ИграйМойГормон• 29 июня 2025
Як повернути басейн?
Купили басейн на сайті пул юа. Я не розібралася з розміром, це моя вина. Коли він приїхав я його розкрила і зібрала, зрозуміла що розмір мені завеликий і не підходить. В басейн воду я не набирала, усе гарно розібрала склала у коробки як був. Прошу зробити повернення, вірніше обміняти розмір, мені категорично відмовляють. Бо я розкрила коробку і його дістала, бо я його збирала. Басейн дорогий більше 20 тис. Лишити я його ніяк не можу, поговорити з живою людиною з сайту теж, бо таке непередбачено. Тобто лише переводять на телеграм, де відповідають один раз в пару годин. Де всі фрази стандартні,і вони пишуть такі умови сайту. Як думаєте, що можна зробити?
ИграйМойГормон
• 29 июня 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Які умови повернення в цьому магазині?
Майже нульові, лише якщо не відкрили коробку взагалі
Уси Пуси• 29 июня 2025
А такие товары подлежат возврату? Вам бы владельца найти и договорится. Что на сайте написано про возврат
ИграйМойГормон
• 29 июня 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Продавайте свій, купуйте новий
Його ніхто не купить , це великі кошти, тим паче від мене як людини,якщо на сайті можна купити
ИграйМойГормон
• 29 июня 2025
Ответ дляУси Пуси
Написано що не можна,якщо фактично ви відкрили коробку. Хоча стан ідеальний,я все склала як було
бифидобактерияЖоржик• 29 июня 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Тоді які претензії до продавця
СкокоМнеДадите• 29 июня 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Напишіть оголошення в групах вашого міста, заберуть
ИграйМойГормон
• 29 июня 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Тоді які претензії до продавця
Претензії що це товар який підлягає поверненню по закону України
ИграйМойГормон
• 29 июня 2025
Ответ дляУси Пуси
А кто там фоп, поискать в соц сетях например
Це великий виробник басейні і всякого для цього, навіть незнаю як знайти
Уси Пуси• 29 июня 2025
Раньше была служба потребителей, модно было написать претензию с юристом и шли навстречу. Тем более обмен
бифидобактерияЖоржик• 29 июня 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Повернення басейну можливе протягом 14 днів з моменту покупки, згідно із Законом України ’Про захист прав споживачів’, за умови, що товар не був у використанні та збережено його товарний вигляд, включаючи пломби, ярлики та інші споживчі властивості.
Уси Пуси• 29 июня 2025
Есть у них адрес реальный, туда написать письмо, пусть знакомый юрист поможет
ИграйМойГормон
• 29 июня 2025
Ответ дляУси Пуси
Все на сайті зводиться до чату телеграм
ИграйМойГормон
• 29 июня 2025
Ответ дляУси Пуси
А зараз немає?
Упругая попка• 29 июня 2025
И кто должен потом покупать ваш б/у бассейн за 20 тыс, когда вы уже все перескладывали там? Продавайте дешевле.
Кукарачка• 29 июня 2025
Ответ дляИграйМойГормон
За умови збереження товарного вигляду. Вигляд басейна більше не є товарним.
Безпорадна Кроко• 29 июня 2025
Ответ дляИграйМойГормон
А кто вам доктор, если у вас не было клепки размер посмотреть и промерить на вашей площади?
ПампушОК• 29 июня 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Подавайте скаргу на них про порушення ваших прав
Петриківна• 29 июня 2025
Ответ дляКукарачка
Стоп, розпакувати і огляд не псують вигляд. Це нормально оглянути покупку
Петриківна• 29 июня 2025
Чеки, скрині переписки та всі дані, що є- скарга у Деоджпродспожмвслужбу, шукайте найближче відділення чи що там у них. Хоча, думаю, як тільки напишете, що подаєте скаргу, на повернення погодяться
Ananasprotivogaz• 29 июня 2025
Ответ дляУпругая попка
И не факт что всё. Там попробуй сложи ещё
Кукарачка• 29 июня 2025
Ответ дляПетриківна
Автор його повністю становила
Куратор дебошей• 29 июня 2025
Ответ дляУпругая попка
а в процессе сборки-разборки могли еще и проколоть. кому он такой нужен ? это товар уже без гарантии. зачем собирать было ? дома рулетки нет, чтобы разметку сделать ?
Петриківна• 29 июня 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Продавець може перевірити товар після отримання і потім повернути кошти. Так наприклад, з ноутбука ви, бо зовні не видно, чи не зловили на нього якийсь вірус. Товар отримують, тестують, потім повертають гроші
Куратор дебошей• 29 июня 2025
Ответ дляПетриківна
чтобы проверить бассейн на протечку, продавцу нужно в него 20 тонн воды залить.
Петриківна• 29 июня 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Ну, не я вибирала йому нішу в бізнесі