R-Y-N-A• 30 июня в 18:19

Жителя Черкащини судитимуть за держзраду

42-річного уродженця Бахмута, який після початку повномасштабної війни переїхав до Золотоніського району як переселенець, судитимуть за держзраду. У грудні 2024 року його завербував агент ФСБ, пообіцявши винагороду. Чоловік передавав координати, фото й відео позицій ППО та ЗСУ на Черкащині. Його затримали у квітні 2025-го. Тепер йому загрожує 15 років в´язниці або довічне.
Millie• 30 июня в 18:21
Купа непереселенців на містах і в міністерствах те саме роблять.
Аурелиа• 30 июня в 18:22
маніпулятивний заголовок, чому наголошувати на ’переселенець’. Цих кончених ждунів вистачає серед всіх регіонів
автор R-Y-N-A • 30 июня в 18:22
Ответ дляMillie
І ще одна новина поруч в місцевій групі:

Вночі в межах області знешкоджено 38 російських БпЛА.

В міста Сміла зафіксовано падіння трьох ракет і восьми БпЛА. Ворог прицільно бив по цивільній інфраструктурі.
По допомогу до медиків звернулись уже одинадцять людей.
З них двоє - дітей. Їм надають усю необхідну допомогу.
Значно пошкоджено три дев’ятиповерхівки, плюс приватні будинки, автомобілі.
Постраждали також щонайменше чотири заклади освіти, психлікарня. Практично вщент поруйнований навчальний корпус коледжу
Національного університету харчових технологій. Напередодні там був випуск молодших бакалаврів.
автор R-Y-N-A • 30 июня в 18:23
Ответ дляАурелиа
Ні
Noella_• 30 июня в 18:24
Ответ дляR-Y-N-A
Ні
Скарга на тему за розпалювання внутрішньонаціональної ворожнечі в Україні за регіональною ознакою.
Millie• 30 июня в 18:24
Ответ дляR-Y-N-A
Ні
Це яких певних. Конкретно. У вас є вся статистика?
Аурелиа• 30 июня в 18:24
Ответ дляR-Y-N-A
Ні
серед яких регіонів немає? у вас є статистика СБУ?
Marinamariana• 30 июня в 18:29
Лучше бы расстреливали таких показательно
fdanna• 30 июня в 18:31
Ждуни всюди є. Тому маніпулювати тим, що як переселенець, то знову зрадник - чистого роду провокація і розпалювання ворожнечі. Такі теми треба банити з моменту їх створення.
sky-labs• 30 июня в 20:45
У меня вопрос...
Зачем рашне получать координаты от непонятного чувака, если их можно получить от собственного дрона-разведчика, который не обманет, не ошибётся, да и платить ему не нужно?
И ещё вопрос.
У СБУ есть план по раскрываемости заговоров века?
автор R-Y-N-A • 02 июля в 03:01
Ответ дляsky-labs
У меня вопрос...
И ещё вопрос.
Дрон-разведчик в Черкасскую обл не долетает