как тебе такое илон маск• 30 июня 2025
Хто не збирається залишати Україну? Плани на майбутнє
Стільки негативу на форумі, я розумію що всі втомилися! Але давайте трохи позитиву. Хто не збирається виїжджати закордон і планує життя тут, розкажіть свої плани! Адже дивлюсь багато людей квартири продають і виїжджають. Але ж є люди які їх купують, і планують життя тут. В мене є знайомі які мають троє дітей і гроші є, могли б виїхати всі разом, але вони купили квартиру в Києві і планують життя тут! Є багато хто повернувся, не зайшло життя за кордоном, в когось сімейні обставини, чоловік, батьки і т.д. Ті що хочуть залишитись відпишиться нас багато?
Результат:
вже голосів:
286 (44.55%)
Планую життя в Україні
166 (25.86%)
Подивитись статистику
73 (11.37%)
Виїхала і щаслива
68 (10.59%)
Хочу виїхати
29 (4.52%)
Вивизу лише дітей
20 (3.12%)
Виїхала але планую повернутися
как тебе такое илон маск
• 30 июня 2025
Ну звісно він не проти окупувати і Харків і Суми і Миколаїв і Одесу і Дніпро і ще багато чого. І що з того? Харків вже четвертий рік стоїть. Такі великі міста їм не під силу поки що. А як буде далі ніхто не знає
Ниф_ниф• 30 июня 2025
Ответ дляМетелики на душі
А хто чиновник той, що це сказав?
На саміті НАТО
Хата на мати• 30 июня 2025
Виїхала. Планую тільки в гості приїжджати. Оточення теж в більшості розбіглося з України.
ХаДиДиШь• 30 июня 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
В мене сестра також не хоче нікуди їхати, каже це мій дім. Чому я маю тинятися десь. Чоловік тут, дитина вчиться вибирає університет в Києві
У мене так передостання родина з нашої компанії казали, а потім паралельно з нами в грудні 2024 виїхали тихесенько і про виїзд повідомили всі уже закордону
ХаДиДиШь• 30 июня 2025
Ответ дляКарамелька
Нікуди не збиралась.
Україна понад усе!
Мордорукі, що вам не подобається?
Україна понад усе!
Мордорукі, що вам не подобається?
Удалено администрацией...
Меломанка Маланка• 30 июня 2025
Ответ дляНиф_ниф
Сьогодні прочитала, що путін Одесу планує окупувати
Угу.Гітлер теж на сталінград попер, хоч і знав, що війна програна. Змії, коли здихають, особливо агресивні.
Метелики на душі• 30 июня 2025
Ответ дляНиф_ниф
На саміті НАТО
Якщо сам чиновник Нато
по секрету
Стріляний птах• 30 июня 2025
Я перед войной жил и учился в Польше.
Вернулся в Украину и началась вся эта ху..ня
😔ничего не планирую, живу одним днём.
Если бы была возможность- уехал бы в Канаду.
Подальше от Европы
Скоро война в Польше и Прибалтика будет. И там будет тяжелее чем тут даже
😔ничего не планирую, живу одним днём.
Подальше от Европы
Ответ дляХаДиДиШь
У знакомой нашей сын этим летом закончил школу и я её спрашивала по поводу планов, что если вдруг в Чехию поедет он, то дочка моя без проблем может подсказать по каким-то вопросам.
Выслушала лекцию про силу укр образования и патриотизм и вечером мужу рассказываю, а он мне : в Словакию поедет. Ему их папа сказал.
Вилосипедниця• 30 июня 2025
Планирую выживать тут с мужем и 2 котами
в Киеве, дети взрослые уже три года в Европе
Все до блиску• 30 июня 2025
Ответ дляШвендяю містами
була в Англії 7 місяців у 22-му, повернулась, ні про що не шкодую, буду розглядати виїзд лише при дуже поганих умовах
Дивно. У мене всі хто потрапив в Англію - вхопили джек пот. гарні виплати. Діти вчаться в гарних школах. Дехто вже в коледжі. Шикарна екологія.мені дивно прожити в Англії і повернутися. Куди? Ви знаєте яке отруйне повітря в Києві після обстрілів? Скільки буде тут раку ібезпліддя? .ви дуже нерозумно зробили.
