Лгин• 01 июля 2025

Повернення додому

Прожила 3 роки закордоном. Весь час розумію ,що не моє. Постійна тривога, розумію ,що без війни. Але всеодно це не життя. Покинути все і повернутися? Забрати дитину з школи? Теж страшно. Це стресовано для дитини. Але не можу я пристосуватися до життя в Польщі. Повернувшись теж треба налагоджувати там життя. Житло є, роботи немає. Хто проходив через це?
Кумедна• 01 июля 2025
Ответ дляЛгин
Від того ,що ти тут гість. Постійно потрібно думати про свою легалізацію і не знаєш, що тобі завтра придумають. Життя проходе на орендованому житлі без перспективи на своє. Захворіти тут-краще не хворіти ,якщо справа до вузького спеціаліста. Або ж платно і дорого. Ну про те які тут роботи- думаю відомо.
Слухайте. Тут пів теми стерв, але це через стрес думаю
Ціни в Україні дуже виросли. Зарплати не так. Якщо дитина готова і ви готові лежати в коридорі під час обстрілів - ну то це одне. Насправді оці обстріли це єдине що на зараз вибиває з рівноваги основний плєбс.
Колупалочка• 01 июля 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
Вот, уже за то что человек в таких жесточайших условиях выучил язык, нашел работу и содержит себя и ребенка (без поддержки и социальных связей) должно вызывать уважение и восхищение. А тут требуют каких-то свершений и достижений пытаются принизить
Ну вот я выучила на б2, сдала в Польше на права, подтвердила диплом, учусь дальше. Параллельно работала. Сейчас нет, перерыв, муж поддержит пока. И это очень трудно всё. Ну а Советчица в своём стиле же
Кумедна• 01 июля 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ви відпочивпєте? Може поїдете на море, відпочиньте. Повертатися не раджу. Я повернулася того року і в Києві почалися обстріли, люди стали злі і за кожну послугу вже в карман заглядають, а дай ще.
Не знаю. Мабуть у вас альтернативний Київ.
МояХатаЗкраю• 01 июля 2025
Ответ дляЛгин
Ніяких великих досягнень. Мову розумію, говорю ,читаю. Манікюри не навчилася робити. Це не моє.
Не треба великих досягнень, з мовою більш-менш це вже щось. Манікюри не кожен і має робити. У вас є професія, чи щось, що може допомогти вам триматись з дітиною там на плаву? В Україні ви працювали?
Справа в тому, що навіть якщо ви повернетесь ця хандра і тривожність не пройде, це вде на та країна, що була навіть 3 роки тому, буде ще тяжче :(
Колупалочка• 01 июля 2025
Ответ дляЛгин
А подтвердить диплом и работать по профессии? Или закончить полицеалку? На физической работе в Польше работать, это тупиковый путь
Кумедна• 01 июля 2025
Ответ дляАльфред Шнитке
Вы считаете наверное, что у вас хорошее чувство юмора? Я вас разочарую…. Есть безобидный троллинг, который все понимают, а есть тупой дебильный недоюмор. У вас второе
Вважаю шикарне почуття у мене гумору, цей дім у мене на вулиці. І якщо можна не звертайтеся до мене - мене трегирить мова росії
Одні думки• 01 июля 2025
Пролетить чи прилетить разок біля дому, думок більше не буде про повернення. Без образ, якщо що
Лукава Кішка• 01 июля 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Щось забагато тем про повернення, про те що в Україні краще. Особливо коли обстріли і наслідки від них тільки стають масштабними та тяжчими, і закликів влади про повернення, про виїзд дітей, молоді
неправда много тем о том что жалею что не выехала. и почитайте темы после обстрела. а про повернення то такое, поплакалась и отложила на лучшее будущее
фан L.O.S.T.• 01 июля 2025
Ответ дляЛгин
Щоб заробити в Польщі треба працювати 6 днів по 12. Як думаєте ,це життя? Робота на ногах .Дитину і її проблеми не бачиш. Немає часу і сили
Як здоров´я потім? Ніяк. Працюєш по 8, то віддавши за оренду мізер маєш.
Ото в мене така сама ситуація була як у вас, не витримала повернулася так почалися обстріли. Ви розглядали варіант переїзду до якоїсь країни на виплати?
автор Лгин • 01 июля 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
В Україні я мала во, роботу. Тут робота інша. І це зрозуміло.
Броніки для Моніки• 01 июля 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
До чого тут надзусилля? Просто мати житло, роботу, вивчити мову то теж досягнення для того, щоб жити в іншій країні і навіть в Україні також. Чи вам все це з народженням упало і ви просто тепер цим всим користуєтесь? Я вважаю не треба знецінювати навіть маленькі кроки для досягнення успіху, просто жити не получиться, ну хіба що людина інвалід під наглядом
Ну вот автор выучила язык и работает. Снимает жилье, содержит себя и ребенка. Это по-вашему мало? Почему от нее требуют каких-то достижений и надусилий? Почему, то что она работает пусть даже на минимальную зарплату, высмеивается и обесценивается?
Колупалочка• 01 июля 2025
Ответ дляЛгин
Это тупиковый путь. Неужели за 3 года не дошло, что надо учиться и что то менять или ехать в другую страну?
автор Лгин • 01 июля 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ні, я далі вже не поїду.
