналогичными услугами (помощь по дому и тд)
В моей картине мира это так работает. И вроде бы дети это понимают.
(Особенно когда звонят из школы - мама, я забыл дома рисунок (папку, тетрадь, форму) - можешь привезти сейчас)
ТигрЛьвович• 28 июня 2025
Ответ дляПускаю бісики
родители все должны
куча тем... как родители смели не купить мне квартиру, машину...
а как дети - конечно не должны
Угу, родители должны детей содержать до их, детей, пенсии. А потом тихо помереть чтобы им вдруг чего от детей не понадобилось.
Горлаю зрання• 28 июня 2025
Ответ дляПузата Хата
Кормить одягати і до побачення
))) я одного не розумію, навіщо народжувати дітей якщо це обуза і єдина надія що підростутуть і почнуть бути винні? А якщо дитина буде інвалід або стане інвалідом у дорослому віці і не зможе бути винним, чи у нього буде дитина з інвалідністю і просто можливостей не буде? Діти поганий бізнес план, є великий шанс прогоріти, краще інвестувати кудись гроші, які на кормить і одягать
Пузата Хата• 28 июня 2025
Ответ дляГорлаю зрання
Согласна на 100 процентов
Organic• 28 июня 2025
Я не знаю. Мне кажется что когда мои родители выйдут на пенсию, а она будет маленькой 100% мы с мужем должны будем поддержать материально и его и моих. Как на деле это выйдет- не знаю. У мужа хоть брат есть, а у меня никого. Плюс дети. Получится ли.
Лепетун• 28 июня 2025
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Спасибо.Ещё одна мудрость в копилочку.У мамы к сожалению деменция,куда ж я денусь с подводной лодки
Пускаю бісики• 28 июня 2025
Ответ дляТигрЛьвович