как тебе такое илон маск• 30 июня в 17:26
Хто не збирається залишати Україну? Плани на майбутнє
Стільки негативу на форумі, я розумію що всі втомилися! Але давайте трохи позитиву. Хто не збирається виїжджати закордон і планує життя тут, розкажіть свої плани! Адже дивлюсь багато людей квартири продають і виїжджають. Але ж є люди які їх купують, і планують життя тут. В мене є знайомі які мають троє дітей і гроші є, могли б виїхати всі разом, але вони купили квартиру в Києві і планують життя тут! Є багато хто повернувся, не зайшло життя за кордоном, в когось сімейні обставини, чоловік, батьки і т.д. Ті що хочуть залишитись відпишиться нас багато?
Результат:
вже голосів:
286 (44.55%)
Планую життя в Україні
166 (25.86%)
Подивитись статистику
73 (11.37%)
Виїхала і щаслива
68 (10.59%)
Хочу виїхати
29 (4.52%)
Вивизу лише дітей
20 (3.12%)
Виїхала але планую повернутися
Вмію заміряти найкраще• 30 июня в 18:14
Ответ дляНе люблю натовп
А, ну то вони воєнку так просять. Бо грошей немає самим виробляти, все пішло на дорогі автівки і статки державців.
Удалено администрацией...
Дуняша• 30 июня в 18:15
Живем в Киеве.
Сын 17 лет, закончил школу, будет уезжать.
Мы с мужем остаемся тут. Никаких планов не строим, просто живем, пофиг на все, была только цель что б сын выехал.
Вмію заміряти найкраще• 30 июня в 18:15
Ответ длябулоТАЙминуло
Когда к вам придет орда, а Украина вам скажет, что проблемы ВПО это проблемы ВПО, вы побежите куда глаза глядят. И будете жить там хорошо. Или не побежите и будете жить в оккупации. Жизнь покажет.
Удалено администрацией...
дамаБезСобачки• 30 июня в 18:15
Не вижу перспектив оставаться. И так достаточно времени потратила. У ребенка будет больше шансов или вернуться в Украину или жить в безопастности. Комфорт/спокойствие и перспективы ребенка мне важней моей призрачной надежды на окончание войны. Денег все меньше, а шансы прилетов все больше.
Мати тріля• 30 июня в 18:16
Які плани? Ніяких немає планів, живемо одним днем, житла немає, якось буде.
Несу добро людям• 30 июня в 18:16
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Удалено администрацией...
булоТАЙминуло• 30 июня в 18:17
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Удалено администрацией...
Вмію заміряти найкраще• 30 июня в 18:18
Ответ дляНесу добро людям
Виїхали на початку війни , всі вже інтегрувалися
Сину 17 - звісно про повернення та життя в Україні мова не йде
Удалено администрацией...
Дуняша• 30 июня в 18:18
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Удалено администрацией...
Сменили методичку?
Раньше было «2 года село взять не могут», а теперь «война в Европе»
Несу добро людям• 30 июня в 18:19
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Удалено администрацией...
Не худа ні разу• 30 июня в 18:19
Ответ дляНиф_ниф
Сьогодні прочитала, що путін Одесу планує окупувати
А кому смешно????
Вмію заміряти найкраще• 30 июня в 18:19
Ответ длядамаБезСобачки
Какие перспективы?
Мыть полы и скитаться по чужим углам и трусись что б матка не выпала или зуб.Или позвольте полюбопытствовать вы светило нейрохирургии?18ти летняя моделька?
Несу добро людям• 30 июня в 18:20
Ответ дляНе худа ні разу
А кому смешно????
А ви не бачили скільки тут вічно кокошників ?
Дуняша• 30 июня в 18:20
Ответ длябулоТАЙминуло
Удалено администрацией...
Колишня муза• 30 июня в 18:20
Я б дуже хотіла, але...але... в мене доросла дитина з аутизмом, але говоряща, все розщуміє, але поведіна жахлива і соціальна дезінтеграція.
В Києві поки що найкращі умови для його реабілітації. Тому....
Вмію заміряти найкраще• 30 июня в 18:20
Ответ длядамаБезСобачки
Удалено администрацией...
булоТАЙминуло• 30 июня в 18:20
Ответ дляДуняша
Удалено администрацией...
Тут маньку только слепой не узнает.
Не люблю натовп• 30 июня в 18:21
Ответ дляНиф_ниф
В військовому плані, важку
В цьому плані завжди і казали.
Вмію заміряти найкраще• 30 июня в 18:21
Ответ длябулоТАЙминуло
Тут маньку только слепой не узнает.
Удалено администрацией...
булоТАЙминуло• 30 июня в 18:21
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Удалено администрацией...
Несу добро людям• 30 июня в 18:22
Ответ длябулоТАЙминуло
Удалено администрацией...
Швидше мозок
Хоча троль просто ще й бездарний
Вмію заміряти найкраще• 30 июня в 18:22
Ответ длябулоТАЙминуло
Удалено администрацией...
вы меня перепутали с вашей коллегой
Не худа ні разу• 30 июня в 18:22
Ответ дляХропочка з гривкою
Не можете себя найти?
А я нашла, себя давно - мне нет смысла бежать - хорошо живу))
Под шахедами? Хорошо? Нуну
Ковбой Хагис• 30 июня в 18:23
Ответ длякак тебе такое илон маск
В мене сестра також не хоче нікуди їхати, каже це мій дім. Чому я маю тинятися десь. Чоловік тут, дитина вчиться вибирає університет в Києві
ми майже ремонт завершили, я про нього півжиття мріяла)) яке виїжджати?
Вірю, що все у нас буде добре, і з кожним роком навпаки більше впевненості, що це останній рік війни.
Може це так я себе заспокоюю)
Але якщо у когось думки ’війна триватиме вічно’, то в мене навпаки ’так довго ж не може бути, а отже ось-ось’)
Може це так я себе заспокоюю)
Дуняша• 30 июня в 18:23
Ответ длябулоТАЙминуло
Тут маньку только слепой не узнает.
Не все узнают и отвечают на ее сообщения.
Это вообще походу просто программа, а не реальный человек , постоянно одно и то же пишет не меняя фразы особо
Вмію заміряти найкраще• 30 июня в 18:23
Ответ дляНе худа ні разу
Под шахедами? Хорошо? Нуну
какие шахеды.у нас огромная страна
Не худа ні разу• 30 июня в 18:24
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Удалено администрацией...
Шаманю второпях• 30 июня в 18:25
Ой, це ви про нас мабуть: троє дітей і купили 2 квартири, старшу вже намагаємося випхнути. І так, ми тут, ми живемо, як усі боїмося, але робимо все, щоб бути корисними саме тут. Якщо що, то перші дні виїжджали, але оте скучне життя не для нас))
Не худа ні разу• 30 июня в 18:26
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Удалено администрацией...