Ниф_ниф• 30 июня 2025
Ответ дляМетелики на душі
Якщо сам чиновник Нато
по секрету
Він сам це говорив, неодноразово
Сьогодні кацапи прорвались в Дніпропетровську область
Ні за холодну воду• 30 июня 2025
Я тут, інакшого варіанта в мене немає. Ні фінансово, ні психологічно не потягнемо. Все життя працювали як коні, щоб мати бодай той мінімум, що є зараз. Я розчарована але в 50 починати все спочатку ще гірше.
МЕСТО_Встречи• 30 июня 2025
Я не планирую выезжать. Буду жить в Украине с мужем, но сын в следующем году заканчивает школу. Хочу, чтоб он выехал на учёбу.
У меня брат пропал безвести на войне. Не хочу, чтоб сын оставался в Украине.
Стріляний птах• 30 июня 2025
Ответ дляВсе до блиску
Боже…как противно вас читать
Урвали Джек пот
Не давайте указания что правильно а что нет людям
Урвали Джек пот
Невгамовна Бу• 30 июня 2025
Проголосувала, що планую життя тут. Але життям це складно назвати.
Завжди задумувались над еміграцією, а з початком війни зрозуміли, що ми любим наш дім. І в той же час не можемо змиритись з безкінечною війною, постійними обстрілами, беззаконням в країні. Живемо одним днем, в новій реальності, нічого не плануємо більше ніж на тиждень. І в 40 років починати життя з початку в чужій країні вже не маємо ні сил, ні бажання, ні здоровʼя. Таке щось, режим невизначенності, постійного стресу і страху за майбутнє.
Все до блиску• 30 июня 2025
Ответ дляСтріляний птах
Боже…как противно вас читать
Урвали Джек пот
Тск.бо вони соціально захищені і мають все. І їх діти.вони дихать чистим повітрям і сплять спокійно.а не ховаються по підвалах і метро. Бути в одній з найкращих країн іповернутися....
Стріляний птах• 30 июня 2025
Ответ дляВсе до блиску
🤮🤮🤮
Все до блиску• 30 июня 2025
Ответ дляСтріляний птах
🤮🤮🤮
І не читають новин як з під завалів дітей дістають. От де горе
Ответ дляВсе до блиску
и вы, конечно же, патриотка.
Сердючка• 30 июня 2025
Ответ дляНиф_ниф
Ожидаемо с первого дня. Хотят от моря отрезать.
Хропочка з гривкою• 30 июня 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
Хочу свалить при первой возможности.
Не можете себя найти?
А я нашла, себя давно - мне нет смысла бежать - хорошо живу))
Красота неземная• 30 июня 2025
як страшно це читати...... особисто для мене. скільки прохованої ненависті, агресіїї.... але навіть не це дивує, бо не кожна психіка витримає такі навантаження.... дивує більш всього оте... я не знаю як сказати, дивує відсутність навіть намагання мислити у багатьох , аналізувати, фільтрувати в кинці кінців повідомлення та плітки. Для чого ви хопаєтесь за ’візьме Одесу’, прорвали ’Дніпро’, бо вам так краще жити у своєму кріхітному світогляді під назвою ’все пропало, що я зроблю, жодної відповідальності за життя та вчинки’ ? Це так моторошно...... це ж пишуть люди, які вже особливо і не бучуть сенчу жити далі і робити щось, щоб далі було краще..... напевно. я не знаю. Хочу помилятись.
Стріляний птах• 30 июня 2025
Ответ дляАnnеt
и вы, конечно же, патриотка.
Свидома незламна щира патриотка
А головне украиномовна
Дверной_Проем• 30 июня 2025
Ответ дляНиф_ниф
Багато хто пише, що осінь буде важка
так завжди пишуть, і в минулому році писали, і в позаминулому, а ще зима важка, і весна, і літо, і взагалі все важке, так шо тепер, ми так то в курсі