Вимагаю спілкування• 29 июня 2025

Нікітюк

Ніколи б не подумала , що писатиму щось стосовно Нікітюк Лесі. Але щось часто вона з’являється і у мене є відчуття, що ось цей її військовий , який офіцер ссо чи щось таке не є таким насправді чи за ним стоїть впливова родина і звʼязки. Бо це ж два різні світи-жінка з брендами і тусовкою і чоловік з арміі, навіть якщо не рядовий офіцер.
Або Леся не може афішувати справжнього чоловіка з певних причин і зараз таким чином відводить увагу з непублічних стосунків.
Бо карʼєра у неї стрімка, без явних талантів (кодному своє), без освіти і чогось дуже цікавого вона не зникала з екранів вже дуже багато років і ніхто нічого про неї не говорить поганого. Типу така собі проста дівчина яка зробила себе сама, а потім раз і джети, лакшері життя, бренди.
Загалом повно спірних людей серед знаменитостей але от Нікітюк не можу взагалі зрозуміти. Негативу до неї не маю. Але ну от щось не те. Давайте пліткувати.
автор Вимагаю спілкування • 29 июня 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Так вы это стремительной карьерой называете? Орел и решка был в 2017 году.
Лемаршрутка еще была.
В чем вы хотите разобраться? Заслужила ли Никитюк своей Ию карьеры или своего мужа чи шо?
Ок. Не стрємітєльна, а стабільна. Маршрутка провалися дуже швидко. Те, що вона постійно в тв і не має ніяких скажемо так яскравих фішок чи цікавих проєктів і що вона ніде не світилась з особистим життям говорить про те, що у неї був чи є покровитель. Як у Тіни Кароль, скрізь її пропихували, але поруч ніколи не було чоловіка після смерті першого. Хоча багато хто знав хто саме і плітки ходять досі.
А у Нікітюк все дуже тихо і гладко. Такого не буває у зірок.

І зараз цей її хлопець військовий. Серйозно?військовий навіть з крутого підрозділу не має такого рівня життя, щоб подорожувати і підтримувати рівень життя зірки. Не вірю, що вона його спонсорує. Два різні світи. Тобто може він дійсно військовий , питання в іншому. Не сходиться.
Copy-Paste• 29 июня 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Так ото ж хочу відволіктись. Вона була на початку з ізюмом, не така як інші. А потім якось багато стало її на рівному місці.
Ви через перекладач пишете?
Ответ дляCopy-Paste
Ви через перекладач пишете?
Ні через транслейтер
Copy-Paste• 29 июня 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
У мене враження, що у неї чоловік хтось інший і він її допоміг з карʼєрою і зараз вона з цим військовим бо так зараз заведено і патріотично, а справній чоловік або дуже одружений, або не може світитися.
Яка Вам різниця. От не розумію чого чужих людей має цікавити приватне життя публічної особи.
Ответ дляCopy-Paste
Яке ж воно приватне, якщо вона виставляє його в мережі? Публічні люди мають бути готові до таких речей. І вони готові і навіть раді, коли про них говорять, будь-яка згадка це завжди в плюс знаменитості. При чому, зауважте , жодних образ чи ще чогось.
Стріляний птах• 29 июня 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Ого, я такого не чула. Як вона спекулювала?
Я не помню дословно, но суть такая, что она выйдет замуж за первого встречного ухилянта, который выйдет к ней и пойдет на фронт. Интернет помнит всё, я уверена что это где то есть.
Мerida• 29 июня 2025
А мне она нравится. Прямая, открытая, без пафоса. Она такая всегда была. Нет напыщенности звездной
Щось не спиться• 29 июня 2025
вам не соромно про таке пліткувати?
А я нівроку• 29 июня 2025
Дівчата, батько дитини у Лесі- це і є той чоловік-воєнний, про якого було багато розмов коли виклала Леся перші фото і всі в коментарях та новинах писали, що він є дуже ненадійний хлопець і любить погуляти? Чи це вже інший і кращий?
КараПузовна• 29 июня 2025
Ответ дляА я нівроку
Да, это тот же блядун
Да будет так• 29 июня 2025
Она же сама рассказала, что ее кинул депутат, уехал из Украины, из-за войны. Понятно, что он и помогал ей в карьере. А сейчас она может себе позволить быть с молодым, даже если он альфонс.
Фізик-ядерщик заочно• 29 июня 2025
Та дивлюся рідко, але коли з нею реклама, перемикаю, бісить. Зараз модно чоловіків військових мати, от він десь і примазався. А вона цим піариться
Сільський ансамбль• 29 июня 2025
Ответ дляВимагаю спілкування

