Точу ляси• 30 июня 2025

Всі мої куми розлучилися

Нікому непотрібні непрацюючі чоловіки.
Говорю про жінок,з заможних сімей де батьки постійно утримували доньок.
Тобто купили житло авто , подарунки різні завжди,подорожі закордон.
Їх чоловіки розслабилися з часом і взагалі не працювали.
Перша кума розлучилася швидко.
Друга не так давно.
Про другу взагалі цікаво.Чоловік полюбляє травку і ще щось.
Шукав закладки постійно.я цього ніколи не розуміла ,у нас у всіх діти сім’ї… а чувак ходить шукає закладки.
Отже кума вивезла його закордон, прожили там два роки закордоном і вона його вигнала.
Працювати він і не думав там. Кріпта бінанс, постійно лапшив що ось ось піде у нього .
Вона дуже довго протрималась …
Колись я дивилася на ці компанії і думала собі що я б не змогла бути з таким чоловіком ( який ходить шукає закладки, бухає, вживає різні табли )
Це все може бути по молодості
Але коли вже тобі 35 + сімʼя діти
Це вже зовсім інше ….
Через що розлучаються ваші друзі знайомі ?
Ну ось приклад, подруга працює сама утримує сімʼю так як не хоче йоб чоловік йшов на війну, дуже його кохає.Чодовік все робить по дому, готує прибирає , займається дитиною.
Вона ж часто свариться з ним що не тягне фінансово. Але потім все ок )
А тут як бачите вивезла вона чоловіка він не хотів працювати будь ким …
Помеха справа• 30 июня 2025
Ответ дляТочу ляси
Моя подруга не ушла от такого, отдала за него все долги, он сдал всё золото её и обручальные кольца.
Правда он работает )) и ездил заграницу на заработки.
Уже двое детей у них.
это ее выбор
я не готова тратить на эта жизнь
она одна и может быть и короткая - я хз
хочу жить спокойно и качественно)
автор Точу ляси • 30 июня 2025
Ответ дляПомеха справа
это ее выбор
я не готова тратить на эта жизнь
она одна и может быть и короткая - я хз
хочу жить спокойно и качественно)
Я не знаю как может быть на столько сильна любовь )
Я в шоке честно )
Но любит его без ума.
Помеха справа• 30 июня 2025
Ответ дляТочу ляси
Я в шоке честно )
Но любит его без ума.
я люблю себя сильнее )
и своего ребенка
с б мужем мы бы побирались по свету
к слову - с ним я не могла отложить деньги - вечно куда то надо было вложить аля в его бизнес ( ну слить в покер)
как только я закрыла общий бюджет - свою ЗП тратила только на себя и дочку и вуалля я купила машину
Смогла откладывать
Поехать отдыхать за границу и так далее
а с ним - с голой жопой и его аля покер болезнью
Однозначно• 30 июня 2025
Ответ дляТочу ляси
Я в шоке честно )
Но любит его без ума.
люди різні
у мене подруга кохає чоловіка до нестями. більше за дитину.
але і чоловік її обожнює
Баба Йога• 30 июня 2025
Ответ дляТочу ляси
Все же деньги главное
Не так ли ?
Автор, справа не в грошах. Якщо чоловік не бере відповідальність за родину і не має жодних амбіцій, то це привід тікати. Є чоловіки, які не заробляють багато, але мають покликання- вчителі, волонтери, священики і ін. Але якщо немає жодної цілі в житті, ні професійної, еі цінностей, то ця людина тільки тягне ваш життєвий ресурс і є трутнем
viter33• 30 июня 2025
З тих, у кого з жінок знаю причини розлучень:
- зловживав алкоголем
- піднімав руку (неодноразово)
- не хотів дитину (вона хотіла і до шлюбу домовлялися)
Сижуревувшоке• 30 июня 2025
Люди разводятся потому что не хотят больше быть вместе. Странный вопрос.
Однозначно• 30 июня 2025
Ответ дляБаба Йога
... а якщо при цьому жінка любить такого чоловіка? От ні за щось, а ’вопрєкі’?
Якщо жінці комфортно поряд - чому ні?
Мой завтрак• 30 июня 2025
Автор, ви що, тут вся Порадниця так повиходила заміж: якщо чулувік не заробляє стільки, що можна сидіти на шиї і тіко по манікюрам бігати, то то не чулувік)
ДваДваВісім• 30 июня 2025
Ответ дляЗроблено у 80-х
в начале войны, когда куча мужиков осталась без работы и я писала о том, что женщина надолго не хватит- меня тут сожгли на костре)
не только Вас))) и меня тоже)) а сейчас мне знакомые жалуются, что делать с такими ’чемоданами’, и нести тяжело, и бросить жалко...
Міні-бікіні• 30 июня 2025
Ніхто не розлучився, всі в шлюбі більше 20 років. Але всі не з багатих родин. Ні жінок, ні чоловіків батьки не утримували. Допомагали дітям. Всі середньостатистичні люди. Цінності думаю були інші.
Міні-бікіні• 30 июня 2025
Моє коло було інженери, майстри, енергетики, швеї, продавчині і бухгалтера. Всі живуть в шлюбі. Вже є онуки. Немає ні алкоголіків, ні трутнів, закладки не збирають. Хтось бідніший, хтось заможніший, працюють майже всі.
АнтиТроль• 30 июня 2025
Я з таким була одружилася. Кохання((( Шлюб нерівний, мої батьки з во, хороші фахівці. Він недоучка, по життю себе нікуди не приклав. Як почали зустрічатися, знайома влаштувала його на нормальну цікаву роботу, творчу, з перспективами, навчанням безкоштовним. Мої батьки були готові оплатити йому фаховий коледж по цій спеціальності.
Не стягнув нормального відповідального життя, присів на амфетамін. Вигнали з роботи. Покотився.

Коли молодшому було 2,5, розлучилася.
Від батьків у мене хороший старт - дві освіти, від діда квартира. Спершу було важко, 2/3 зп ішла на няню, батьків уже не було на той момент. Вирулила.