Простоваля• 28 июня 2025
Після якого моменту на роботі ви зрозуміли що час звільнятись?
Мій - працюю бухгалтером. Будували новий офіс. Коли все було готово, адміністратора посадили в окремий, а мене - разом з іншими.
Муркошечка• 28 июня 2025
Ответ дляПоросенка
Коли жінка директора дізналася про наш роман
Нафиг он вам надо?)
Поросенка• 28 июня 2025
Ответ дляМуркошечка
Нафиг он вам надо?)
Ну надо не надо, а живемо вже 17 років, троє дітей
Муркошечка• 28 июня 2025
Ответ дляПоросенка
Ааа, ну норм. Надеюсь, детям нет 18 лет. А то мой уже 4 года служит, по доброму завидую тем, у кого есть возможность свободно дышать
Поросенка• 28 июня 2025
Ответ дляМуркошечка
Мій громадянин Польщі
Муркошечка• 28 июня 2025
Ответ дляПоросенка
Мій громадянин Польщі
Напоминайте ему периодически, как по свински они с нами поступали. И про лагеря говорите. А то у них только волынская резня в голове, а как с нами поступали, не помнят
Заліковий троль• 28 июня 2025
Ответ дляМуркошечка
все они помнят, только удобно эти факты не упоминать
Поросенка• 28 июня 2025
Ответ дляМуркошечка
Він українець з громадянством Польщі
СкокоМнеДадите• 28 июня 2025
И шо?
Вас королевишну должны были посадить отдельно?
Увольняйтесь, нафиг такой геморрой компании!
Свисток ля-минор• 28 июня 2025
коли працювала по 10-12 годин на день за трьох, бо дуже цікавий проект був. коли вкладалась по максимуму, коли через палаючі терміни могла працювати у відпустці (замість відпустки) і мені директор сказав «хотілося б більше самовіддачі» 🤣🤣🤣
Оновлена версія• 28 июня 2025
Коли директор створила для мене особисто графік роботи, і такий, щоб я не змогла добиратися до дому службовим автобусом, разом з іншими колегами. Щоб сиділа на роботі подовше, і потім добиралася додому за гроші.
Простоваля
• 28 июня 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
І як? Звільнились?
Свисток ля-минор• 28 июня 2025
Ответ дляПростоваля
І як? Звільнились?
ну да) яжнєлох))
я знатно приху€ла і звільнилась
тоді як раз ще частина моїх підлеглих теж пішла по різним причинам (хтось на іншу роботу, хтось переїхав в інше місто, хтось в декрет). оце був зальот
я знатно приху€ла і звільнилась
Язикувата Хвеська• 28 июня 2025
Бухгалтер.
Просила пересмотреть зарплату (премиальную часть). Не голословно. Собрала статистику за последние три года, что увеличились объемы, количество операций.
Отказали.
Еще это был период, когда уволилась коллега и больше двух месяцев не могли найти подходящего человека.
Я была уверена, что мне не откажут .
Отказали.
Я была уверена, что мне не откажут .
Трахтибидох• 29 июня 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Бухгалтер.
Отказали.
Я была уверена, что мне не откажут .
Отказали.
Я была уверена, что мне не откажут .
І ви звільнились?
Язикувата Хвеська• 29 июня 2025
Ответ дляТрахтибидох
І ви звільнились?
Да. В скором времени. Это было последней каплей.