как тебе такое илон маск• 30 июня в 17:26

Хто не збирається залишати Україну? Плани на майбутнє

Стільки негативу на форумі, я розумію що всі втомилися! Але давайте трохи позитиву. Хто не збирається виїжджати закордон і планує життя тут, розкажіть свої плани! Адже дивлюсь багато людей квартири продають і виїжджають. Але ж є люди які їх купують, і планують життя тут. В мене є знайомі які мають троє дітей і гроші є, могли б виїхати всі разом, але вони купили квартиру в Києві і планують життя тут! Є багато хто повернувся, не зайшло життя за кордоном, в когось сімейні обставини, чоловік, батьки і т.д. Ті що хочуть залишитись відпишиться нас багато?
Результат:
вже голосів: 642
286 (44.55%) Планую життя в Україні
166 (25.86%) Подивитись статистику
73 (11.37%) Виїхала і щаслива
68 (10.59%) Хочу виїхати
29 (4.52%) Вивизу лише дітей
20 (3.12%) Виїхала але планую повернутися
Малявка ще та• 30 июня в 18:00
Ответ дляНиф_ниф
Багато хто пише, що осінь буде важка
Как и каждое лето с начала войны прогнозируют тяжелую осень и тяжелую зиму
Ниф_ниф• 30 июня в 18:00
Ответ дляМалявка ще та
В військовому плані, важку
Дверной_Проем• 30 июня в 18:01
Ответ дляСтріляний птах
Я перед войной жил и учился в Польше.
Вернулся в Украину и началась вся эта ху..ня
😔ничего не планирую, живу одним днём.
Если бы была возможность- уехал бы в Канаду.
Подальше от Европы
Скоро война в Польше и Прибалтика будет. И там будет тяжелее чем тут даже
Дивіться не прорахуйтесь, а то приїдете в Канаду, а там хопа і Трапм напав. Пу пу пу)
Бронетапці• 30 июня в 18:01
я не збираюсь бо мені 44 і я лінива
але дитину би відправила закордон після 9 класу чи 10 чи якого там..
зараз йде в 7
продам одну з квартир щоб йому там купити маленьке житло чи як перший взнос по іпотеці..
Бяки-козяки• 30 июня в 18:01
Не збираюсь їхати. Але дуже втомилась. Так хочеться закінчення війни.
булоТАЙминуло• 30 июня в 18:02
Ответ дляХропочка з гривкою
Не можете себя найти?
А я нашла, себя давно - мне нет смысла бежать - хорошо живу))
Когда к вам придет орда, а Украина вам скажет, что проблемы ВПО это проблемы ВПО, вы побежите куда глаза глядят. И будете жить там хорошо. Или не побежите и будете жить в оккупации. Жизнь покажет.
Трейдер кріпти• 30 июня в 18:03
Странный опрос. Не планирую уезжать, но если будут ежедневные обстрелы - уеду, если фронт близко подойдёт - уеду, если кабы начнут доставать - уеду. В целом, верю в лучшее и планирую оставаться, делаю ремонт по чуть чуть и наслаждаюсь каждым днём, но...
Малявка ще та• 30 июня в 18:03
Ответ дляНиф_ниф
В військовому плані, важку
И в военном плане тоже. Когда писали что вот будет легко? Ну кроме арестовича
So_so• 30 июня в 18:03
Ответ дляКрасота неземная
як страшно це читати...... особисто для мене. скільки прохованої ненависті, агресіїї.... але навіть не це дивує, бо не кожна психіка витримає такі навантаження.... дивує більш всього оте... я не знаю як сказати, дивує відсутність навіть намагання мислити у багатьох , аналізувати, фільтрувати в кинці кінців повідомлення та плітки. Для чого ви хопаєтесь за ’візьме Одесу’, прорвали ’Дніпро’, бо вам так краще жити у своєму кріхітному світогляді під назвою ’все пропало, що я зроблю, жодної відповідальності за життя та вчинки’ ? Це так моторошно...... це ж пишуть люди, які вже особливо і не бучуть сенчу жити далі і робити щось, щоб далі було краще..... напевно. я не знаю. Хочу помилятись.
Как раз наоборот. Я наблюдаю людей, которые берут на себя ответственность за свою жизнь, вот у них есть план А, Б на случаи разного развития событий и они думают на перспективу и о семье и о многом и людей, у которых ничего нет, вот они считают, что ’как-то’ будет, для них граница Днепропетровской области на расстоянии Марса и размышления про 3 года не могут взять какое-то село.
Брюлик в стразах• 30 июня в 18:03
У меня только одна подруга близкая не выехала. Говорит планов никаких живём сегодняшним днём. Она выезжала с малой в начале в Болгарию, три месяца пожили, сказала не могу, хочу свой дом. Они только перед войной классный огромный дом в Подгаре купили. Говорит не могу нигде жить, только в своем доме, мечта всей жизни)
Хропочка з гривкою• 30 июня в 18:04
Ответ дляТрейдер кріпти
Все опросы - сдача экзаменов...
При устройстве на работу...
фрау Гітта• 30 июня в 18:04
нікуди не їхали від самого початку, я в перші дні думала втікти, але саме діти-підлітки категорично відмовилися

