Король дивана• 30 июня 2025
Продаж і перехід в телеграм
Пише покупець , що висне олх, перешліть фото в телеграм. Для чого це? У когось було таке?
ДолькиКабана• 30 июня 2025
развод, я уже на такое не отвечаю, через пару мин пользователь на олкс уже в блоке
Глас_Народа• 30 июня 2025
Пише, що погано фото видно, бо щось щ інтернетом, давацте в телеграмі поспілкуємось?
Не ведіться, спілкування лише на дошці об´яв, покупка через кнопку Купити
Король дивана
• 30 июня 2025
Ответ дляГлас_Народа
Саме так!
Король дивана
• 30 июня 2025
Горня капучіно• 30 июня 2025
Мне нравится, когда пишут:
Я на позиции, интернет плохо, перешлите жене.
И объявление декоративные наволочки Икеа.
То есть они реально думают, что я поверю, что какойто мужик сидит в окопе и выбирает украшение на диван????
А мужу моему пишут «тетки». Это тоже весело :))
Викасикрет• 30 июня 2025
Якщо покупець і хоче щоб саме Ви писали в телегу- то мошенники. Я блокую і скаргу кидаю.