Електрохарчування• 01 июля 2025

Я не умею принимать помощь?

Свекровь предлагает помощь финансово (у них приличные доходы). Но это как-то немного странно происходит.
То есть говорит. Вам же нужна помощь, давайте мы дадим сколько нужно. Ну мне в принципе неудобно просить, стараюсь справиться сама и мужу посылки только я собираю на фронт, от них ни конфетки не было. Но тут действительно уже смотрю не хватит нам с детьми до зп. Соглашаюсь. И вот такой вопрос, сколько нужно? Говорю помогите столько, сколько можете. Мне просто неудобно называть суммы...
И в ответ. Я же не знаю ваши запросы.
После такого вообще не хочется никакой помощи.
Или я придираюсь и это нормально?
Голубец• 01 июля 2025
Ответ дляМerida
Это как в долг просить не конкретную сумму, а фразой ’ сколько не жалкл’. Если б свекруха хотела зажать денег, дала бы 1000 пафосно и привет
Якби свекрухи хотіла допомогти, то спитала що треба купити на фронт (бо там найбільші витрати) чи мовчки б передала посильну для неї суму. А так вона торгується...
Попадалочка• 01 июля 2025
Ви певно ще молода, я раніше теж такою була. Нічого теж не потрібно і все сама своїми силами через не можу. Зараз би сказала більше, чим треба
Все буде Україна• 01 июля 2025
Ответ дляМerida
Они словом сколько, обозначают, что дадут столько, сколько нужно автору.
Ага, а коли автор скаже 10-20т, то свекруха по за очі буде казати ’ніхера собі запросіки у невісточки, хоч би посоромилася стільки просити’,чи ще щось в такому дусі. Не завжди, але так буває дуже часто. То якби вона сину пропонувала і давала, то інше, а судя по всьому, свекруха боїться переплатити невістці
Зараз все скажу• 01 июля 2025
Ответ дляВсе буде Україна
От якраз якби позичала автор, тоді б спокійно можна було назвати суму. Бо ти що береш, те і повернеш. А тут допомога, зазвичай дають скільки вважають за необхідне, скільки можуть. Чи вони бояться дати занадто багато? Ну на крайняк якщо і питати суму, то точно не казати при цьому ’я ж не знаю, які у вас запроси’, ну блііін
Моя свекруха давала гроші не питаючи нічого. Прекрасно знала як зараз непросто при цих цінах.... Як скажу що щось зламалося вона відразу передавала це тоді на те і те. Така уважна була.
Все буде Україна• 01 июля 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Бо людина дійсно хотіла допомогти, і правильно робила. А тут мені здається, сильного бажання немає.
автор Електрохарчування • 01 июля 2025
Ответ дляВсе буде Україна
Пропонують допомогу, а тоді кажуть :’ну я же не знаю ваши запросы?’ Ну така собі спроба допомогти. Наче якийсь під...б, якщо чесно. Наче тицяння, що невістка якась транжира. Я б після такої фрази теж би допомоги не хотіла від цих людей
Вот именно, неприяно как-то стало.
автор Електрохарчування • 01 июля 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Правильно вам там вище написали - нехай купують сину по списку в посилку...там певно сума непогана назбирується і вам тоді не треба просити...так і скажіть грошей не вистачає у мене діти... купіть для відправки це і це
Ой, там с этим проблема тоже. Выберут подешевле, а оно будет некачественное((
автор Електрохарчування • 01 июля 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Повезло Вам♥
автор Електрохарчування • 01 июля 2025
Ответ дляВсе буде Україна
Нету( я такая же. Если хочу помочь, молча помогаю. И мне действительно странно называть суммы и ещё мои ’запросы’ оценивать...
Все буде Україна• 01 июля 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
А може Ви тоді оберіть річ, яку треба, скажіть свекрусі, мол я замовила, що треба, коштує стільки то, якщо хочете, можете прийняти участь по можливості в оплаті
автор Електрохарчування • 01 июля 2025
В день на меня и подростка примерно 400 грн уходит на питание. Это много?
Просто интересно, может у меня действительно высокие запросы.
Мerida• 01 июля 2025
Ответ дляВсе буде Україна
Блин....а я в словах про запросы вижу нечно другое. То, что свекровь понимает, что нужно не только на хлеб, а и масло к нему. И тушь для ресниц. Она так обозначила, что понимает, что жизнь идет, и закрое все потребности на данный момент. Какие мы разные. Я эту фразу иначе воспринимаю совсем
Все буде Україна• 01 июля 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
Ви знаєте, в мене складається враження, що вони, можливо, не сильно були задоволені вибором сина щодо Вас, і тупо принципово не допомагають. А зараз збоку потирають ручки і наблюдають, як Ви ж без них, таких класних, будете справлятися. Може я не права, але чомусь така думка виникла..
