Творю чудеса• 28 июня в 21:20
Не падает давление.
Давление 140 на 110. Час назад 1 таблетка Бисопролола,корвалол. Показатели не меняются. Есть стресс. Всем спасибо за совет
Зубачистка• 28 июня в 22:16
Ответ дляReintTycha
Я на 112 дзвоню. Дієвіше. І швидше
О, дякую. Буду знати.
ReintTycha• 28 июня в 22:17
Ответ дляЗубачистка
На 103
Не в тему
У мене загорілася сажа в комині.( вакуумна чистка була) Я на 112. Через хвилин 10-15 приїхали. Розумнички. Погасили. Мінімум залили і розвалили.
Місяць тому в сусідки сталося подібне( вирішіла баню розтопити , баня прибудована до будинку). На 101 дзвонила. Згоріло все. Поки приїхали
Пушкининиана• 28 июня в 22:30
Ответ дляЗубачистка
Ви як гіпертонік зі стажем, скажіть, що у на ніхто не лікує причину підвищеного тиску, а тільки його наслідки. Я права? Серце калатає- бісопролол, тиск - каптопрес. А розбиратися і прибрати причину на початках наші лікарі чи не можуть, чи не хочуть.
Прийшла я до кардіолога, пульс високий, на кардіограмі синусова тахікардія. Питаю що робити, відповідь - бісопролол. Питаю від чого тахікардія, у відповідь - та хто його знає, багато причин. От і полікувала))
Щодо причини гіпертонії, призначали деякі обстеження і аналізи пройти. Лише наднирники не перевіряла, але таки треба було здати деякі аналізи. У мене спадкова гіпертонія. Причиною гіпертонії і тахікардії міг бути гіперкінетичний тип гемодинаміки за УЗД серця (у моєму першому УЗ серця таке було написано). Тепер погіршилися показники УЗД серця і деякі знахідки можуть впливати на тиск. Також був міокардит, на той період тахікардія була до 140 уд./хв. Тривалий період приймала бісопролол, тепер маю міжпередсердну блокаду фонову і бувають епізоди брадікардії.
Щодо тахікардії причин дійсно багато. Можуть бути фізіологічні, викликані стресом, панічними атаками, як побічний ефект при приймі препаратів, а також пов´язані з захворюванням (серцево-судинні захворювання, анемія, при електролітному дисбалансі, захворюванні щитоподібної залози).
Приходиться самій визначатися з обстеженнями, проходити, розбиратися що є що, потім вже йду до лікаря.
Зубачистка• 28 июня в 22:47
Ответ дляПушкининиана
Так, мені теж прийшлося самій шукати, щитовидка. Гормони наче прийшли в норму, крім тттг, а з бісопролола злізти не можу. Не приймаю - високий пульс, чи звикла уже чи що.
Виходить його не можна довго приймати? Якісь зміни в серці він викликає?
А він мені так подобається, вип´ю зранку і красота))
Пушкининиана• 28 июня в 23:36
Ответ дляЗубачистка
Різко припиняти прийом бета-блокатору не можна, так як може бути ’синдром рикошету’, тобто це може спровокувати прискоренне серцебиття.
Брадікардія може виникати при прийомі бета-блокатору, нечасто – порушення атріовентрикулярної провідності, у пацієнтів з серцевою недостатністю ознаки погіршення серцевої недостатності.
Є протипоказання у бето-блокаторів, про які написано в інструкції.
Зубачистка• 29 июня в 03:26
Ответ дляПушкининиана
Я таких слів не знаю, тож в мене очевидно немає протипоказань. Я зараз перейшла на пів таблетки, коли не приймаю хоч один день, пульс високий і до вечора відчутно втомлююся. А якщо доводиться ще і вночі погано спати, то взагалі аж сили немає.
Вранці встаю, почистили зуби вилилася, пульс 130 з хвостиком. Якщо не випити таблетку, то до обіду буде 140+.
Не знаю як злізти з них.