ПотеряласЯ Я...• 30 июня 2025
Керівник так вважає?
Хеллоу) на роботі недавно святкували день народження нашої працівниці. Привітав її керівник зі словами: "дякую, що прийшла до нас працювати така гарна і розумна". Наші всі були в шоці, бо він зазвичай так не каже. Він дійсно так вважає, чи просто сказав, щоб їй було приємно?
ПотеряласЯ Я...
• 30 июня 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
Нет, на самом деле, он имел в виду именно вас.
Я тут ні до чого
Иванка Бур• 30 июня 2025
Как руководитель, я иногда своим сотрудникам говорю, что я горжусь, что работаю с ними.
ПотеряласЯ Я...
• 30 июня 2025
Ответ дляКарамелька
чому у нього не запитати? звідки ми можемо знати що у нього в голові)
Та якось не зручно таке питати))
Секс-Бомба• 30 июня 2025
Может наедине она оценила его ’остроумную’ шутку, вот он ее и ’благодарит’)
Куплю орехи• 30 июня 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
Г
Ржу
Секс-Бомба• 30 июня 2025
Ответ дляИванка Бур
Как руководитель, Вы не внимательно читаете ТЗ: ’він зазвичай так не каже’.
Пардоньте
сЛАдКОежКА• 30 июня 2025
Что вы ожидали, задав такой вопрос людям, которые понятия не имеют какой у вас руководитель, атмосфера в коллективе, личные и профессиональные качества и т.д?
ПотеряласЯ Я...
• 30 июня 2025
Ответ дляСекс-Бомба
Пардоньте
Ну він переважно серйозний та суворий
ПотеряласЯ Я...
• 30 июня 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
Справді, якось не подумала про це
Секс-Бомба• 30 июня 2025
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Ну він переважно серйозний та суворий
Вам выше написали, что неблагодарное дело - гадать на Советчице о человеке, которого здесь никто не знает). Даже с Вашей предварительной субъективной оценкой)
ПотеряласЯ Я...
• 30 июня 2025
Ответ дляСекс-Бомба
Окей) а то я подумала, а раптом
ПотеряласЯ Я...
• 30 июня 2025
Ответ дляФрикаделька
Я думаю, що він всетаки виділяє її серед всіх інших
Ну іншим дівчатам він стосовно краси ніколи нічого не казав. Міг лише за роботу похвалити
Фрикаделька• 30 июня 2025
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Сподобалась йому значить) його смак