ЛеньГуглить_правда• 1 час назад
Влітку шкіра ідеальна, рівна, без прищів, зволожена
З жовтня починається: сухість, лущення, тон нерівний. Рутина та сама. Клімат у квартирі той самий. Міняю крем на жирніший не допомагає. Хто розібрався, що реально робити з шкірою в перехідний сезон?
Смайлик• 1 час назад
Піллінги курсами і буде супер.
А загалом у всіх шкіра осінню і зимою виглядає гірше і це логічно.
Дуболом• 1 час назад
Якщо з жовтня, то опалювальний снщон може давати такий ефект. І потрібен зволожувач повітря, та захисні засоби від холоду та вітру для вулиці
Міні-бікіні• 1 час назад
Це внаслідок клімату. Поки я жила в Україні, в мене теж була шкіра постійно суха, були якісь лущення взимку, була холодова алергія на руках. Ще до війни я приїхала до Європи, до теплого клімату, і це все зникло. Завжди зволожена класна шкіра. Але тут інша проблема - тут сохне волосся, тому що дуже мінералізована вода, а в Києві такого не було.
Бешене сарі• 49 минут назад
Ответ дляФлюорография гуся
У вас хоть летом нормальная))) я круглый год над ней с бубнами
Аналогично. Дикие деньги на уход спускаю, знаю все активы и правила их применения, знаю про восстановление барьера, и...вот снова лоб обсыпало. Нос жирный. А под глазом шелушение