ПлюшкамиБалуюсь• 30 июня в 15:28

Які помідори для вас найсмачніші? чері, сливки, рожеві, бичаче серце?

Скажений гудзик• 30 июня в 15:28
Чорні
Последний вагон• 30 июня в 15:28
Рожеві, я думала это общепризнанно, так как они самые дорогие всегда
Алина-1240• 30 июня в 15:29
Сердце и салатные-красные и желтые
Вакцениро Вона• 30 июня в 15:29
Волове серце і черрі.
ЗдесяЯ• 30 июня в 15:29
Фламинго
Не виправдовуюсь• 30 июня в 15:31
Рожева бурулька, казкові помідори, тоненька шкірочка, солодкі, ніжні, давно не їла, на жаль.
Prervana• 30 июня в 15:31
Домашние. Которые вырастают лично у меня. Масса сортов было, все по своему хороши. Если в магазине покупать - то только черри вкусные
Опля Картопля• 30 июня в 15:32
кристалл
Наездница• 30 июня в 15:32
Домашні
Інколи чоловік купує собі Гордій, краще ніж з супермаркету але мені не те
Голодаю• 30 июня в 15:32
Бычье сердце. Всегда самые вкусные. Розовые уже много лет вкусных не ела.
Работать надо• 30 июня в 15:32
Домашние любые, особенно розовые. Магазинные для меня почти все отвратные, беру только черри Гордий фасованные
Мамкиня доця• 30 июня в 15:32
Домашні
Мій не такий• 30 июня в 15:33
Вирощую по 30-40 сортів кожен рік, найсмачніші зелені сорти і с антоцианом
Кринжова баба• 30 июня в 15:34
Розовые в сезон, в несезон чери или на ветке.
Оце так цабе• 30 июня в 15:35
Рожеві обожнюю, кампарі смачні, але так, домашні, просто з городу- ото смакота.
Я не Тролль• 30 июня в 15:35
З перелічених Вами немає. Люблю Чорний принц.
Мій не такий• 30 июня в 15:35
ось це найчорніший сорт у світі - Black beauty
АнтиТроль• 30 июня в 15:37
Томаты выделяют кислоту, вредную для суставов - инет информация от учёных и врачей.
Белая и пушистая• 30 июня в 15:40
домашні, з городу. А сорт мені не важливий ) хоча люблю ’чорний принц’ - вони солодкуваті, жовту ’хурму’ і свекруха вирощує зелені полосаті, в мене вони рости нехочуть ((
Я не їм лише ребристі помідори, в мене прям фобія перед ними
Весняний Марафон• 30 июня в 15:40
Для мене найсмачніші зелені сорти, типу Нефритове серце
Мій не такий• 30 июня в 15:41
Ответ дляВесняний Марафон
а мені найсмачніщий з зелених - Зоряний винищувач - VT 16. А найсолодші чері - Зелений доктор
Мій не такий• 30 июня в 15:43
Ответ дляАнтиТроль
тоді я мала б вже від кислоти зникнути, бо в сезон харчуюся лише помідороми))
Щепотка_совести• 30 июня в 15:45
Я люблю жовту хурму , червоні домашні крупні
Не виправдовуюсь• 30 июня в 15:46
Ответ дляМій не такий
Я теж фанат томатів, у мене є ’моя’ бабуся на районі, в сезон їду до неї, і вона мені згружає такі дрібні жовті помідорки по типу чериків, як смородинка на гілці, дуже смачні, сорт вона не пам´ятає.
Цукрові вишні• 30 июня в 15:46
Мої улюбелі дрібненькі перцеподібні
Мій не такий• 30 июня в 15:47
Ответ дляНе виправдовуюсь
в мене такі називаються Жовтий фінік, донька лише їх їсть)
Весняний Марафон• 30 июня в 15:47
Ответ дляМій не такий
Мені усі зелені смакують) Рожеві, жовті, чорні не можна навіть і поряд ставити)))
Але саме Зоряний винищувач не садили
АнтиТроль• 30 июня в 15:52
Ответ дляМій не такий
Я написала про сугоби, а не про зникнення.
Я не знаю - це прочитано...
Большой секретик• 30 июня в 15:52
Чорні. Дуже люблю. А взагалі так, домашні ароматні
Марафетчица• 30 июня в 15:57
Черные, черри, жёлтая микада