тож нікуди й не збираємось, вожу їх тільки у відпустку по черзі, бо щоб усіх одразу повезти вже на жаль грошей не вистачає(((
Красота неземная• 30 июня в 18:04
Ответ дляSo_so
наразі я коментую тільки форум даної гілки. не більше, ні меньше.
Сердючка• 30 июня в 18:05
Ответ дляСтріляний птах
Я перед войной жил и учился в Польше.
😔ничего не планирую, живу одним днём.
Подальше от Европы
Да ладно. Они и воевать не будут, все сразу убегут.
Стріляний птах• 30 июня в 18:05
Ответ дляДверной_Проем
Америка не Рашка
Ее боялся не надо😁
Это все равно что тетя Зина торгашка на базаре будет боятся, что ее изнасилует Дикаприо
Несу добро людям• 30 июня в 18:06
Ответ дляСтріляний птах
Я перед войной жил и учился в Польше.
😔ничего не планирую, живу одним днём.
Подальше от Европы
Навчалися на військового аналітика ?
Статус Ква• 30 июня в 18:08
Ответ дляМетелики на душі
Не бачу себе за кордоном, дитина як захоче, закінчить школу, то хай вибирає де вчитися далі. У мене тут квартира, дім, машини, бізнес невеличкий, я сама собі хазяйка. І саме головне - люди, середовище, яких я розумію, родина велика.
Свій гінеколог, стоматолог, свій пасічник, своя перукарка, своя фермерка, поставщик молочки, мʼяса, все налажено. Побут, дозвілля, все подобається. Якби не війна, взагалі гарно б було.
Тривоги лякають, але більше беру від життя тут і зараз, життя не на паузі, не вичікую, просто живу. А які помідори вродили у діда ммм
А яка рясна черешня, все моє рідне.
як ви гарно та смачно написали
Вмію заміряти найкраще• 30 июня в 18:09
Удалено администрацией...
Вмію заміряти найкраще• 30 июня в 18:09
Вот еще я в этой жизни раком не стояла и унитазы не драяла по чужим углам
Несу добро людям• 30 июня в 18:10
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Так швидко , Маня
Вмію заміряти найкраще• 30 июня в 18:10
Ответ длябулоТАЙминуло
Хочу свалить при первой возможности.
Удалено администрацией...
булоТАЙминуло• 30 июня в 18:11
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Удалено администрацией...
Я тоже на это надеюсь. Осталось дождаться открытия концлагеря. К сыну вашему поедем. Как он там, за ненькой скучает?
Вмію заміряти найкраще• 30 июня в 18:11
Украина лучшая
Швендяю містами• 30 июня в 18:11
Ответ дляВсе до блиску
Дивно. У мене всі хто потрапив в Англію - вхопили джек пот. гарні виплати. Діти вчаться в гарних школах. Дехто вже в коледжі. Шикарна екологія.мені дивно прожити в Англії і повернутися. Куди? Ви знаєте яке отруйне повітря в Києві після обстрілів? Скільки буде тут раку ібезпліддя? .ви дуже нерозумно зробили.
все так, я і роботу там непогану знайшла до усього вами названого

повернулися у грудні 22-го, у розквіт масових ракетних обстрілів і блекаутів на 19-й поверх у Києві

але саме тут я на своєму місці, я не людина світу, в гостях добре, але вдома краще і жити на повну я можу тільки тут, там я просто переживала

думаю, хто сам це відчуває, той зрозуміє, а хто ні, тому не пояснити
младокошкина• 30 июня в 18:12
Ответ дляМіряно-переміряно
Я в Киеве была, есть и буду. Из выехавших одна вернулась, остальные будут сидеть пока не выгонят, а больше никто не собирается выезжать. Люблю Украину и в частности Киев, это мой дом. Живу обычной жизнью, к обстрелам привыкла. Ребёнок окончил школу, отгуляли выпускной, выбираем университет.
Все бы хорошо, если бв ’пока не выгонят’. Не выгонят, не переживайте так
Вмію заміряти найкраще• 30 июня в 18:12
Ответ длябулоТАЙминуло
Удалено администрацией...
Не люблю натовп• 30 июня в 18:13
Ответ дляНиф_ниф
На саміті НАТО
А, ну то вони воєнку так просять. Бо грошей немає самим виробляти, все пішло на дорогі автівки і статки державців.
Вмію заміряти найкраще• 30 июня в 18:13
Ответ дляМіряно-переміряно
Удалено администрацией...
Несу добро людям• 30 июня в 18:13
Виїхали на початку війни , всі вже інтегрувалися
Сину 17 - звісно про повернення та життя в Україні мова не йде
булоТАЙминуло• 30 июня в 18:14
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Удалено администрацией...