Апрель Ивановна• 29 июня 2025
Басейн в готелі Віктор в Трускавці, хто був там?
Знаю про інші спа, але в цьому не хлором обробляється вода. Підкажіть, будь ласка, на скільки він глибокий? Хто був там
Забагаловка• 29 июня 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Воно може чути дуже здалека, це ми в Києві вже добре знаєме. Навіть за 5 км шахеда чути, ніби над будинком
Так, я ж з Бучі, теж слухала цей жах весь час. І коли охматдит били, я чула це з Бучі!!! Оце було дивно, і не в ночі
Апрель Ивановна
• 30 июня 2025
Ответ дляЗабагаловка
Це ви створювали тему, що хочете в Трускавець переїхати на час війни? Теж розглядаю такий варіант з вересня. Сил немає вже, позавчора ночували в метро, 2 дні треба відхилити. А як у вересні, коли школа на 8 ранку
Забагаловка• 30 июня 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Ні, не я. Я ще в тому березні квартиру ставила продавати і думала сюди їхати, бо тут друзі з Запоріжжя на початку війни вже, задоволені були. Але, як виявилося, в Дрогобич раз 5й прилітає, бо там база паливна якась... Була...
Квартиру продала аж в вересні і півроку ще жила в друзів, ніяк не наважувалася. Але все добре
Співчуваю дуже. Страшно в Києві та поруч...
Апрель Ивановна
• 30 июня 2025
Ответ дляЗабагаловка
А вибрали якесь інше місто? Міста обласні центри, там оренда космос. А Трускавець моя любов, люблю це містечко.
Забагаловка• 30 июня 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Я в Трускавці зупинилася. Але після ночі позавчора вже думаю щодо Берегове або Чернівці... Не знаю. Прилетіло в Дрогобич, в вікно все бачила, дуже страшно було... 10 км звідси
Апрель Ивановна
• 30 июня 2025
Ответ дляЗабагаловка
10 км це не мало і там максимум раз в пів року. Це я так звспокоюю себе. Сама шукаю місто, щоб і школа була і робота.
Забагаловка• 01 июля 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Угу, і я себе так заспокоюю. І місцеві, сусіди так кажуть, але дуже страшно це все...
Школи тут є, роботи, як мені здається, вистачає. Але зп не київські, звичайно. Донька моя знайшла одразу роботу в крамниці, а їй 17.
Апрель Ивановна
• 01 июля 2025
Ответ дляЗабагаловка
А в якій саме крамниці? Мені просто треба в Києві треьа залишити роботу, квартиру і винаймати житло. На олх дуже мало пропозицій. Не знаєте де ще можна житло шукати?
Забагаловка• 01 июля 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Так, тут житла не так і багато в олх, самі 2к шукали 2 тижні, і ще 2 чекали поки з´їдуть попередні. куди не подзвониш - вже сдали. На вулиці багато об´яв на будинках про оренду. Мабуть, так легше знати, ніж через олх
Мала знайшла в тц в крамниці прикрас 2/2 с 9 до 9ї. Таке. Поки їй норм
Апрель Ивановна
• 01 июля 2025
Ответ дляЗабагаловка
Якщо не секрет, з/п буде 15 000? Щоб покрити оренду хоч. Я вчитель, але по спеціальності точно не знайду роботу, а якщо і знайду, то з/п така, що краще в крамниці)
Забагаловка• 01 июля 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Не думаю, в р-ні 10 тис, але ж в неї 15 днів на місяць робота. Так тут зп по 15 тис максимально. Дешевше і є вибір квартир поруч в Дрогобичі