Зілля до весілля• 27 мая в 16:43
Ну що, як кажуть усі не без гріха...
Прочитала новину
Султана Сулеймана з «Величного століття» засудили до двох років в’язниці.
Актор Халіт Ергенч визнаний винним у наданні неправдивих свідчень у справі про протести в парку Ґезі (2013), – Anadolu. Суд призначив йому покарання – 1 рік, 10 місяців і 15 днів. Але це умовний термін.
Зілля до весілля
• 27 мая в 16:45
Ответ дляПочемучечка
Та и фиг с ними
Ой, він так роль зіграв, прожив її. Дуже гарно.та взагалі, я б йому всі оскари на світі дала...
Правда трошки бабнік. Ні, не всі б йому оскари дала. Гульоний трохи.
Единорог_помог• 27 мая в 16:48
Ответ дляУхахайкина
Не читайте жовту пресуху. Його не арештували і не посадили.
Там в тексті написано, що термін умовний
Зілля до весілля
• 27 мая в 16:48
Ответ дляМэри Попкинс
Незаменимых нет. Роксолану заменили и его заменят.
Ой, її замінили, бо вона залетіла. Менше треба було ноги розсувати.
Зілля до весілля
• 27 мая в 16:48
Ответ дляЕдинорог_помог
Але ж термін....
Зілля до весілля
• 27 мая в 16:52
Ответ дляЗараз все скажу
То через те, що він Роксолані у фільмі зраджував 🤭
Та, нехароший человек.
Единорог_помог• 27 мая в 16:54
Ответ дляЗілля до весілля
Якась Ви трішки тойво
Единорог_помог• 27 мая в 16:55
Ответ дляЗілля до весілля
Але ж термін....
І що? Буде ходити відмічатися в місцевій поліції і не порушувати Закон
Зілля до весілля
• 27 мая в 16:56
Ответ дляЕдинорог_помог
Та да..... Буде марки, конферти і пачки паперу купувати і кулькові ручки
Балаболка• 27 мая в 17:39
Ответ дляУхахайкина
с условным сроком не сажают
Условный срок, или условное осуждение, означает, что человек признан виновным в совершении преступления, но не лишен свободы. Вместо этого ему назначается испытательный срок, в течение которого он должен соблюдать определенные условия, чтобы не быть подвергнутым реальному лишению свободы
Почемучечка• 27 мая в 18:08
Ответ дляЕдинорог_помог
И дежурный такой, дорогу , султан Сулейман хан хазлетлери пришел!
Зілля до весілля
• 27 мая в 18:30
Ответ дляМеряю линейкой
Даже на Султанов управа найдется)
Сказал бы Кернес с#чий пёс.
Зілля до весілля
• 27 мая в 18:31
Ответ дляМеряю линейкой
Даже на Султанов управа найдется)
Он наверное с имамами не сдружился. Но все временно)
Меряю линейкой• 27 мая в 18:32
Ответ дляЗілля до весілля
Сказал бы Кернес с#чий пёс.
Не смотрела сериал, потому мне сложно оценить шутку, сори
ПушАпница• 28 мая в 08:55
Ответ дляЗілля до весілля
А ви ноги взагалі не розсуваєте?