Залізна пані• 28 июня в 23:00
Маршрутка зі Львова до Трускавця - підкажіть
Чи є маршрутки до Трускавця від залізничного вокзалу у Львові? Чи треба їхати на автовокзал?
Взагалі, як краще дістатися, крім електрички. Бо і так будемо 7 годин сидячи їхати в потязі. Дякую!
Бутерброд з ікрою• 28 июня в 23:00
Виходите з жд вокзалу і зліва автовокзал з маршрутками до Трускавця
Дайте вподобайок• 28 июня в 23:17
Вирішувати вам звичайно але елекртички Трускавецькі ми їх називаємо, дуже комфортні. В рази зручніше їхати ніж маршрутками через всі села
Все будет, но потом• 28 июня в 23:35
Ответ дляКапуста Маша
Там тих маршруток, автор біля ЖД 😁 На будь який смак)
Тільки ціна на них набагато вища. Якщо декілька людей, то різниця дуже суттєва.
Залізна пані
• 04 июля в 16:09
Пишу вже по факту. Приїхали в Трускавець. Так, дійсно, на маршрутки закликають прямо біля центрального входу. Від Львова до Трускавця самий санаторій 250 грн. Наступного разу спробою електричку . Маршрутка попалась стара, я вже давно таких не бачила, жарко, дуже не комфортно. Ще і дорого на 4 людей.