как тебе такое илон маск• 30 июня 2025

Хто не збирається залишати Україну? Плани на майбутнє

Стільки негативу на форумі, я розумію що всі втомилися! Але давайте трохи позитиву. Хто не збирається виїжджати закордон і планує життя тут, розкажіть свої плани! Адже дивлюсь багато людей квартири продають і виїжджають. Але ж є люди які їх купують, і планують життя тут. В мене є знайомі які мають троє дітей і гроші є, могли б виїхати всі разом, але вони купили квартиру в Києві і планують життя тут! Є багато хто повернувся, не зайшло життя за кордоном, в когось сімейні обставини, чоловік, батьки і т.д. Ті що хочуть залишитись відпишиться нас багато?
Результат:
вже голосів: 642
286 (44.55%) Планую життя в Україні
166 (25.86%) Подивитись статистику
73 (11.37%) Виїхала і щаслива
68 (10.59%) Хочу виїхати
29 (4.52%) Вивизу лише дітей
20 (3.12%) Виїхала але планую повернутися
Малявка ще та• 30 июня 2025
Ответ дляНиф_ниф
Багато хто пише, що осінь буде важка
Как и каждое лето с начала войны прогнозируют тяжелую осень и тяжелую зиму

Ниф_ниф• 30 июня 2025
Ответ дляМалявка ще та
В військовому плані, важку
Дверной_Проем• 30 июня 2025
Ответ дляСтріляний птах
Я перед войной жил и учился в Польше.
Вернулся в Украину и началась вся эта ху..ня
😔ничего не планирую, живу одним днём.
Если бы была возможность- уехал бы в Канаду.
Подальше от Европы
Скоро война в Польше и Прибалтика будет. И там будет тяжелее чем тут даже
Дивіться не прорахуйтесь, а то приїдете в Канаду, а там хопа і Трапм напав. Пу пу пу)
Бронетапці• 30 июня 2025
я не збираюсь бо мені 44 і я лінива
але дитину би відправила закордон після 9 класу чи 10 чи якого там..
зараз йде в 7
продам одну з квартир щоб йому там купити маленьке житло чи як перший взнос по іпотеці..
Бяки-козяки• 30 июня 2025
Не збираюсь їхати. Але дуже втомилась. Так хочеться закінчення війни.
булоТАЙминуло• 30 июня 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Не можете себя найти?
А я нашла, себя давно - мне нет смысла бежать - хорошо живу))
Когда к вам придет орда, а Украина вам скажет, что проблемы ВПО это проблемы ВПО, вы побежите куда глаза глядят. И будете жить там хорошо. Или не побежите и будете жить в оккупации. Жизнь покажет.
Трейдер кріпти• 30 июня 2025
Странный опрос. Не планирую уезжать, но если будут ежедневные обстрелы - уеду, если фронт близко подойдёт - уеду, если кабы начнут доставать - уеду. В целом, верю в лучшее и планирую оставаться, делаю ремонт по чуть чуть и наслаждаюсь каждым днём, но...

Малявка ще та• 30 июня 2025
Ответ дляНиф_ниф
В військовому плані, важку
И в военном плане тоже. Когда писали что вот будет легко? Ну кроме арестовича
So_so• 30 июня 2025
Ответ дляКрасота неземная
як страшно це читати...... особисто для мене. скільки прохованої ненависті, агресіїї.... але навіть не це дивує, бо не кожна психіка витримає такі навантаження.... дивує більш всього оте... я не знаю як сказати, дивує відсутність навіть намагання мислити у багатьох , аналізувати, фільтрувати в кинці кінців повідомлення та плітки. Для чого ви хопаєтесь за ’візьме Одесу’, прорвали ’Дніпро’, бо вам так краще жити у своєму кріхітному світогляді під назвою ’все пропало, що я зроблю, жодної відповідальності за життя та вчинки’ ? Це так моторошно...... це ж пишуть люди, які вже особливо і не бучуть сенчу жити далі і робити щось, щоб далі було краще..... напевно. я не знаю. Хочу помилятись.
Как раз наоборот. Я наблюдаю людей, которые берут на себя ответственность за свою жизнь, вот у них есть план А, Б на случаи разного развития событий и они думают на перспективу и о семье и о многом и людей, у которых ничего нет, вот они считают, что ’как-то’ будет, для них граница Днепропетровской области на расстоянии Марса и размышления про 3 года не могут взять какое-то село.
Брюлик в стразах• 30 июня 2025
У меня только одна подруга близкая не выехала. Говорит планов никаких живём сегодняшним днём. Она выезжала с малой в начале в Болгарию, три месяца пожили, сказала не могу, хочу свой дом. Они только перед войной классный огромный дом в Подгаре купили. Говорит не могу нигде жить, только в своем доме, мечта всей жизни)
Хропочка з гривкою• 30 июня 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Все опросы - сдача экзаменов...
При устройстве на работу...
фрау Гітта• 30 июня 2025
нікуди не їхали від самого початку, я в перші дні думала втікти, але саме діти-підлітки категорично відмовилися

