Я б такое не носила, но продаю• 30 июня 2025

Вагітність з дозволу лікаря

Останнім часом часто чую, що дівчата проходять повний огляд у гінеколога. Це звичайно добре, але цей огляд для того, щоб потім вагітніти. Тобто, викинути багато тисяч на всі аналізи і це називається підготовка до вагітності. А просто так зараз вагітніти не можна? Просто жити в своє задоволення з чоловіком. Ще розумію, коли не виходить завагітніти, тоді звичайно робиш все, що можна. У мене 4 дітей. І як це я вагітніла і народила без дозволу лікаря і багатотисячних аналізів....
Зоркая Зорро• 30 июня 2025
До чого тут ви?

автор Я б такое не носила, но продаю • 30 июня 2025
Я так розумію, це новомодний бзік у дівчат, інстаграмний
Не любовница• 30 июня 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
А Вам до того яке діло?
люблю_тортики• 30 июня 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Це напевно тільки ви ’розумієте’
Малявка ще та• 30 июня 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Вы б лучше смотрели и лечились от своего бзика
Последний вагон• 30 июня 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Какое вам дело до чужих бзиков?
Неваляшкина• 30 июня 2025
А поговорить? Попа уже хочет на лавку присесть?
Ответ дляПоследний вагон
Какое вам дело до чужих бзиков?
Та ніякого, просто цікаво
Ответ дляНеваляшкина
Так) Скучно.

Ответ дляНеваляшкина
На лавку рано)
Неваляшкина• 30 июня 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
На лавку рано)
Если подстелить под попу одеялко, то в самый раз. Заодно расчехлится третий глаз, начнете видеть еще и проституток с наркоманами.
Путающаяся• 30 июня 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Та ніякого, просто цікаво
А вашу цікавість обов´язково супроводжувати критикою і засудженням?
Путающаяся• 30 июня 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Так) Скучно.
Народжуйте п´ятого, щоб було весело 😁
Ответ дляПутающаяся
Просто хочу зрозуміти що воно дає .
Незламна• 30 июня 2025
Не слышала я, чтобы здоровые женщины у врача соблаговоления спрашивали.
У многие проблемы - миомы, рубцы на матке после кесарева, гормональный дисбаланс.
Хотя любой добеременной я бы таки советовала слать хотя бы оак, оам, глюкозу крови и ТТГ.
Это те проблемы, которые и у видимо здоровых часто вылезают при беременности.
Чекаю завтра• 30 июня 2025
Ну значит у Вас отличное здоровье, поздравляю, не всем так везёт. Если со здоровьем есть нюансы, то рационально нормально подготовиться. Наоборот наблюдаю что никак не готовятся в основном те, кто внепланово залетел. Раньше и так рожали, да. Но если есть возможность минимизировать риски, разумно это сделать.
So_so• 30 июня 2025
Я понимаю, что Вы троллите, но напомнило, я только старшую дочь родила и иду домой, несу памперсы, соседка увидела и говорит, зачем они тебе нужны, они же денег стоят, сделай из марли))
Жертва интернета• 30 июня 2025
Насправді ви частково маєте рацію. Як лікар я з одного боку розумію, що дійсно дехто імітує бурну діяльність призначаючи багато обстежень відносно здоровим та молодим жінкам і це зайве. З іншого боку зараз жінки набагато слабші ніж 20-30 років тому і тому потребують підтримки перед плануванням вагітності
Додам, що якщо жінка регулярно раз на рік відвідує гінеколога, не має хронічних захворювань і не тільки гінекологічних, то достатньо просто перед плануванням пройти огляд, впевнитися що немає анемії та заздалегідь почати прийом активної форми фолієвої кислоти обом партнерам.
І лише якщо протягом 6-8 місяців не настане вагітність, то вже робити більш детальне обстеження
Жертва интернета• 30 июня 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Частково так. Але це не великий відсоток, більшість вагітніє без попереднього обстеження, підготовки тощо

люблю_тортики• 30 июня 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Так) Скучно.
З чотирьма дітьми?
Жертва интернета• 30 июня 2025
Ответ дляНеваляшкина
Сємки мабуть готові 😉 чи у сучасних пліткарок попкорн в моді?
я Кукарача• 30 июня 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
А мне странно что при наличии 4детей вы так и не узнали,что такое планирование и что от здоровья родителей зависит здоровье детей
So_so• 30 июня 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Вот, действительно, возраст понятие относительное, у меня маме 79 и она звучит посовременней Вас, постит в инсте свои путешествия и огород)
Жертва интернета• 30 июня 2025
Ответ дляНезламна
Так і є, вагітність як лакмус проявляє скриті, неявні хворобливі стани
Не будь КакСвета• 30 июня 2025
Якраз влучна тема

Автор, краще так
Жила я своє життя
Завагітніла

І що?
Кровотеча
Вузли
Міома
Плідне яйце закріплення пройшло
Почали гормонами підтримку
Один з вузлів почав стрімко рости на гормонах
Яйце зірвалося
7 тижнів
Почали інші гормони капати
22т грн за 3тидні
Руки в синцях
Я на стаціонарі до ночі під крапельницею
Дитина сама в прифронтовій зоні
Я ще наслідки вигрібаю

Чек ап у лікаря роблю
А у нас макарошки• 30 июня 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Так) Скучно.
Вам скучно с 4 детьми ? Серьёзно ?
Додекаэдр• 30 июня 2025
Так это предприимчивые врачи, у которых пациенток уменьшилось в разы в связи с войной придумали, что ’беременеть можно с разрешения врача’.....
Сердючка• 30 июня 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Просто хочу зрозуміти що воно дає .
Я проходила повний огляд. Знайшли трошки захворювань що могли впливати на хід вагітності і здоров´я дитини. Попередня вагітність у мене була з пологами на ранніх сроках. Зачекала з вагітністю 1 рік. Підлікувала все і потім вже вагітніла. У мене це вийшло з 1 разу без презервативу. Виносила дитину довше ніж попередню. На ваш погляд я правильно зробила, чи треба було ігнорувати обстеження?
Фізик-ядерщик заочно• 30 июня 2025
Никто разрешения у врача и не спрашивает). Но, по-хорошему сделать прививку от краснухи, проверить антитела на корь и сдать мама Ки нужно. Потому что скрытые инфекции могут провоцировать выкидыш, а краснуха с корью привести к болезням ребенка и выкидышу тоже.
Знайома дівчина вийшла заміж тиждень назад і каже, що потратила вже тисяч 5 на аналізи. Питаю що сталося захворіла? Вона глянула на мене здивовано. Каже ти що!!!! Я ж заміж вийшла! Дитинку хочу!