ДелайКак_Я• 19 июля 2025
Чи вважаєте ви УПЦ (МП) " філіалом КДБ"?
22-річна донька настоятеля однієї з церков УПЦ (МП) отримала 15 років вʼязниці за вироком суду.
Влітку 2024 року вона добровільно почала співпрацю з ФСБ РФ і встановила відеокамеру під куполом храму для відстежування руху ЗСУ на Покровському напрямку.
Результат:
вже голосів:
26 (78.79%)
Так
7 (21.21%)
Ні
Фиктивная• 19 июля 2025
Ответ дляРаздражевская
Вважаємо пцу- протизаконною рейдерською організацією.
Боолота там! Вам туди!
Раздражевская• 19 июля 2025
Ответ дляФиктивная
Боолота там! Вам туди!
Крім шаблонної фрази ще шось маєш сказати?
Стигла полуниця• 19 июля 2025
А что там считать? Куда сбежали и чьи паспорта имеют? Сюрпрайз, сюрпрайз. Или не Сюрпрайз?
Фиктивная• 19 июля 2025
Ответ дляРаздражевская
Маю! рада що позбулися татаро-монгольського патріарха! Усім його його прибічникам гарної подорожі ’в радную гавень’!
Воздух в банке• 19 июля 2025
Я считаю, что люди прекрасно ведутся на все, что им говорят. Критического мышления ноль
Раздражевская• 19 июля 2025
Ответ дляФиктивная
Таке собі, ти краще напиши звідки то пцу вилізло та хто його кришує!
А взагалі, досить сіяти ворожнечу та розділяти суспільсиво!
Йди потруси баптистів, а ще краще владних нашіх керівників, з російськими громадянствами, та й не чіпай канонічну церкву!
а вы сами-то видели этих верующих? когда люди всех возрастов трясутся, крестятся без остановки и всячески стараются поцеловать любую часть тела попа, и их не один-два, а стоит такая себе группа...
как будто я попала в глубокое прошлое. за них стыдно, страшно.. просто фанатики без собственной воли.
зачем нужны церкви в 2025 году? какая от них выгода государству. теневой бизнес и поповская мафия.
как будто я попала в глубокое прошлое. за них стыдно, страшно.. просто фанатики без собственной воли. зачем нужны церкви в 2025 году? какая от них выгода государству. теневой бизнес и поповская мафия.
Поліцейський патруль• 19 июля 2025
Ответ дляРаздражевская
Уті бозє, віруюча вилізла? У вас же у кацапів нічого святого. Іди вже помолись чи шо
Раздражевская• 19 июля 2025
Ответ дляАnnеt
а какой закон нарушается?
Ти бачив як пцушники храми захоплюють, бьють прихожан та священників, то мабудь законно? Чому свої не будують?
Лагшмивара• 19 июля 2025
В ютуб повно роликів як монахи упц мп радіють днрам і пісні звалебні пу співають.
Скільки в 22 році їхніх священиків обмінювали на наших військовополонених.
А чого пу переживає і виставляє вимоги, щоб московмький патріархат лишився в Україні?
Треба бути сліпим, глухим, дурним, щоб не розуміти очевидного.
Раздражевская• 19 июля 2025
І найголовніше, щоб не витрачати час , всі хто тут яросно відписують- якої ви віри, прихожанами яких храмів ви є??? Щоб зрозуміліше було, продовжувати чи ні.
Бо набридає ...
Фляшунька• 19 июля 2025
Ответ дляРаздражевская
Мало бʼють.
Фляшунька• 19 июля 2025
Ответ дляРаздражевская
Бо набридає ...
Іди вже з Богом. Цікавиться вона.
Твердая валюта• 19 июля 2025
На Оболони, на набережной, огромная территория и церковь отгрохали. Это ж землю выделили такой большой участок под это
вентиляторная• 19 июля 2025
Ответ дляТвердая валюта
Московский сатанат в каждом парке поотхватывал себе землю, даже возле Десятинной не постеснялись, еле выперли их оттуда
Фиктивная• 19 июля 2025
Ответ дляРаздражевская
Я не є ні баптістом, ні взагалі протестантом, ні адептом православної церкви. В мене не упереджена думка.
Раздражевская• 19 июля 2025
Ответ дляФляшунька
Іди вже з Богом. Цікавиться вона.
І тобі того бажаю- з Богом.
Раздражевская• 19 июля 2025
Ответ дляСтигла полуниця
А те що пцу створило одна й та сама людина що й партію регіонів тебе не бентежить? Чи то не на часі, нє??? Чи то не сюрпрайз???? Чи то норм? Чи какая разница???
Стигла полуниця• 19 июля 2025
Ответ дляРаздражевская
Мы с вами не под церковью стоим чтобы вы мне тыкали. Нет, меня это не бентежить. Еще вопросы?
Раздражевская• 19 июля 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Тоді які питання до упц?
Стигла полуниця• 19 июля 2025
Ответ дляРаздражевская
Тоді які питання до упц?
У меня никаких. Я свое мнение выше высказала, без вопросов к УПЦ