тож нікуди й не збираємось, вожу їх тільки у відпустку по черзі, бо щоб усіх одразу повезти вже на жаль грошей не вистачає(((
Красота неземная• 30 июня 2025
Ответ дляSo_so
наразі я коментую тільки форум даної гілки. не більше, ні меньше.
Сердючка• 30 июня 2025
Ответ дляСтріляний птах
Я перед войной жил и учился в Польше.
😔ничего не планирую, живу одним днём.
Подальше от Европы
Да ладно. Они и воевать не будут, все сразу убегут.
Стріляний птах• 30 июня 2025
Ответ дляДверной_Проем
Америка не Рашка
Ее боялся не надо😁
Это все равно что тетя Зина торгашка на базаре будет боятся, что ее изнасилует Дикаприо
Несу добро людям• 30 июня 2025
Ответ дляСтріляний птах
Я перед войной жил и учился в Польше.
😔ничего не планирую, живу одним днём.
Подальше от Европы
Навчалися на військового аналітика ?
Статус Ква• 30 июня 2025
Ответ дляМетелики на душі
Не бачу себе за кордоном, дитина як захоче, закінчить школу, то хай вибирає де вчитися далі. У мене тут квартира, дім, машини, бізнес невеличкий, я сама собі хазяйка. І саме головне - люди, середовище, яких я розумію, родина велика.
Свій гінеколог, стоматолог, свій пасічник, своя перукарка, своя фермерка, поставщик молочки, мʼяса, все налажено. Побут, дозвілля, все подобається. Якби не війна, взагалі гарно б було.
Тривоги лякають, але більше беру від життя тут і зараз, життя не на паузі, не вичікую, просто живу. А які помідори вродили у діда ммм
А яка рясна черешня, все моє рідне.
як ви гарно та смачно написали
Вмію заміряти найкраще• 30 июня 2025
Удалено администрацией...
Вмію заміряти найкраще• 30 июня 2025
Вот еще я в этой жизни раком не стояла и унитазы не драяла по чужим углам

Несу добро людям• 30 июня 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Так швидко , Маня
Вмію заміряти найкраще• 30 июня 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
Хочу свалить при первой возможности.
Удалено администрацией...
булоТАЙминуло• 30 июня 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Удалено администрацией...
Я тоже на это надеюсь. Осталось дождаться открытия концлагеря. К сыну вашему поедем. Как он там, за ненькой скучает?
Вмію заміряти найкраще• 30 июня 2025
Украина лучшая
Швендяю містами• 30 июня 2025
Ответ дляВсе до блиску
Дивно. У мене всі хто потрапив в Англію - вхопили джек пот. гарні виплати. Діти вчаться в гарних школах. Дехто вже в коледжі. Шикарна екологія.мені дивно прожити в Англії і повернутися. Куди? Ви знаєте яке отруйне повітря в Києві після обстрілів? Скільки буде тут раку ібезпліддя? .ви дуже нерозумно зробили.
все так, я і роботу там непогану знайшла до усього вами названого

повернулися у грудні 22-го, у розквіт масових ракетних обстрілів і блекаутів на 19-й поверх у Києві

але саме тут я на своєму місці, я не людина світу, в гостях добре, але вдома краще і жити на повну я можу тільки тут, там я просто переживала

думаю, хто сам це відчуває, той зрозуміє, а хто ні, тому не пояснити
младокошкина• 30 июня 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
Я в Киеве была, есть и буду. Из выехавших одна вернулась, остальные будут сидеть пока не выгонят, а больше никто не собирается выезжать. Люблю Украину и в частности Киев, это мой дом. Живу обычной жизнью, к обстрелам привыкла. Ребёнок окончил школу, отгуляли выпускной, выбираем университет.
Все бы хорошо, если бв ’пока не выгонят’. Не выгонят, не переживайте так
Вмію заміряти найкраще• 30 июня 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
Удалено администрацией...
Не люблю натовп• 30 июня 2025
Ответ дляНиф_ниф
На саміті НАТО
А, ну то вони воєнку так просять. Бо грошей немає самим виробляти, все пішло на дорогі автівки і статки державців.
Вмію заміряти найкраще• 30 июня 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
Удалено администрацией...
Несу добро людям• 30 июня 2025
Виїхали на початку війни , всі вже інтегрувалися
Сину 17 - звісно про повернення та життя в Україні мова не йде
булоТАЙминуло• 30 июня 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Удалено администрацией...