ДелайКак_Я• 19 июля в 19:41

Чи вважаєте ви УПЦ (МП) " філіалом КДБ"?

22-річна донька настоятеля однієї з церков УПЦ (МП) отримала 15 років вʼязниці за вироком суду.

Влітку 2024 року вона добровільно почала співпрацю з ФСБ РФ і встановила відеокамеру під куполом храму для відстежування руху ЗСУ на Покровському напрямку.
Результат:
вже голосів: 33
26 (78.79%) Так
7 (21.21%) Ні
Раздражевская• 19 июля в 19:47
Вважаємо пцу- протизаконною рейдерською організацією.
Фиктивная• 19 июля в 19:48
Ответ дляРаздражевская
Боолота там! Вам туди!
Раздражевская• 19 июля в 19:48
Ответ дляФиктивная
Боолота там! Вам туди!
Чого це???
Раздражевская• 19 июля в 19:50
Ответ дляФиктивная
Боолота там! Вам туди!
Крім шаблонної фрази ще шось маєш сказати?
Брюлик в стразах• 19 июля в 19:50
Ответ дляФиктивная
Боолота там! Вам туди!
Уточню -- там 🖕
Стигла полуниця• 19 июля в 19:52
А что там считать? Куда сбежали и чьи паспорта имеют? Сюрпрайз, сюрпрайз. Или не Сюрпрайз?
Стигла полуниця• 19 июля в 19:52
Самое главное что ФСБ считает это церковь своим филиалом.
Фиктивная• 19 июля в 19:53
Ответ дляРаздражевская
Маю! рада що позбулися татаро-монгольського патріарха! Усім його його прибічникам гарної подорожі ’в радную гавень’!
Воздух в банке• 19 июля в 19:57
Я считаю, что люди прекрасно ведутся на все, что им говорят. Критического мышления ноль
Раздражевская• 19 июля в 19:59
Ответ дляФиктивная
Таке собі, ти краще напиши звідки то пцу вилізло та хто його кришує!
А взагалі, досить сіяти ворожнечу та розділяти суспільсиво!
Йди потруси баптистів, а ще краще владних нашіх керівників, з російськими громадянствами, та й не чіпай канонічну церкву!
Аnnеt• 19 июля в 20:03
а вы сами-то видели этих верующих? когда люди всех возрастов трясутся, крестятся без остановки и всячески стараются поцеловать любую часть тела попа, и их не один-два, а стоит такая себе группа... как будто я попала в глубокое прошлое. за них стыдно, страшно.. просто фанатики без собственной воли.

зачем нужны церкви в 2025 году? какая от них выгода государству. теневой бизнес и поповская мафия.
Поліцейський патруль• 19 июля в 20:06
Ответ дляРаздражевская
Уті бозє, віруюча вилізла? У вас же у кацапів нічого святого. Іди вже помолись чи шо
Аnnеt• 19 июля в 20:09
Ответ дляРаздражевская
а какой закон нарушается?
Раздражевская• 19 июля в 20:12
Ответ дляАnnеt
а какой закон нарушается?
Ти бачив як пцушники храми захоплюють, бьють прихожан та священників, то мабудь законно? Чому свої не будують?
Лагшмивара• 19 июля в 20:13
В ютуб повно роликів як монахи упц мп радіють днрам і пісні звалебні пу співають.
Скільки в 22 році їхніх священиків обмінювали на наших військовополонених.

А чого пу переживає і виставляє вимоги, щоб московмький патріархат лишився в Україні?

Треба бути сліпим, глухим, дурним, щоб не розуміти очевидного.
Раздражевская• 19 июля в 20:14
І найголовніше, щоб не витрачати час , всі хто тут яросно відписують- якої ви віри, прихожанами яких храмів ви є??? Щоб зрозуміліше було, продовжувати чи ні.
Бо набридає ...
Аnnеt• 19 июля в 20:15
Ответ дляРаздражевская
церковь разве может выкупать землю под храмы в своё частное владение?
Фляшунька• 19 июля в 20:17
Ответ дляРаздражевская
Мало бʼють.
Фляшунька• 19 июля в 20:18
Ответ дляРаздражевская
Бо набридає ...
Іди вже з Богом. Цікавиться вона.
Твердая валюта• 19 июля в 20:20
На Оболони, на набережной, огромная территория и церковь отгрохали. Это ж землю выделили такой большой участок под это
вентиляторная• 19 июля в 20:38
Ответ дляТвердая валюта
Московский сатанат в каждом парке поотхватывал себе землю, даже возле Десятинной не постеснялись, еле выперли их оттуда
Фиктивная• 19 июля в 20:45
Ответ дляРаздражевская
Я не є ні баптістом, ні взагалі протестантом, ні адептом православної церкви. В мене не упереджена думка.
Раздражевская• 19 июля в 20:51
Ответ дляФляшунька
Іди вже з Богом. Цікавиться вона.
І тобі того бажаю- з Богом.
Раздражевская• 19 июля в 20:56
Ответ дляСтигла полуниця
А те що пцу створило одна й та сама людина що й партію регіонів тебе не бентежить? Чи то не на часі, нє??? Чи то не сюрпрайз???? Чи то норм? Чи какая разница???
Стигла полуниця• 19 июля в 20:57
Ответ дляРаздражевская
Мы с вами не под церковью стоим чтобы вы мне тыкали. Нет, меня это не бентежить. Еще вопросы?
Раздражевская• 19 июля в 21:03
Ответ дляСтигла полуниця
Тоді які питання до упц?
Стигла полуниця• 19 июля в 21:11
Ответ дляРаздражевская
Тоді які питання до упц?
У меня никаких. Я свое мнение выше высказала, без вопросов к УПЦ