Последний вагон• 01 июля 2025
Дівчата у дитини блювота
Зараз знаходимося на відпочинку прийшли з моря доня почала рвати даю по трошки хуману. Спить і прокидається рвати. Що можна ще дати? Температури і діареї поки не має. Це схоже на ротовірус? Дуже переживаю
Последний вагон
• 01 июля 2025
Ответ дляАноним_1858
Могла перегреться на солнце.
Нет вышли почты в 17:30 у моря были в 18:00 под зонтом и панамка. Но она пару раз хлебнула воды
Сорока-ворона• 01 июля 2025
Температуру померить, и отпаивать дробно. Бетаргин точно не нужен на даном этапе
Последний вагон
• 01 июля 2025
Ответ дляСорока-ворона
Хумана?
Сорока-ворона• 01 июля 2025
Ответ дляПоследний вагон
Хумана?
Чем угодно, хумана, регидрон, хоть просто водой. Главное, дробно
Сама вумна тутички• 01 июля 2025
Скільки дитині років? Я даю кока-колу без газу. По декілька ковтків кожні 10-15 хвилин 3-5 разів.
Последний вагон
• 01 июля 2025
Ответ дляСама вумна тутички
3,10 навіть якщо це не ацетон?
Сама вумна тутички• 01 июля 2025
Ответ дляПоследний вагон
3,10 навіть якщо це не ацетон?
Навіть при ротавірусі. Єдине, коли не даю, це коли впевнена, що переїв жирного і є підозра на підшлункову.