Доброго дня! Потрібен простий сайт. В мене всього один товар, тільки в різних кольорах (печиво з передбаченнями🥠). Може когось порекомендуєте? Буду дуже вдячна🙏
Алина-1240• 30 июня в 18:13
И эт, не мое конечно дело, но думаю форму выпечки надо чуть поменять..а то..она на женскую письку похожа
serebro16-72be• 30 июня в 18:20
Форма дійсно не апетитна....навіть відштовхує . . А яка вартість однієї печеньки?
Геннадій_11• 30 июня в 18:21
Зверніться, будь ласка, до мого брата.
Контакт.
Вʼячеслав, т. 067-377-29-17
За помірну ціну все зробить згідно ваших побажань.
Контакт.
Вʼячеслав, т. 067-377-29-17
serebro16-72be• 30 июня в 18:27
Ответ дляОдяг та взуття
5-6грн, з декорами по 10-15. Ну в них у всіх така форма, по всьому світу вони однакові. Ну, як би там не було, в кав´ярнях їх добре беруть.
Певно в кольорі справа...бо вони як правило стандартного кольору
Nataliiazp• 30 июня в 19:30
Ответ дляАмарилис
Вам потрібен не сайт, а лендинг
Так лендинг и есть одностраничный сайт