Буду ехать сама на машине с Киева в Солнечный берег. Подскажите, пожалуйста, через какой пограничный пункт лучше ехать? Заранее спасибо!💐
Бабулька• 01 июля в 07:50
Ми їздимо з Києва через Могилів- Полільський, є в списку ще Молдова, але нам так найзручніше. Зараз би їхали через Бронницю, там немає автобусів, лише авто.
Милота• 01 июля в 09:00
Я б до Одеси, транзитом через Молдову( без проходження митниці).А потім паром Орлівка- Ісакча і вже Румунія.
Ковбой Хагис• 01 июля в 09:14
Ответ дляKiwi
Если не выдержу, то да.
Я просто ехала с ночевкой . Через исакчу паром . Останавливалась в измаиле и рано утром на паром , там не далеко .
Бабулька• 01 июля в 09:25
Ответ дляKiwi
Если не выдержу, то да.
Ну то важко без ночівлі. Якщо паром- 9 годин до парому, а там черга 100%, автобуси. 3 години по Румуніі- дороги вузькі, трафік нормальний такий, потім ще 3 години до вашого місця.
черная мамба• 01 июля в 10:00
Ответ дляБабулька
Паром, це тобто автобуси морем переправляють?
Бабулька• 01 июля в 10:16
Ответ длячерная мамба
Паром- це автобус з людьми, авто легкові, фури через Дунай , там 5 хв дороги і ви в Румуніі з України. Пливе така собі здоровенна плита по Дунаю
черная мамба• 01 июля в 10:53
Ответ дляБабулька
Дякую за інформацію