Дайте подуться• 29 июня 2025
Це якийсь сюр, пʼю воду і чашка неприємно пахне.
Дівчата, чашці місяць. От я не розумію, чи це в мене вже шифер шуршить, чи дійсно таке може бути?
Мила в посудомийці, з содою. Чашка ідеально чиста, але коли пʼєш саме сиру воду, то неприємний якийсь запах чи смак.
Результат:
вже голосів:
14 (53.85%)
Було таке
6 (23.08%)
Результат
4 (15.38%)
Не було такого
2 (7.69%)
Шуршить шифер
Дайте подуться
• 29 июня 2025
Ответ дляПушка заряджена
Це посудомийка, я поміняла таблетки, бо не могла їсти з посуду
Так я всі мию в посудомийці. Інші не пахнуть.
Дайте подуться
• 29 июня 2025
Ответ дляПес Патрон
Давно таке?
Може вагітність?
Ні, вже клімакс
Пес Патрон• 29 июня 2025
Ответ дляДайте подуться
Ні, вже клімакс
Тоді або посудомийка барахлить або вода смердюча
Аноним_Русалка• 29 июня 2025
Ответ дляДайте подуться
Я слышала, что иногда плохо пахнет посуда из Икеи после длительного использования. Она?
Пушка заряджена• 29 июня 2025
Ответ дляДайте подуться
У мене тарілки, решта-більш-менш, виделки-норм.
Сомат all in one
Моторошні троянди• 29 июня 2025
Наверное вода вступает в реакцию именно с этой чашкой, и отсюда вонь
Дайте подуться
• 29 июня 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Якийсь ноунейм бренд з Епіцентру
Мама Чели• 29 июня 2025
Ответ дляДайте подуться
Якийсь ноунейм бренд з Епіцентру
В мене італійський посуд різних брендів. Так от чашки інколи смердять рибою, не знаю від чого це залежить.
Дайте подуться
• 29 июня 2025
Ответ дляМама Чели
Я б сказала що цей запах теж схожий на рибний. Мабуть, це воно. Саме сира, свіжа риба.
Мама Чели• 29 июня 2025
Ответ дляДайте подуться
Так і є😅
Сало не люблю• 29 июня 2025
Ответ дляДайте подуться
Мокра собачатина?
В мене теж также з чашками після посудомийки. При чому якщо пити сік чи чай, то запаху нема. А з водою є. Але не завжди, інколи нормально.
Кидаю курити• 21 июля 2025
Ответ дляПушка заряджена
А які таблетки були?