Творю чудеса• 28 июня в 21:20
Не падает давление.
Давление 140 на 110. Час назад 1 таблетка Бисопролола,корвалол. Показатели не меняются. Есть стресс. Всем спасибо за совет
Зубачистка• 28 июня в 21:41
Ответ дляРаспутница
на швидкій подружці моїй сказали на 160/100шо з таким люди працюють, випийте каптопрес і все.
Тому і працюють, що раніше не слідкували за своїм тиском і тепер їм 160 норма, не відчувають його. Але це не означає, що це ок. Це неправильно.
ReintTycha• 28 июня в 21:43
Ответ дляЗубачистка
Спазмалгон, магній можливо легше стане.
Якщо так щоб збити, то візьміть четвертинку каптопрес під язик, через півгодини поміряйте, якщо не падає, то ще 4-нку можна. Цілу не беріть, якщо ви ніколи раніше його не приймали, може різко впасти
Спазмалгон містить аналгін
Распутница• 28 июня в 21:43
Ответ дляЗубачистка
Я згодна з Вами. Але на швидкій так відповіли.
Губи з філером• 28 июня в 21:44
Ответ дляПушкининиана
Швидка приїзджає, якщо окрім підвищеного тиску є неврологічна симптомтика, кардіологічна симптоматика, блювота, носова кровотеча; якщо ускладнений гіпертонічний криз.
Приїхали коли в мене таке вперше було ніч і ліків немає нічого взагалі
ReintTycha• 28 июня в 21:44
Ответ дляТворю чудеса
Трифас есть,его можно?
Ні. Не раджу. Я ледве не здохла від нього.
Краще вже фуросемід
Творю чудеса
• 28 июня в 21:45
Ответ дляReintTycha
Краще вже фуросемід
Дякую.
ReintTycha• 28 июня в 21:49
Ответ дляЗубачистка
При проблемах з нирками, тиск може рівнятися .120/110...115/110.
От є проблема.
Нижній тиск. Від нього помирають
Виправіть, коли я не права.
У мене був тиск 220/130.
То було привагітності. Дитина норм. І я норм. Того навіть не відчувала.
Істерика лікаря...зробила мені нервовий зрив
От є проблема.
Нижній тиск. Від нього помирають
Виправіть, коли я не права.
У мене був тиск 220/130.
Творю чудеса
• 28 июня в 21:53
Ответ дляМerida
А что сподвигло измерить давление?
Головокружение,лихорадка.,тошнота.
Пушкининиана• 28 июня в 22:00
Ответ дляЗубачистка
У мене гіпертонія. Якщо на роботі підвищувався тиск до 160-165/100-110 і це на фоні прийому антигіпертензивних препаратів, приймала таблетку і приходилося працювати далі. На початковій стадії гіпертонії підвищення тиску відчувала. Але з роками поступово організм адаптувався і тиск до 155/100 взагалі не відчуваю. Високий тиск, так, відчуваю, є супутня симптоматика. Є причина, яка впливає на тиск.
Навіть якщо невідчувається тиск до якогось рівня, можуть поступово виникати ускладнення.
Зубачистка• 28 июня в 22:00
Ответ дляReintTycha
От є проблема.
Нижній тиск. Від нього помирають
Виправіть, коли я не права.
У мене був тиск 220/130.
От є проблема.
Нижній тиск. Від нього помирають
Виправіть, коли я не права.
У мене був тиск 220/130.
Маленька різниця має верхнім в нижнім небезпечна
Зубачистка• 28 июня в 22:02
Ответ дляПушкининиана
То ви прийняли таблетку, а не працювали з таким тиском. Розумію, що коли на роботі і не можна піти, то мусиш працювати, але ж ви собі допомогли
ReintTycha• 28 июня в 22:04
Ответ дляЗубачистка
Так. Але в Україні скоро теж на то не приїде зараз
Зубачистка• 28 июня в 22:07
Ответ дляПушкининиана
Ви як гіпертонік зі стажем, скажіть, що у на ніхто не лікує причину підвищеного тиску, а тільки його наслідки. Я права? Серце калатає- бісопролол, тиск - каптопрес. А розбиратися і прибрати причину на початках наші лікарі чи не можуть, чи не хочуть.
Прийшла я до кардіолога, пульс високий, на кардіограмі синусова тахікардія. Питаю що робити, відповідь - бісопролол. Питаю від чого тахікардія, у відповідь - та хто його знає, багато причин. От і полікувала))
Творю чудеса
• 28 июня в 22:08
Ответ дляSeehund
Автор себя тут больше накручивает, а надо лечь и расслабиться, тогда начнет оно падать.
Расслабиться не получится,был сильный стресс.
ReintTycha• 28 июня в 22:09
Ответ дляТайТаке
Не придумывайте
Пройшли с я під горбок, поки йшли до сусідки, яка має тонометер. От ітакий тиск.
ІнфарктМікарда. Отакий рубець.
Чи га скакали поскакали, аби жийвир жир зігнати
ІнфарктМікарда. Отакий рубець.
Играю_на_кларнете• 28 июня в 22:10
Ответ дляТворю чудеса
Подышите в пакетик.
Помогает, проверено.
Зубачистка• 28 июня в 22:11
Ответ дляReintTycha
Так, не їдуть. Я вчора на швидку дзвонила, 22:30, лягати спати, а дитина не може лягти - в вухах так тиснк, болить, що верещить криком. Виявилося, що і голову нахилити не може. На швидкій порадили своїм ходом їхати, добре хоч сказали куди. Колись дзвонила, то приїжджали, пам´ятаю, що з отитом везли. А тут спитав чи вона в свідомості, чи говорить, ок, тоді самі їдьте )
ReintTycha• 28 июня в 22:12
Ответ дляЗубачистка
Ви на 112 дзвонили?