Я в дамках• 29 июня в 20:00

Купила чудесный комплект белья в Анабель арто. Пришел лиф с таким прекрасным зап

Запахом. Не знаю , где он у них там лежал , но пахнет прекрасно. Как узнать, что это за аромат .. может быть ароматизатор какой то )) Кокосом пахнет . У вас случайно так не было ?
Ноунэйм• 29 июня в 20:00
Може повернення
автор Я в дамках • 29 июня в 20:01
Ответ дляНоунэйм
Може повернення
С биркой ) Пахнет там все , и бирка, и бра ..) А что белье можно возвращать ?
Кидстаффовка• 29 июня в 20:04
Ответ дляЯ в дамках
Ні
Залатавая• 29 июня в 20:04
Ответ дляНоунэйм
Може повернення
Нужно трусы понюхать чтобы узнать наверняка.
Ноунэйм• 29 июня в 20:04
Ответ дляЯ в дамках
В них можна
Для повернення товару зв´яжіться з оператором через онлайн чат, за телефонами, вказаними в контактах магазину, або через пошту shop@anabel-arto.com. Термін здійснення повернення - протягом 14 днів після отримання клієнтом. Повернення коштів - протягом 10 днів з моменту отримання повернення товару інтернет магазином.
Ноунэйм• 29 июня в 20:06
Автор, покажіть комплект. Може нам теж треба
Снідаю авокадо• 29 июня в 20:09
Автор у них хороша білизна?, у знайомої день народження скоро, не знаю що подарувати, думаю сертифікат в магазин білизни або косметики
СирОжино пирОжино• 29 июня в 20:14
Ответ дляСнідаю авокадо
Так. В них гарна білизна.
Dark_Yasna• 29 июня в 20:33
Ответ дляСнідаю авокадо
хороша якість
Тюрюнь_Тюнь• 29 июня в 20:48
Повернення Боже, ви що раніше ніколи не купували білизну - в гарних бутіках її завжди загортають в ароматизований папір або вона вже пахне парфумами...