Мerida• 01 июля 2025
Ответ дляГолубец
Тому що у такому випадку автор в невигідній для себе ситуації: назве реальну потребу - ’їй тільки гроші й треба’, назве символічну суму - сенс в такій допомозі? Щоб родичі галочку поставили ’допомогли’?
Хто хоче допомогти - допомагає без озвучування сум, а тут явне бажання мінімізувати витрати, в розрахунку, що невістці незручно буде просити.
А почему не сказать, на коммуналку не хватает 2000, машину заправить 1000, закончилось мыльно-рыльное, это еще 1000, а еще холодильник забить...просто потребности перечислить. Не чужой же человек
Мerida• 01 июля 2025
Ответ дляГолубец
Я этого не вижу
автор Електрохарчування • 01 июля 2025
Ответ дляВсе буде Україна
Я думаю редки случаи, когда свекровь прям довольна выбором сына))
Мы не близки сильно, но общаемся нормально. Без ругани и выяснений.
Тем более мы 20+ лет вместе живём мирно и счастливо. Думаю это тоже дорогого стоит.
Я как мать желаю такого своим детям.
Помеха справа• 01 июля 2025
Отбросьте моральные терзания. Просто скажите 10 тысяч. Или 50 тысяч. Ну правда есть люди живущие и траятщие по разному. Со свекровью вы скорее всего не близки, и она просто не представляет суммы. Необязательно со злым умыслом.
Вся эта вежливость и рефлексия сейчас не нужна. Война, выжить бы.
Мerida• 01 июля 2025
Ответ дляВсе буде Україна
Я не согласна. Возможно, каждая судит по своей свекрухе. Моя - все семейные дела решает ср мной. Муж по факту часто узнает. Ездит навестить меня. Просто поболтать. Или помочь в чем-то. Привозит и вкуснях( битки, оливьешки, фрукты), всегда денег в ладошку сыну моему.
И мне тычеь. То 200, то 300 евро. Купи, купи что-то .
Всегда спрашивает, чем помочь, и реально ждёт, чтоб я сказала конкретно чем. Без проговаривания, не будет делать. Просто потому, что не знает чем помочь.
Все буде Україна• 01 июля 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
Я как мать желаю такого своим детям.
Ну тоді скажіть так - ’Я не знаю ваші можливості, раптом ви не розраховуєте на таку суму, тому називати її не буду, а ви скільки вважаєте за необхідне, стільки давайте, буду вдячна за будь-яку допомогу ’
автор Електрохарчування • 01 июля 2025
Ответ дляВсе буде Україна
Да, наверное как-то так и скажу, спасибо.
Безсовісна кума• 01 июля 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
еду пусть купят
Все буде Україна• 01 июля 2025
Ответ дляМerida
Ну а гроші ж сама тиче, скільки може? Ви ж суму не озвучуєте, вона ж не питає скільки Вам дати грошей? Тут те саме - приїдь, дай скільки можеш, привези шо можеш, люди будуть вдячні!
Все буде Україна• 01 июля 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
Я думаю це зовсім не багато при нинішніх цінах. Окрім того, Вам же не тільки їсти треба, - одяг, взуття, гуртки, проїзд, лікування ніхто не відміняв. Я вже мовчу про побутові речі типу хімії, щось зламалося і т.д. Ще й регулярні посилки чоловіку. Не скрізь чоловіки забезпечені всім, то тільки в елітних бригадах мабуть. А так то регулярно туди щось треба (((
Merilyn• 01 июля 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
Муж воюет. Поэтому уже каждая мелочь выбивает из колеи.
Скажите сумка мужа стоит столько то сколько можете помочь или обувь ребенку столько то или одежда. На что можете на то и помогите
Голена блондинка• 01 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Тоді вони вам скажуть, не можемо 5, можемо дві і дадуть 2, або напряжуться, дадуть 5 і більше питати не будуть, а те що ви робите дуже не гарно.
Если у них приличные доходы то и 5 и 10 дадут
Амелі на мілені• 01 июля 2025
Ответ дляГолена блондинка
А автор что немощная сама заработать? А не тянуть со стариков
Точу ляси• 01 июля 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Как хорошо указывать, когда Ваш кормилец дома.
Амелі на мілені• 01 июля 2025
Ответ дляТочу ляси
Мой кормилец воюет.
Точу ляси• 01 июля 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Мой кормилец воюет.
Много ему платят? Моему 20 с небольшим. Так что я прекрасно понимаю, что может не хватать денег.
Особенно если муж зарабатывал нормально. То эти копейки не могут обеспечить семью.
Амелі на мілені• 01 июля 2025
Ответ дляТочу ляси