Завжди з рушником• Изменено 28 июня 2025
Як з Яремче доїхати до динопарку, аквапарку?
Планую поїздку і хочу розуміти, як дістатись, чи далеко йти пішки від транспорту? Підкажіть, будь ласка.
І в Буковелі чи можна поплавати в озері, як туди теж дістатись? Аквапарк вартий відвідування чи краще обійтись озером? А потім назад. Їду з дитиною 10 років.
Завжди з рушником
• 28 июня 2025
Ответ дляПокорительная
Гугл карта вам в помощь
Гугл карта пише ’їдьте автомобілем 10 хвилин, потім на електричку’. Авто немає.
Гуру троллинга• 28 июня 2025
Автор ми їздили маршруткою з Яремче в діно парк. З автовокзалу їдуть маршрутки приблизно кожні півгодини в той бік. Я дивилась табло автовокзалу. Просите водія зупинитись біля Діно-парку. Їхати приблизно хвилин 40. Назад складніше. переходите дорогу від парку, там базарчик. І просто чекаєте маршрутку. Якась да приїде, вони зупиняються на базарчику, питаєте водія, чи їде в Яремче.
Завжди з рушником
• 28 июня 2025
Ответ дляГуру троллинга
Дякую!
Завжди з рушником
• 28 июня 2025
Ответ дляГуру троллинга
Я ще в якісь локації так їздили? Ще думаю, може до озера в Буковель, на підйомник хотілося б. Тільки пішки тіліпать не хочеться в спеку
Гуру троллинга• 28 июня 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
ще не їздили, але якраз ті всі маршрутки їдуть до Буковелю, ми просто виходили раніше, в Поляниці. Діно парк дуже класний, в білет включений ще парк атракціонів поряд, теж класний.
Хотіли на електричці у Ворохту поїхати, але попали на ремонт колії.
Може вам буде цікаво - напроти жд вокзалу є аутлет, там великий асортимент одягу
Завжди з рушником
• 29 июня 2025
Ответ дляГуру троллинга
Дуже дякую!