Козачка• 30 июня в 13:06
Прийшла посилки в поштомат, яку не замовляла
Ще й накладним платежем.
Парфумерія, до оплати 431 грн. Пробувала набрати відправника - на даний момент абонент не може прийняти ваш дзвінок. У вайбері/телеграмі номер не зареєстр. Можна якось відмовитись чи повернути назад? Мої не замовляли нічого - діти малі.
Светка-пипетка• 30 июня в 13:34
Ответ дляКозачка
я якщо вона лежатиме довго, нарахується велика комісія..якщо раптом помилився відправник адресатом. може відразу відмовитись? певно зайду я на відділення сьогодні )
Яка комісія? Якщо це з накладною платою, то втрачає лише відправник. Ви ж не сплачували передоплату. Не надавали дані своєї картки.
У відправника є лише ваша адреса.
Просто не забираєте. Але НП повідомте про підозрілу посилку. Вони хоча б зафіксують звернення.
У відправника є лише ваша адреса.
Светка-пипетка• 30 июня в 13:37
Ответ дляКозачка
Дзвонила, сказали, що ми також не можемо зв*язатись, оскільки будемо набирати той же номер. І ще переконливо так сказав оператор ’але як помилково..звідки вони дані ваші знали при відправці’ А я звідки знаю
Такі цікаві вони.)
Нехай фіксують з якого відділення відправлялося , у них є камери
Але думаю тут був використаний поштомат.
Метровий сантиметр• 30 июня в 13:43
ого, прям сам вова бенладен усім посилки розсилає.
Скажу, як працівник інтернет-магазину. Часто покупці при оформленні замовлення тицяють не в ті кнопки і хтось міг помилково ввести ваш номер, або менеджер при оформлені помилився. Ви в додатку дивились? Імʼя та прізвище отримувача теж ваші?
а додзвонитись ви не можете, бо спеціально деякі магазини відправляють з таких номерів, щоб у разі виникнення питань (не те прислали, гарантія, немає чеку) з них ’взятки гладкі’
Козачка
• 30 июня в 13:46
Ответ дляСветка-пипетка
Такі цікаві вони.)
Оператор запропонував зробити відмову. Також зафіксували звернення. Оператор дивилась ще по відправнику інфо, каже, ’у суботу цей відправник робив багато відправок, можливо помилився цифрою’
Нога на ногу• 30 июня в 13:57
Ответ дляКозачка
переадресуйте на відділення і там можете оглянути посилку ДО оплати. потім приймете рішення.
Козачка
• 30 июня в 14:00
Ответ дляНога на ногу
а навіщо мені її оглядати? то не моя посилка.
Ждушечка• 30 июня в 14:06
Ответ дляКозачка
звісно, що нічого забирати не буду. не моє - не забираю. наберу ще раз гарячу лінію, хай самі з тією посилкою щось вирішують
Можливо відправник помилився номером телефону.
Якщо ніхто інший не забере, то два дня полежить і повернеться
ГендиреХтор• 30 июня в 14:08
Пробийте номер по гетконтакт. Мб шахраї. Дані зливають. Мені так прийшла посилка в місто, де відпочивала, а до цього раз замовлення туди оформила. Тобто не постійний адрес. На пошті була купа таких посилок. Хлопці дозволили оглянути, бо і їм цікаво було
Аленький носочек• 30 июня в 14:12
Было такое позвонила на горячую линию и сказала, что ничего не жду.
Всміхайлик• 30 июня в 14:47
Мені так прийшла оплачена, щей доставку оплатив відправник) Помилково вказали мій номер телефону. В додатку відмовилась від посилки.
Светка-пипетка• 30 июня в 15:09
Ответ дляКозачка
Цифрою.) Тут цілою адресою.
Ну це вже не ваша справа. Нехай самі розбираються зі своїми клієнтами.
Забудьте.
Але я б на вашому місці і не робила відмову, ніяк би не взаємодіяла. Просто нехай лежала б посилка і сама автоматично повернулася.
Забудьте.
Патріотка з дивану• 30 июня в 20:22
Ответ дляПез Году Неделя
Как могут ошибиться адресатом и адресом одновременно? Это нереально, если бы просто цифру в телефоне перепутали, то она бы уехала по другому адресу.
В приложении есть опция отказаться от посылки или вернуть?
конечно есть,
я в своем кабинете увидела левую посылку, позвонила на гор линию, там что-то невнятное, разберемся...
а посылка и дальше на мне, ну я ее и сделала возврат.
потом уже новая почта мне звонила выясняла.
Пез Году Неделя• 02 июля в 20:19
Ответ дляАдминко
Если в телефоне допустили ошибку, то автоматом подтягивается фио и адрес, привязанные к этому номеру.
Вы думаете тот, кто отправляет посылку, не проверяет адрес получателя? Вот ошибся цифрой и отправил по совершенно чужому адресу.
Админко• 02 июля в 20:23
Ответ дляПез Году Неделя
Должен проверять конечно, но мало ли)