Лгин• 01 июля 2025

Повернення додому

Прожила 3 роки закордоном. Весь час розумію ,що не моє. Постійна тривога, розумію ,що без війни. Але всеодно це не життя. Покинути все і повернутися? Забрати дитину з школи? Теж страшно. Це стресовано для дитини. Але не можу я пристосуватися до життя в Польщі. Повернувшись теж треба налагоджувати там життя. Житло є, роботи немає. Хто проходив через це?
Мастер Класс• 01 июля 2025
Ответ дляВикасикрет
серьязно? 19 лет ..вот страдальцы университетские , мама нужна попу помыть
Так вище про жахливу Німеччину і чудову Україну - і мама залишила дітей
Alexandra_rz• 01 июля 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
А можно жить просто без каких-либо достижений? Можно просто иметь обычную работу, обычное жилье и обычную школу для ребенка и не рвать за это ж… ? Почему обычный человек должен прилагать сверхусилия, чтобы просто жить?
У меня возникают таких же мысли, чтобы просто жить и работать в безопасности, а ребенку ходить в школу нужно то то доказывать показывать и платить бесконечно конскую аренду
Викасикрет• 01 июля 2025
Ответ дляПроработник
А чого так? Чого залишили дітей в депресивній Німеччині? Аяяй, бачите як буває, дітей в концлагер пристроїли... І серце матері не дрогнуло....
Ліцемірство з вас аж пре...
Нет , не в Германии , я нигде не писала , что там . Фантазию вылючите.
Есть еще немецкоговорящие страны с более лайтом жизни и хорошим образованием.
Мимо
Викасикрет• 01 июля 2025
Ответ дляКинДза
Того що Німеччина для дітей , підлітків з України - це можливість здобути освіту и потім можливість мати гарну роботу і якісне життя. Для дорослих - це тільки низькокваліфіковані роботи , часом дуже тяжкі (тільки не якщо ти дуже затребуваний і рідкісний спеціаліст ). Якщо в неї дома є робота і дім, то їй там може і легше, і діти не під обстрілами. Яке лицемірство?
в Австрії гарні дуже умови для навчання. Дякую, за підтримку
Шкала Радощів• 01 июля 2025
Переїхати по Польщі не думали?
Проработник• 01 июля 2025
Ответ дляВикасикрет
Мимо
Да, дуже вірю. Якоа фантазуєте ви ще й не правдоподібно. Писали ви про Німеччину, а потом виявилась інша країна.
Немає про що далі говорити.
Проработник• 01 июля 2025
Ответ дляКинДза
Тоді потрібно бути вдячній країні яка вчить їх дітей, а не називати концлагерем і депресивною.
Тому так, це чистої води ліцемірство.
Проработник• 01 июля 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
К чему ваше сообщение, человек поделился переживаниями. Ламборджини, посудомойка...
Перелогінтесь) геть не цікаво і топорно
Мамаша в бигудях• 01 июля 2025
Ответ дляПроработник
Перелогінтесь) геть не цікаво і топорно
Удалено администрацией...
Кошка Мурка• 01 июля 2025
Автор, предлагаю альтернативу, идете ко мне на консультации психотерапии, помогу отгоревать утрату прошлой жизни, планов, целей, отпустить прошлое, сменить установки, снизить уровень ожидания угрозы, принять реальность, тогда сможете разрешить себе процесс интеграции.
Проработник• 01 июля 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Удалено администрацией...
Це ви про себе? Одужуйте!
Викасикрет• 01 июля 2025
Ответ дляМастер Класс
Дітям 19
Викасикрет• 01 июля 2025
Ответ дляПроработник
Немає про що далі говорити.
не вірте
Викасикрет• 01 июля 2025
Ответ дляПроработник
Тому так, це чистої води ліцемірство.
Удалено администрацией...
Проработник• 01 июля 2025
Ответ дляВикасикрет
Дітям 19
О, то таки в Німеччині
Ох як невдобно...
автор Лгин • 01 июля 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
У Вас хлопчик чи дівчинка.
Якщо хлопчик, то треба сидіти закордоном, нажаль.
Дочка
Мастер Класс• 01 июля 2025
Ответ дляВикасикрет
Дітям 19
І ? Мамі 40+ і страждає
Покорительная• 01 июля 2025
Ответ длябибизяна
Якщо є, куди повертатися, чом би й ні.
Якщо не у прифронтові, звичайно
тому що це стрес для дитини. і немає гарантій, що буде краще.
От чом би й ні
Лиса Патрикевна• 01 июля 2025
Ответ дляЛгин
Поїхати на море мені дорого. Я скільки не заробляю. Я живу не в хостелі з дитиною . Грошей вистачає впритик дуже. По-друге. У відпустку їду додому. Лікарі ,рідних побачити.
Море в Польщі холодне і не дешеве. А за кордон це нереально зараз по фінансам.
А вы думаете поехать на море в Одессу, нам, живущим в Украине дёшево???
автор Лгин • 01 июля 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Ну ездите ж как то.
автор Лгин • 01 июля 2025
Ответ дляШкала Радощів
Переїхати по Польщі не думали?
Нет
Лиса Патрикевна• 01 июля 2025
Ответ дляЛгин
Ну ездите ж как то.
Я думаю вы даже не догадываетесь, сколько нужно зарабатывать в Украине, чтоб хватило на минимум для жизни и поездку на море ( пусть даже на неделю в Одессу). Вы пишите, что из небольшого города в цу, с работой там не очень, у вас единственный плюс - это своё жильё. У вас будет здесь зарплата, хотя бы 40 тыс (это если вы одна и дочка), и на море придётся откладывать целый год, плюс постоянные тревоги и обстрелы. Вы готовы?
Біле пальто• 01 июля 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
при своем жилье за 40 тыс гр зп можно жить шикарно,имея дачку или огород
Біле пальто• 01 июля 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
вы что на море наше именно в шикарные отели ездите.сейчас турция на двоих 30 тыс гр.ну 32 тыс гр.можно отложить за год
Біле пальто• 01 июля 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
та вы шо.мильйоны надо прям.
бибизяна• 01 июля 2025
Ответ дляПокорительная
От чом би й ні
То вам вирішувати, не бачите причин, не вертайтеся.
За вас ніхто не вирішить, дорослішайте
Покорительная• 01 июля 2025
Ответ длябибизяна
За вас ніхто не вирішить, дорослішайте
Я вам навела приклад на ваше «чому б ні»
До чого тут дорослішайте. Я взагалі у вас нічого не питала. Приклад для вашого розуміння можливих причин.
Я супер-пупер• 01 июля 2025
Ответ дляЛгин
Дочка
То можна й повернутись. Тим паче центр України.
Угги_в_горошек• 01 июля 2025
Ответ длякороткопамятна
Ви про Польшу пушуикувпли? Польша зараз дуже швидко розвивається і має чудові перспективи
Так розвивається і перспективи чудові, згодна
Але розвивається недостатньо для перекриття депопуляції і при тому має жорстку міграційну політику. Вимирає трохи повільніше за довоєнну Україну
На паровозе• 01 июля 2025
Если у вас безопасно в городе, это же центр, нет ваших мужчин 18+, которым здесь небезопасно находиться, есть свое жилье здесь. Я лично не вижу причин сидеть там, мне здесь тоже комфортнее, чем за границей