Підкажіть будь ласка чи реально онлайн купити квитки на потяг? Сьогодні перший день продажу і я з 8.00 намагалась купити цей квиток і просто нереально. Поки внесла всі дані, нажимаю оплатити і все "квитки вже продані". І що тепер робити? Може хтось підкаже? Чи реально купити їх на самому вокзалі? Цікавить напрямок Київ-Чоп. Всім дякую)
Moon shine• 30 июня 2025
Ставте автовикуп і нема проблем. як тільки з*явиться-зразу викупить. можна відмовитись і гроші повернуться назад через 15 хв
Moon shine• 30 июня 2025
Ответ дляiroman
Киев-Воловец прямо сейчас есть одно нижнее место №37 плацкарт за 306грн на 19 июля.
нема))
Ответ дляiroman
Потрібно 3(((
Ответ дляfloxey
Скільки квитків треба? Там один прямий з´явився
Три(((
Moon shine• 30 июня 2025
Ответ дляiroman
Если пассажиры взрослые, то можно по одному ловить даже в разных вагонах.
100%
Ответ дляiroman
Нажаль 2 дорослих+1 дитина
Ответ дляMoon shine
Не підкажете як?)
Moon shine• 30 июня 2025
Ответ дляiroman
Выше есть скрин, что мне вам еще доказывать? Зайдите в приложение и посмотрите, у меня в приложении есть.
у меня нет.ни в приложении,на на сайте. єто глюк
Moon shine• 30 июня 2025
Ответ дляТетяна-187f
Не підкажете як?)
в застосунку є ця функція. і має бути Дія підключена
Ответ дляiroman
Да, кстати вам выше про автовыкуп советуют - попробуйте, очень даже может сработать, особенно если добавят новый вагон.
Вже спробувала) Дякую за пораду) Надіюсь все вийде)
rainbow2018• 30 июня 2025
Навіть зараз ж трошки квитків на 18 та 19 липня. Впевнена, що напочатку продажу в 8 ранку їх взагалі було навалом.
Або треба було 5 хвилин почекати, поки система оновитися, або ви просто не вмієте користуватися застосунком УЗ.
Крім того, є вірогідність, що на цей потяг мінімум один раз надійдуть до продажу інші вагони.
Ответ дляLotusA
А почему такая проблема купить билеты, что там происходит?
Я вперше з таким зіткнулась...І там ДУРДОМ!
Ответ дляТетяна-187f
Писало Київ-Чоп
купляйте до дальшої або кінцевої станції, якщо не дає до проміжної, і так як відкрився продаж квитків-поставте автовикуп через застосунок ( нам так білети викупились, коли з´явилися) і ще продаж тільки відкрився сьогодні-то в любий час ще можуть викладувати квитки ( було і вдень і ввечері)
Фрау Донна Роза• 30 июня 2025
я как эти билеты беру у меня аж руки трусятся
особенно круто когда в дие надо себя верифицировать и бежишь макияж наносить, бо не узнает