Ні грама• 29 июня в 07:23

Чи є тут мами, сини яких самі пішли на війну в 18 років?

Сину через два місяці 18 років
Має інвалідність дитинства, по хворобі, яку виявили рік назад. І яка невиліковна і поступово розвивається і скоріш за все, сильно вкоротить життя, і то треба берегтися.
І ось вже декілька місяців як син заявив що у 18 років свідомо піде на війну. Ніяк його не можу перевмовити.
Казала щоб хоч до 25 років почекав, ні і все.
Як і що йому ще казати... Я в розпачі
Вивозила, але з-за кордону повернувся більше року назад.

Я розумію що багато наших хлопців полягли на цій війні і всіх і кожного шкода💔
але йти туди у 18 ... Він думає що підпише контракт і через 8 місяців повернеться з війни.. нічого мене не слухає що то малі шанси звідти повернутися ще й 6 місяців мінімум на 0 треба буде бути по контракту...
Моє серце розбите
Пуки-куки• 29 июня в 08:35
Ответ длячаревна
Здесь мужики сидят по три года под лавками, а вы спрашиваете про детей. Сидят под обстрелами, у некоторых родные погибают и это не мотивирует
Удалено администрацией...
Пуки-куки• 29 июня в 08:36
Ответ дляДую на вітер
Это не пропаганда . Вы сдаться Русне хотите ?
Она сама придет и заберёт,что ей надо
tala-li• 29 июня в 08:42
Ответ дляКоко На Страже
Юношеский максимализм
А ещё пропаганда патриотизма(((
им надо было Кошевого включать нон стоп- меня снайпер убьет, меня снайпер...
плакаты поразвешивали везде - военные из барбершопа с моделями, поющий Хлывнюк в центре на Софиевской...
пусть на рекламе будут искалеченные пытками, без рук, без ног в памперсах, слепые, изуродванные
котопёс• 29 июня в 08:42
Відвідуйте церкву з ним, де скажуть що вбивати -- це великий гріх. Може хоч це його зупинить. А може йому потрібно закохатися, щоб в нього була жага до життя.
СкокоМнеДадите• 29 июня в 08:46
Ответ дляНі грама
Ось і мій, дуже вперттй
І головне ж, з-за своєї хвороби і так має берегтися дуже щоб ще хоч років з 10 прожити
Планую може психолога якого найти щоб з ним поспілкувався, але й то, скоріш за все не схоче
.
Папобус• 29 июня в 08:48
Ответ дляНі грама
Каже що наша армія найкраща у світі і він хоче бути дотичним до цієї величної історії спротиву, каже що його предки воювали і раз така історична є нагода для нього, то піде теж виборювати свободу для найкращої країни у світі.
Вж рік сам вивчає як то зброя працює, схеми та фізику баллістики. Характер твердий та дисциплінований.. Відстоює своє рішення, ні найменшого сумніву.
Автор , Вам респект за те, що виховали справжнього чоловіка.
Але ця війна несправедлива- в орди союзники , які допомагають ім і зброєю , і живою силою
Може, говоріть з ним про це, або хтось авторитетний нехай йому скаже
мистерЛяпсус• 29 июня в 08:49
18 лет это еще ребёнок в наше время. Моему 16, еще вообще мозгов нет.
ЛисаЛилу• 29 июня в 08:50
Ответ дляНі грама
Ось, ви мене розумієте! Такі вперті
Мій навіть не поступати а одразу на фронт
Хоча це ідея, може я своєму сину на військового запропоную поступити, може військового інженера, хоч трохи час відтягнути
вам потрібно знайти хлопців, які роблять дрони і туди влаштувати сина. Але це також небезпечно. Виробництва- то ціль.
Дую на вітер• 29 июня в 08:51
Ответ дляПуки-куки
Она сама придет и заберёт,что ей надо
До сих пор не пришла , кто то ей мешает 😆ВСУ наверное
автор Ні грама • 29 июня в 08:52
Він готувався і фізично, кожний ранок кросс і спортзал кожен день, і вдома займався, до того як попав в лікарню і в нього ту хворобу знайшли що дали інвалідність, і заборонили такий інтенсивний спорт
Дую на вітер• 29 июня в 08:52
Ответ дляБешене сарі
Удалено администрацией...
Дую на вітер• 29 июня в 08:53