Лукава Кішка• 01 июля 2025
Ответ дляАльфред Шнитке
Они соревнуются: тролли, которые цокотят чемоданами утром после обстрела, и тролли, которые тревожатся в Европе🤣
это обычные люди со своими страхами,только под анонимом можна написать что реально думаешь. а в жизни стыдно признавать что ты слаб или боишься
фан L.O.S.T.• 01 июля 2025
Ответ дляКолупалочка
Для навчання потрібен час, а це мінус по грошах якщо працюєш на години
МояХатаЗкраю• 01 июля 2025
Ответ дляВикасикрет
Рабство беженцев ..и жизнь на социальном и финансовом нуле ,это жесть . Тоже вернулась с Германии
Згодна з вами... На жаль, всюди зараз треба лапками грести і вигризати своє місце під сонцем, якщо ти не депутат.
Колупалочка• 01 июля 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
Это не высмеивание. Но блин, очевидно же, что так невозможно жить и надо учиться. Знание языка это ещё вопрос. Тут многие говорят что знают. Но кое как, поговорить с кассиром или с учителем ребёнка, это не знание языка.
Колупалочка• 01 июля 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ну пашите дальше пока не упадете. Что тут ещё сказать. Я много здесь таких вижу. Подтвердить диплом не надо много времени. Ну и вопрос приоритетов. Если понимаешь что так пахать всю жизнь или учиться. То время найдёшь
Невгамовна• 01 июля 2025
Ответ дляКумедна
Якщо Вас так тригерить, то дуже дивно, що Ви на цьому форумі.
МояХатаЗкраю• 01 июля 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
Це багато. Хто вимагає надзусиль? Автор в стартпості просто не писала нічого ні про житло, ні про роботу, ні про мову. Тож і питалось, що вже здобула. Бо це ж різні обставини, коли людина знає мову і працює, і коли сидить депресує, не працює, мову не вчить. У другому випадку світла у кінці тунелю можна взагалі ніколи не побачити
фан L.O.S.T.• 01 июля 2025
Ответ дляКолупалочка
Ви розумієте, що щоб влаштуватися по спеціальності окрім диплома ще треба і мова не нижче в1? Ви розумієте, що там і своїх на гарні місця не завжди беруть, а на фізичну роботу легше знайти місце? Ви розумієте, що там триетапні співбесіди в офіси які можуть тривати і три місяці в очікування наступного разу?
Котя_люлю• 01 июля 2025
Ответ дляБрехушечка
П в чем проблема озвучить страну?
А нащо?))
Колупалочка• 01 июля 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Автор пашет на заводе 6/12 я так понимаю. Конечно депрессия и беспросветность будет😐
Колупалочка• 01 июля 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
Я понимаю, потому что сама в Польше живу. И работала на производстве, и в шпитале. Да, связи знакомства тоде решают. Но повторю. Всё зависит от человека. И Польша, это страна не для одинокой мамы с ребёнком. За 3 года этотне ясно было? Не ясно что надо учить язык, и учиться что бы подниматься? Ну серьёзно, эти разговоры уже смешно просто. Мне тоде говорят ’ой, тебе повезло’. Да блин., повезло. Будни работаю, выходные учусь. Учу язык. А ещё семья есть и я вцелом, не самый здоровый человек. Но со стороны да, повезло, связи🤡
Альфред Шнитке• 01 июля 2025
Ответ дляКумедна
Лечитесь
Позаземний розум• 01 июля 2025
Ответ дляжижифреймут
Что значит вы не можете приспособиться? В чем это выражается?
сложный язык
Позаземний розум• 01 июля 2025
Ответ дляВорую вкусняшки
Автор, у нас война, которая на десятилетия, каждый день бомбы летят, гибнут люди, два дня назад бомбили райцентры во львовской области в 50 км от границы, Типа ’тихие’ регионы , стройте новую жизнь в Европе, хотя бы ради детей. Вы пожалеете, если вернётесь и сто раз пожалеете, если что то случится с вашими детьми, как после этого вы сможете дальше жить
диаспора последовательно, последние 10 лет, считает что еще 2 месяца и путин сдохнет
Брехушечка• 01 июля 2025
Ответ дляКотя_люлю
А нащо?))
Не знаю
Зачем тогда писать какие страны исключены
автор Лгин • 01 июля 2025
Ответ дляКолупалочка
Я не пашу так. Я работаю по 8. Пл этому денег ни на что не хватает. Буду пахать, то ни здоровья не хватит, ни времени на дочку.
Угги_в_горошек• 01 июля 2025
Ответ дляАльфред Шнитке
Бо машину вечером негде поставить во дворе
Оце Ви дивна!
Я з Києва, тут народилася, як і чоловік мій. Ми, як нормальні люди одразу після придбання машини, купили ще і гараж під домом, бо наші люди часто утирки(неможливо в машині, щось лишити і поставити під будинком, бо пограбують, подряпають і т.п.)
Виїхала з дітьми на початку війни і повернулися в 2022, на превелике щастя в цьому році вдалося виїхати уже з чоловіком закордон
От якби ми всі повернулися додому в Київ, в свою квартиру, свій гараж, чоловік на роботу в ІТ, то чиє місце ми б займали?
Але ні! Україна, яка була до 24.02.22 більше не існує, а така Україна, яка є зараз це не для моїх дітей. Не хочу, що вони йшли купатися з друзями на річку, а я думала чи не відірве їм ноги
То ж нічиє місце ми не займемо! Не планую вертатися, лише хочу тут встати на ноги і все в Києві продати!