Я б такое не носила, но продаю• 30 июня 2025
Вагітність з дозволу лікаря
Останнім часом часто чую, що дівчата проходять повний огляд у гінеколога. Це звичайно добре, але цей огляд для того, щоб потім вагітніти. Тобто, викинути багато тисяч на всі аналізи і це називається підготовка до вагітності. А просто так зараз вагітніти не можна? Просто жити в своє задоволення з чоловіком. Ще розумію, коли не виходить завагітніти, тоді звичайно робиш все, що можна. У мене 4 дітей. І як це я вагітніла і народила без дозволу лікаря і багатотисячних аналізів....
Я б такое не носила, но продаю
• 30 июня 2025
Я так розумію, це новомодний бзік у дівчат, інстаграмний
Не любовница• 30 июня 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
А Вам до того яке діло?
люблю_тортики• 30 июня 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Це напевно тільки ви ’розумієте’
Малявка ще та• 30 июня 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Вы б лучше смотрели и лечились от своего бзика
Последний вагон• 30 июня 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Какое вам дело до чужих бзиков?
Я б такое не носила, но продаю
• 30 июня 2025
Ответ дляПоследний вагон
Какое вам дело до чужих бзиков?
Та ніякого, просто цікаво
Я б такое не носила, но продаю
• 30 июня 2025
Ответ дляНеваляшкина
А поговорить? Попа уже хочет на лавку присесть?
Так) Скучно.
Я б такое не носила, но продаю
• 30 июня 2025
Ответ дляНеваляшкина
На лавку рано)
Неваляшкина• 30 июня 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
На лавку рано)
Если подстелить под попу одеялко, то в самый раз. Заодно расчехлится третий глаз, начнете видеть еще и проституток с наркоманами.
Путающаяся• 30 июня 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Та ніякого, просто цікаво
А вашу цікавість обов´язково супроводжувати критикою і засудженням?
Путающаяся• 30 июня 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Так) Скучно.
Народжуйте п´ятого, щоб було весело 😁
Я б такое не носила, но продаю
• 30 июня 2025
Ответ дляПутающаяся
Просто хочу зрозуміти що воно дає .
Незламна• 30 июня 2025
Не слышала я, чтобы здоровые женщины у врача соблаговоления спрашивали.
У многие проблемы - миомы, рубцы на матке после кесарева, гормональный дисбаланс.
Хотя любой добеременной я бы таки советовала слать хотя бы оак, оам, глюкозу крови и ТТГ.
Это те проблемы, которые и у видимо здоровых часто вылезают при беременности.
Чекаю завтра• 30 июня 2025
Ну значит у Вас отличное здоровье, поздравляю, не всем так везёт. Если со здоровьем есть нюансы, то рационально нормально подготовиться. Наоборот наблюдаю что никак не готовятся в основном те, кто внепланово залетел. Раньше и так рожали, да. Но если есть возможность минимизировать риски, разумно это сделать.
Жертва интернета• 30 июня 2025
Насправді ви частково маєте рацію. Як лікар я з одного боку розумію, що дійсно дехто імітує бурну діяльність призначаючи багато обстежень відносно здоровим та молодим жінкам і це зайве. З іншого боку зараз жінки набагато слабші ніж 20-30 років тому і тому потребують підтримки перед плануванням вагітності
Додам, що якщо жінка регулярно раз на рік відвідує гінеколога, не має хронічних захворювань і не тільки гінекологічних, то достатньо просто перед плануванням пройти огляд, впевнитися що немає анемії та заздалегідь почати прийом активної форми фолієвої кислоти обом партнерам.
І лише якщо протягом 6-8 місяців не настане вагітність, то вже робити більш детальне обстеження
Жертва интернета• 30 июня 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Частково так. Але це не великий відсоток, більшість вагітніє без попереднього обстеження, підготовки тощо
люблю_тортики• 30 июня 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Так) Скучно.
З чотирьма дітьми?
Жертва интернета• 30 июня 2025
Ответ дляНеваляшкина
Сємки мабуть готові 😉 чи у сучасних пліткарок попкорн в моді?
я Кукарача• 30 июня 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
А мне странно что при наличии 4детей вы так и не узнали,что такое планирование и что от здоровья родителей зависит здоровье детей
Жертва интернета• 30 июня 2025
Ответ дляНезламна
Так і є, вагітність як лакмус проявляє скриті, неявні хворобливі стани
Не будь КакСвета• 30 июня 2025
Якраз влучна тема
Автор, краще так
Жила я своє життя
Завагітніла
І що?
Кровотеча
Вузли
Міома
Плідне яйце закріплення пройшло
Почали гормонами підтримку
Один з вузлів почав стрімко рости на гормонах
Яйце зірвалося
7 тижнів
Почали інші гормони капати
22т грн за 3тидні
Руки в синцях
Я на стаціонарі до ночі під крапельницею
Дитина сама в прифронтовій зоні
Я ще наслідки вигрібаю
Чек ап у лікаря роблю
Автор, краще так
Жила я своє життя
Завагітніла
І що?
Кровотеча
Вузли
Міома
Плідне яйце закріплення пройшло
Почали гормонами підтримку
Яйце зірвалося
7 тижнів
Почали інші гормони капати
22т грн за 3тидні
Руки в синцях
Дитина сама в прифронтовій зоні
Я ще наслідки вигрібаю
Чек ап у лікаря роблю
А у нас макарошки• 30 июня 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Так) Скучно.
Вам скучно с 4 детьми ? Серьёзно ?
Додекаэдр• 30 июня 2025
Так это предприимчивые врачи, у которых пациенток уменьшилось в разы в связи с войной придумали, что ’беременеть можно с разрешения врача’.....
Сердючка• 30 июня 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Просто хочу зрозуміти що воно дає .
Я проходила повний огляд. Знайшли трошки захворювань що могли впливати на хід вагітності і здоров´я дитини. Попередня вагітність у мене була з пологами на ранніх сроках. Зачекала з вагітністю 1 рік. Підлікувала все і потім вже вагітніла. У мене це вийшло з 1 разу без презервативу. Виносила дитину довше ніж попередню. На ваш погляд я правильно зробила, чи треба було ігнорувати обстеження?
Фізик-ядерщик заочно• 30 июня 2025
Никто разрешения у врача и не спрашивает). Но, по-хорошему сделать прививку от краснухи, проверить антитела на корь и сдать мама Ки нужно. Потому что скрытые инфекции могут провоцировать выкидыш, а краснуха с корью привести к болезням ребенка и выкидышу тоже.
Я б такое не носила, но продаю
• 30 июня 2025
Знайома дівчина вийшла заміж тиждень назад і каже, що потратила вже тисяч 5 на аналізи. Питаю що сталося захворіла? Вона глянула на мене здивовано. Каже ти що!!!! Я ж заміж вийшла! Дитинку хочу!