Ответ дляMs. Доброта
Переигрываете
Да нет . Это правда . Во все времена воевать за салю страну против оккупации называлось жить достойно . Или что для вас достойная жизнь мужчины?
автор Ні грама • 29 июня в 08:54
Ответ дляЛисаЛилу
Дякую за цю ідею!
Дую на вітер• 29 июня в 08:54
Ответ дляПуки-куки
Она сама придет и заберёт,что ей надо
Забиралку Рахе Говняхи отрезали ))) При чем давно уже
Щас ухожу• 29 июня в 08:54
Ответ дляНі грама
А це не пієлонефрит, це аутоіимунне захворювання, імунітет нирки атакує. Призводить до поступового відмирання клубочків нирок і відмови нирок і можливо трансплантації, але імунітет потім і трансплантовану нирку атакує, якось так.
Жах… це з дитинства таке?
автор Ні грама • 29 июня в 08:55
Ответ дляМастер Класс
Выше писала почитать Ремарка На западном фронте без перемен...
Дякую вам за ідею!
Завжди недо...• 29 июня в 08:55
Ответ дляНі грама
Ви повинні пишатися своїм хоробрим ,принциповим сином!В нього все буде добре!
Щас ухожу• 29 июня в 08:55
Ответ длялюблю_тортики
И вы в вашей ситуации прям не знаете, что он мобилизации не подлежит?
А вы тему не читаете? Парень на контракт хочет. Туда берут всех
автор Ні грама • 29 июня в 08:55
Ответ дляБешене сарі
да пофиг. авторица - тролль.
Ні, не троль, на жаль!
Папобус• 29 июня в 08:57
Ответ дляПуки-куки
Она сама придет и заберёт,что ей надо
Она не поосто заберет. Она будет насиловать и убивать. Или вы не слышали про Бучу, Гостомель…?
автор Ні грама • 29 июня в 08:57
Ответ дляДую на вітер
Он хочет прожить достойно
Ну ось приблизно так і каже
Ще каже, хто як не я...
Завжди недо...• 29 июня в 08:58
Ответ дляКоко На Страже
Не мотивирует, потому что нормальные адекватные люди видят, что происходит. И в здравом уме туда никто не хочет идти.
А що повинно проісходить на війні,щоб туди захотілось йти?Цікаво
автор Ні грама • 29 июня в 08:59
Ответ дляДую на вітер
А чем же они бестолковые ?? Наши дедушки которые шли во время ВОВ добровольцами героями назывались а здесь бестолковые ?? А воевать то кому ?
Ну ось мій син так і каже, хто як не я..
Але моє серце просто вщент розбивається,ну не можу я прийняти це його рішення
Леди_в_ночи• 29 июня в 08:59
Племянник мужа пошел в 19, он сирота, уже более года служит, хотели отправить в Британию на учебу, но потом сказали что сильно молодой, он был как ребенок, за полтора года возмужал, на 0 его не отправили, но и там можно погибнуть, расказывал что вез на грузовике военных прилетел дрон все успели выбежать
Молчавочка• 29 июня в 09:01
Ні!!!!
Тільки не це.
В мого колеги по роботі син пішов в 2022. Був студентом могилянки. Пішов парамедиком, не повоював в рік. Загину… 21 рік було. Це страшне.

Може він зможе в тилу воювати. Ну раз інвалідність. Наприклад, дрони на підльоті до міста збивати. І в ЗСУ і не на передовій
Морковку дай• 29 июня в 09:02
У меня сыну через месяц 18.
Собрался в немецкую армию. Ездил уже на собеседование, в августе тест пишет.
Надеюсь завалит..
Пока переубедить не получается.
Пригрозила ногу сломать..
Я его от войны увезла, так он тут лезет...
Помаранчова душа• 29 июня в 09:03
Хтось добряче промил дитині мозок. Ця пропаганда з усіх щілин йде
АБВГДейка• 29 июня в 09:04
Ответ дляНі грама
То вже має інвалідність( таке лікування проходив складне, рік на гормонах, щоб пригальмувати розвиток хвороби, три місяці лежав в лікарні.
Який діагноз? Може з ним і добровольцем не візьмуть?
feerka• 29 июня в 09:04
Юношеский максимализм . Выехать «на отдых», выкинуть паспорт из будь что будет
Дую на вітер• 29 июня в 09:04
Ответ дляПапобус
Они думают , что они полижут кацапский сапог и их в живых оставят )) Рабская сущность она такая