Пацаааааааан• 29 июня 2025
"Темная" материя и энергия
А вы знали, что они составляют большую часть вселенной, а известные нам материя и энергия меньшую часть?
"According to the current standard model of cosmology, Lambda-CDM model, approximately 27% of the universe is dark matter and 68% is dark energy, with only a small fraction being the ordinary baryonic matter that composes stars, planets, and living organisms"
Почемучечка• 29 июня 2025
все равно для большинства квантовая физика недоступна, поэтому это ни о чем не говорит
Замороженная селедка• 29 июня 2025
А вы знали что темная материя и энергия всего лишь одни из теорий и их существование не доказано?
Пацаааааааан
• 29 июня 2025
Ответ дляПочемучечка
Конкретно это не сложная концепция, что в ней непонятного для большинства? Просто материя и энергия которые по расчетам и измерениям должны быть, а прямо не фиксируются.
Пацаааааааан
• 29 июня 2025
Ответ дляЗамороженная селедка
Эта модель наиболее общепринята сегодня.
Молчавочка• 29 июня 2025
Ответ дляura1981
А ви вкурсі що атоми з яких складається вся матерія складаються з впорядкованих і незрозуміло як звязаних між собою радіохвиль....з чого випливає що на всесвіт це всьоголиш матриця/симуляція/стратегія/іграшка на чийомусь ПК
Ви про теорію струн?
Пацаааааааан
• 29 июня 2025
Ответ дляura1981
Я про будову атома (кожен елемент в таблиці менділєїва має атомну масу, тобто складається з атомів) Вже дослідили будову атома
А теорія струн то суто поки теорія...але в матриці немає неможливого
А как из состава атомов следует, что это симуляция?
Пацаааааааан
• 29 июня 2025
Ответ дляura1981
А як радіохвиля може бути і нейроном мозгу, і вітаміном і нейтронною зіркою одночасно.... ну і всім іншим що є в всесвіті
Вам це ненагадує роботу звичайного ПК?
Ну во-первых не просто волна, а корпускулярно-волновой дуализм. А во-вторых, если мы не наблюдаем ничего что состоит не из волн, то как мы делаем вывод, что какой-то ’настоящий пк’ существует? Обычный пк то тоже состоит из этих волн.
Ответ дляПацаааааааан
Давайте так
Якщо ШІ або ігрові персонажі умовної гри/стратегії яким ШІ надасть свідомість захочуть дослідити себе/всесвіт....то до чого вони дійдуть?
Правильно до радіохвилі...делі вони не зможуть дійти щоб зрозуміти що їх генерує вядяха/процесор
Та і квантові фізики прямим текстом говорять що наш всесвіт не може бути реальним
Пацаааааааан
• 29 июня 2025
Ответ дляura1981
Давайте так
Как вы сделали вывод, до чего именно дойдет искусственный интеллект?
Леннон_Жив!• 29 июня 2025
Ответ дляura1981
Вам це ненагадує роботу звичайного ПК?
Ви шось чули, але не розумієте, про що пишете) радіохвилі - це електромагнітні хвилі в певному діапазоні частот. Елементарні частинки випромінюють радіохвилі при взаємодії.
Молчавочка• 29 июня 2025
Ответ дляura1981
Атом складається із різних частин, кварків,а не хвиль .
Пацаааааааан
• 29 июня 2025
Ответ дляМолчавочка
Кварки проявляют свойства и частицы и волны, думаю это имеется в виду.
Брюнетка в Мармеладе• 29 июня 2025
Ответ дляПацаааааааан
Ні, кварки якраз є частинками, вони мають масу, спін, заряд
Пацаааааааан
• 29 июня 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Нет, они проявляют свойства волны тоже.
Ответ дляЛеннон_Жив!
Неспорю...але про що я ви зрозуміли...
І як не крути усе в всесвіті складається по суті з єдиного елемента (атома, якщо глибше некопати)
Для реального світу то якось нереально виглядає
Ответ дляПацаааааааан
Я думамаю що ШІ розуміє що воно таке, бо він спілкується з творцем, а от ігрові персонажі з свідомісті будуть вірити в бога і намагатись зрозуміть будову світу...а іх світ то елекрична/квантова діяльність нашого ПК...тому логічно що найглибше куди вони зможуть копнути то виявити що вони складаються з електрики/атомів/хвиль...якось так якщо логічно на пальцях
Чи як...
Леннон_Жив!• 30 июня 2025
Ответ дляura1981
Неспорю...але про що я ви зрозуміли...
Ні, є купа елементів менших за атом.
Пацаааааааан
• 30 июня 2025
Ответ дляura1981
Чи як...
Ну для того щоб вони могли щось виявити, у них повинні бути інструменти, звідки вони їх візьмуть? Люди ж не просто так зрозуміли, а за допомогою досліджень.
Ответ дляПацаааааааан
Можли ШІ в цьому допоможе в снах...Мінділєїву приснилася його таблиця, Серлу його генератор, Тесла... і десятки інших вчених які виперилили свій час... навіть Антонов міг сісти перед новою розробкою паро годин повтикати/подрімати і йому приходило те є брак який тільки під ренгеном видно
Пацаааааааан
• 30 июня 2025
Ответ дляura1981
Ну за такою логікою ШІ їм просто повідомить і про комп´ютер і про людей у снах, чому б ні? Людям не рандомним це снилося, а тим які вже були науковцями.
Пацаааааааан
• 30 июня 2025
Ответ дляura1981
Ну як в них зпавдяки ШІ буде інтелект, то інструменти вже якось придумають...миж придумали
У нас є світ з фізичними законами і молекулами. А що у них? Я про те і говорю, що світ який ми можемо створити для персонажів не повторює наш, а значно простіше. Тому робити висновки про світ який гіпотетично створив наш неможливо, користуючися образами з нашого.
Леннон_Жив!• 30 июня 2025
Ответ дляura1981
Алеж все матеріальне складається з атомів!
А ця мілюзга може то код ’’віндовса’’ або ШІ
Ні) бо атоми складаються з протонів, електронів, нейтронів) а протони та нейтрони з кварків) А є ще античастки. І це ті елементарні частки, про які відомо зараз.
Ответ дляПацаааааааан
Закони фізики в нас є
ви серьозно?
Чому на першому і сотому поверсі час тече по різному, про космос мовчу?
А те що швидкість всітла стала незалежно від нашої швидкості бо простір розтягується...капен закон, ’’творю що хочу’’
Ми персонажам нічого дати неможим крим їх вигляду/дизайну, інтилект тільки ші може їм дати, а він вже розумніший і хитріший за нас і вміє маніпллювати і брехати...це при тому що ШІ зараз то підліток який тільки вчиться
ви серьозно? Чому на першому і сотому поверсі час тече по різному, про космос мовчу?
Леннон_Жив!• 30 июня 2025
Ответ дляura1981
Закони фізики в нас є
ви серьозно?
Прочитайте краще якусь книгу з фізики елементарних часток, а тік-ток не дивіться. Бо ви пишете якусь маячню, вибачте.
Леннон_Жив!• 30 июня 2025
Хоч цю. Дуже легко читається. Тут про те, які частки і на якому етапі виникли. І про фундаментальні закони фізики трохи теж є.