ПлюшкамиБалуюсь• 30 июня 2025

Які помідори для вас найсмачніші? чері, сливки, рожеві, бичаче серце?

Хтомолодець? Я!• 30 июня 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Мені усі зелені смакують) Рожеві, жовті, чорні не можна навіть і поряд ставити)))
Але саме Зоряний винищувач не садили
Ніколи зелені не куштувала або просто не запамʼятала їх смак. Прям цікаво чим вони смачні?
Хтомолодець? Я!• 30 июня 2025
Ответ дляБольшой секретик
Чорні. Дуже люблю. А взагалі так, домашні ароматні
Чорні більш кислі на відміну від рожевих
сказочное_Бали• 30 июня 2025
З маминого городу)
Неваляшкина• 30 июня 2025
Волове серце. Тільки з городу. Не миті, пахучі.
Чері взагалі фу
Весняний Марафон• 30 июня 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
Я на ринку лише один раз бачила, щоб їх продавали. І то, їх окремо не продавали, а таким міксом, з червоними і жовтими.
Вони трохи інші на смак за звичайні. Не знаю, як пояснити, але кислоти немає. Ніякі рожеві, жовті та інші не зрівняються.
Усі родичі та знайомі спочатку їх їдять/ забирають, потім всі інші сорти)
Моя кума ніяк не могла зрозуміти,що то за помідори такі її дочка просила.’ Як у тьоті Свети’. Ну типу помідори і помідори. Нас , людей з півдня тими помідорами не здивувати. Поки нарешті я її саме отими зеленими не пригостила. Тепер вона теж розуміє, за якими помідорами треба їхати до тьоті)))
Хтомолодець? Я!• 30 июня 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Цікаво, подивлюся як буде сезон. Я різні пробували, але смачніше домашніх великих рожевих мені нема
Весняний Марафон• 30 июня 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
Я раніше теж так думала))) У мене дідусь займався саме бичачим сердце та рожевими. На півдні) До нас половина району за насінням та розсадою ходило.
Але реально,навіть оті рожеві, які всередині як кавун: плоті, вологі, сахаристі - не можуть зрівнятися з зеленими.