Виниловая пластинка• 01 июля 2025

Перестала спілкуватись зі свекрухою

Ніколи у нас з нею не було хороших відносин. Були просто, тому що так треба. Вважаю її лицемірною, брехливою особою. Всі 20 років було не приємно її бачити. Ще коли діти були малі, старалися жити родиною, щоб бабуся була у них. Діти дорослі, до неї, як і вона до них, нічого не відчувають. Я заставляю телефонувати їй. А сама звела потихеньку спілкування до нуля. Як думаєте, правильно зробила, чи треба грати роль люблячої невістки, наступаючи собі на горло?
Сорока-ворона• 01 июля 2025
Что за необходимость? Не общаетесь и ладно.
автор Виниловая пластинка • 01 июля 2025
Ответ дляСорока-ворона
Вона мене засуджує за це іжалієтьсясусідам. Винить що дітей не пускаю до неї, сина.
Залізна пані• 01 июля 2025
Кому оно надо
Молчавочка• 01 июля 2025
Зачем заставляете детей ей звонить? Что за лицемерие?
Сорока-ворона• 01 июля 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
А вам какое дело до мнения соседей? Живите так, как считаете нужным.
культУра• 01 июля 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
А ви й справді забороняєте чоловікові спілкуватися з мамою?
Стрекозей• 01 июля 2025
Ми в шлюбі 16 р. Я з свекрами не спілкуюсь 10. Чоловік, як і дитина, спочатку не розуміли, бо не звітувала чому так вирішила, а свекруха ’лила мед у вуха’. Але тепер і вони прозріли, морозяться, як можуть. Тепер я їх запитую: а шо таке?
Гостра на язик• 01 июля 2025
А почему у вас крайности-или вообще не общаться или играть роль любящей невестки? Почему нельзя нейтральные выстроить отношения?
Блиск думки• 01 июля 2025
А вы - взрослый человек, не можете сами решить общаться со свекровью или нет ? Если и вам с ней общаться неприятно и дети к ней равнодушны, то какой смысл в этом общении?
Курочка-чубаточка• 01 июля 2025
Я у шлюбі 5 років, і вже майже рік не спілкуюся зі свекрухою і мені чудово😁
Але правда то її ініціатива була, вона плавно злилась від спілкування, тількі синочку свому звоне і то коли він на роботі, щоб я не чула наче мені є до того діло
Я пані прохана...• 01 июля 2025
у нее есть сын - пусть общается
забейте вообще на это
Библиотекарь• 01 июля 2025
Так вы ж такая же несчастная ищущая склоки . Всегда можно иметь нормальные человеческие отношения , мне иногда кажется здесь некоторые специально ищут треш в отношениях от скуки
Хата на мати• 01 июля 2025
Ответ дляГостра на язик
Згодна. У нас все чудово. Я дзвоню тільки раз в рік, на ДН. Решту часу спілкується з чоловіком, тобто з сином. Мені не має якось про що з нею говорити. Не має ніяких образ і т.п.
Крошка Енот• 01 июля 2025
У мене чудова свекруха, вона радо нам допомагала, ми їй, але й на думку б не спало мені їй телефонувати. Є її син, він і телефонує
Крошка Енот• 01 июля 2025
Ответ дляГостра на язик
Зачем? Что обсуждать?
Ответ длякультУра
Ні, звичайно. Теж нагадую, щоб зайшов, подзвонив, подарунки на свята подарував
Гостра на язик• 01 июля 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Я тоже всегда с удивлением читаю все эти истории про свекровь. 2 взрослых человека, живущие не вместе, вполне могут нейтрально общаться раз в месяц без всяких претензий. Здравствуйте-как дела-до свидания… но некоторым нужна драмма
Ответ дляГостра на язик
Все життя вони такі були. Нейтральні. Зараз не хочу і таких. Було декілька ситуацій, що відбили бажання бачити цю людину
Гостра на язик• 01 июля 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Извините, но мне кажется у вас изначально неприязнь к свекрови или завышенные ожидания. Но право ваше-вы должны делать так, как лучше вам и вашей семье
Робот Вертер• 01 июля 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Ні, не завжди можна мати нормальні відносини.
Пи Пи Пилюля• 01 июля 2025
Я не спілкуюсь вже три роки - красота!
Моя закатила скандал на рівному місці, верещала матами на мене.
Язикувата Хвеська• 01 июля 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Вам не похер? Я теж сильно правильна була і терпіла, зараз не бачу не чую, і знати її не хочу. І життя ідеальне. Навіщо мені цей негатив в житті?
Язикувата Хвеська• 01 июля 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Не завжди. Цього мають хотіти дві сторони.
Язикувата Хвеська• 01 июля 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Не спілкуйтесь. Це найкращий варіант де немає порозуміння і бажання. Зараз життя настільки коротке, що не варто витрачати його на не тих людей.