А я чого досягли ви?
Чи ваш рівень це сидіти об*ирати на порадниці й під підʼїздом?
Впевнена, вас взагалі ніхто не знає
Дама_из_рекламы• 29 июня 2025
Ей почти 38 и не было детей. Вот почему она не может родить от молодого и красивого?! Может себе позволить.
Наташа_32• 29 июня 2025
На жаль, в Україні за періоду сучасного феодального ладу ХХІ століття, поняття - освіта, талант, совість, честь не лише не в пошані, а й відкидаються як пережиткі совка. Багато разів бачила, як заслужених людей з вченими ступенями, званнями, науковими розробками, що писали наукові книжки просто викидали з кафедр, а то й ЗВО в угоду якійсь фіфі в 24-30 років, яка навіть досвіду роботи і спілкування з людьми не мала, у кращому випадку мала освіту молодшого спеціаліста коледжу, проте у неї є досить вагомі статки та впливові покровителі. Тому в Україні в контексті сучасного феодалізму є володарі й нищеброди. Й це треба визнати.
Злюсь до кипіння• 29 июня 2025
Бездарность
tala-li• 29 июня 2025
она звезда Орла и Решки
не сравнивайте ее с радужным селюком Клопотенко, который точно муза старичка из верхушки
tala-li• 29 июня 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Лемаршрутка еще была.
значит все, кто смотрел в 2017 - живы и помнят ее, она им симпатична и интересна
Не боюся осуду• 29 июня 2025
До чого тут освіта? Чим її освіта гірша за інші? Щодо відсутності таланту - це ваша особиста думка, але ви видаєте це за факт.
Треба ось так• 29 июня 2025
Автор, займіться своїм життям. А то в таких людей, як ви, під носом нічого не видно, а далеко, то добре
Сметчица• 29 июня 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Що спільного у військового і велучої, яка давно не в оьразі простачки а звєзда-звєзда?
Це ж різні теми для рощмов, різне коло спілкування і різний рівень життя. Хіба може у нього впливові батьки і він свій серед деяких лбдей.
Я не думаю, що до Лесі черга мужиків стояла.
А цей тюбік з специфічною репутацією, стрибає по бабам що дурний. Чого б не спробувать відому Нікітюк, як підвернувс випадок.
А шо Лесі було втрачать?! Чого не поюзаться і не вілпочить з 9 років молодшим за неї перцем, певно ж там стояк ще що нада.
І тут ця неочікувана інтрижка породила плід.
Шо ж, так буває. Лесі пора було, час тік тік. Приємний бонус. У стосунків нема майбутнього. Най здоровим буде синок.
Сметчица• 29 июня 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
То ви вже щось ускладнили такі прості речі
Сметчица• 29 июня 2025
Ответ дляВимагаю спілкування

Він такий військовий, як я Леся.
Не ідеалізуйте всіх, хто іноді форму вдягає
Сметчица• 29 июня 2025
Ответ дляМerida
Аона така була аое останні пару років дуже зазвіздилася.
Але має право, сама себе зробила
Госпожа Белладонна• 29 июня 2025
Основний її талант - харизма. Це та якість, яка дозволяє пробитись без наявності інших талантів
Ответ дляСметчица
Він такий військовий, як я Леся.
Ну то вона каже, що військовий.
Ответ дляА я нівроку
Якщо це дійсно так і він любить погуляти, то погано. Нічого поганого цій пані і дитині ніхто не бажає.
Ответ дляСільський ансамбль
А я чого досягли ви?
Впевнена, вас взагалі ніхто не знає
Не нервуйте так, не кожен мріє бути ведучою і спати з тим, з ким треба. Бо закони шоу бізу скрізь однакові. Я працюю. Десь в своїх мріях навіть отримую зарплату.
Ответ дляtala-li
она звезда Орла и Решки
Ну звєзда це ви перебільшили. Зажгла в Орлі Настюшка. Ну а що порівнювати Клопотенко і Нікітюк, він інший. Його я знаю і питань не маю стосовно нього.
tala-li• 29 июня 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
ее народ любит, потому что она ’своя’