Фея_3уровень• 29 июня 2025

Ви купили б собі каблучку?

Якщо вам би раптово дуже захотілося купити золоту каблучку просто так без якого нібудь поводу і у вас би були на неї свої особисті кошти, ви б купили? При цьому ви б були у відносинах з чоловіком , але спільно з ним не проживали. Стосунки серйозні, але дітей вам вже рожати не має надобності)) купили б самі чи чекали від чоловіка? Можливо і не каблучку, а сережки, вартість приблизно 30 тис гривен
Результат:
вже голосів: 91
80 (87.91%) 1. Купила б сама
6 (6.59%) 2. Чекала від чоловіка
5 (5.49%) 3 результат
Соседушка• 29 июня 2025
Да, покупаю то, что хочу. В чем вы видите проблему, автор?
Love_Love_Love_• 29 июня 2025
При чому тут стосунки з чоловіком?
автор Фея_3уровень • 29 июня 2025
Ответ дляСоседушка
Проблем не маю з цього приводу , є зараз вільний час, просто пишу тут та читаю
Love_Love_Love_• 29 июня 2025
До речі, як можна щось собі захотіти і чекати від чоловіка, для чого це?
А ще прикольно не дочекатися і образитись
автор Фея_3уровень • 29 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
При чому тут стосунки з чоловіком?
Не обовʼязково писати коментар, достатньо голосувати і все ))
Почемучечка• 29 июня 2025
Купую без проблем.
Чекати від чоловіка, то довго і наче ти щось випрошуєш, чекаєш.

До другого шлюбу купувала сама ( без стосунків).
В другому шлюбі чоловік дарує умовно 1000 євро, а я докладаю ще 1000 і купую те, що хочу по верхній планці мого бюджету.
Зрозуміла, що мені такий підхід подобається більше всього.
Дайте вподобайок• 29 июня 2025
Я так понимаю речь идёт о золотом изделии любом?
Каким боком к этому отношения с мужчиной?
Как эти моменты связаны?
Love_Love_Love_• 29 июня 2025
Ответ дляФея_3уровень
Ну вам же обовʼязково треба було написати про чоловіка і про дітей.
Коплю на груди• 29 июня 2025
Я бы на алкоголь спустила.
автор Фея_3уровень • 29 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Багато жінок на цьому сайті вважають , що чоловік повинен забезпечувати жінку і одарювати з першого побачення, цікавить голосування
Love_Love_Love_• 29 июня 2025
Ответ дляФея_3уровень
Так повинен.
Але при чому тут стосунки з чоловіком і ваше бажання купити собі каблучку і чому потрібно на щось чекати?
А я с Рио-де-Житомира!• 29 июня 2025
Покупала и покупаю себе то, что я хочу, сидеть и ждать не для меня.
автор Фея_3уровень • 29 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Так повинен.
Ви протирічити сама собі 😀
МаксХмара• 29 июня 2025
Вам чоловік пообіцяв їх купити, що ви плануєте їх чекати від нього?
Птица Говоруша• 29 июня 2025
Покажите кольцо ? Или сережки , что вы присмотрели ?
Почемучка• 29 июня 2025
Если бы захотела, то купила бы. Ждать бы точно не ждала. Если бы был например день рождения у меня или новый год и цена украшения не выглядела бы слишком высокой в соотношении с доходами мужчины, то возможно попросила бы подарить к празднику.
автор Фея_3уровень • 29 июня 2025
Ответ дляПтица Говоруша
Сережки вже купила, завтра куплю каблучку
Садоводница• 29 июня 2025
сказала бы что хочу
купит он - отлично
будет рассказывать что дорого и зачем мне - куплю сама, молча
МеняАЖтрусит• 29 июня 2025
Ответ дляФея_3уровень
А вы мужчине говорили , что хотите кольцо? какая реакция?
Птица Говоруша• 29 июня 2025
Ответ дляФея_3уровень
Класс ! Все в наборе ?
автор Фея_3уровень • 29 июня 2025
Ответ дляМаксХмара
Хіба я де писала що я чекаю. Якщо я зробила опрос, це не означає що я вибрала пункт чекати від чоловіка, мені цікава просто думка жінок і все , не видумуйте те чого не написано
автор Фея_3уровень • 29 июня 2025
Ответ дляПтица Говоруша
Класс ! Все в наборе ?
Сережки до 40, каблучка до 30, може набором в дешевше було б
МаксХмара• 29 июня 2025
Ответ дляФея_3уровень
Щоб чекати, треба розуміти, що тобі пообіцяли ці прикраси. Чи ви пропонуєте чекати дарів від космосу?
автор Фея_3уровень • 29 июня 2025
Ответ дляМаксХмара
Опрос не про мене конкретно, кожен відповідає за себе
Птица Говоруша• 29 июня 2025
Ответ дляКоплю на груди
Я бы на алкоголь спустила.
Вот это вы пьете...много
Love_Love_Love_• 29 июня 2025
Ответ дляФея_3уровень
Ви протирічити сама собі 😀
Ні, я собі не протирічу абсолютно.
Якщо я хочу каблучку, я йду і купую каблучку, якщо я хочу шоб чоловік поларував каблучку, я йду і говорю йому: подаруй мені каблучку.
При чому тут стосунки і для чого щось чекати?
Коплю на груди• 29 июня 2025
Ответ дляПтица Говоруша
Вот это вы пьете...много
Не много, просто пью не шмурдяк.
Птица Говоруша• 29 июня 2025
Ответ дляФея_3уровень
Я имела ввиду из одной серии как набор или разные совсем ?
автор Фея_3уровень • 29 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні, я собі не протирічу абсолютно.
Бл* голосуйте і все, яка ви дотошна, кожен голосує про себе, про свої відчуття, як вважає
Г@Л@В@ломка• 29 июня 2025
Ответ дляФея_3уровень
Я бы лучше на море слетала