Боневтікла• 28 июня 2025
Чи знаєте перевізника з комфортними автобусами окрім FlixBus?
Щоб були 2поверхові, з туалетом? На поїзд квитки нереально взяти, треба з дитиною поїхати з Полтави до Львова. На Фліксбусі немає вільних квитків нажаль
Чеширская кошечка• 28 июня 2025
а по Україне що є такі автобуси?? знаю, що у нас нема де їх чистити
Боневтікла
• 28 июня 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Є
КаваЗМолоком• 28 июня 2025
У фликсбуса все автобусы комфортные? А то я ездила Галтрансом туда очень комфортные сидения, назад жёсткие, неудобные