Зубная фея• 01 июля 2025

Зазвичай чоловіки самі винні, коли дівчина починає зраджувати

Чоловік не додає уваги ось і вся причина ,нема того вогника в очах ,бажання .Тоді жінка починає зраджувати як не фізично ,то онлайн. А ви якої думки ?
Лиса Патрикевна• 01 июля 2025
згодна на всі сто
Женщинас• 01 июля 2025
А чоловік коли починає зраджувати?
автор Зубная фея • 01 июля 2025
Ответ дляЖенщинас
А чоловік коли починає зраджувати?
Коли просто хоче іншу жінку
So_so• 01 июля 2025
Каждый сам причина своих решений. Я так вижу.
КрестьянинДиор• 01 июля 2025
Ответ дляЖенщинас
А чоловік коли починає зраджувати?
Теж він винен. Треба більше звертати уваги на дружину і її потреби
автор Зубная фея • 01 июля 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
Вони думають, що раз вона живе з ним ,то можна розслабитись
Милота• 01 июля 2025
Ответ дляЖенщинас
А чоловік коли починає зраджувати?
То виновата девушка, мало внимания оказывает.
автор Зубная фея • 01 июля 2025
Ответ дляМилота
І таке буває
Пузата Хата• 01 июля 2025
У зраді винний зрадник
сама себе прекрасная• 01 июля 2025
Чоловік винен, це правда. Що вас на третє побачення кликав. Зазвичай на перших двох вже все зрозуміло
Женщинас• 01 июля 2025
Ответ дляЗубная фея
Коли просто хоче іншу жінку
Тоді по вашій логіці жінка і чоловік по різному влаштовані... Їй уваги мало, а йому просто так...іншої захотілось...
автор Зубная фея • 01 июля 2025
Ответ дляЖенщинас
Ну так
Женщинас• 01 июля 2025
Ответ дляЗубная фея
От ці чоловіки... не розуміють свого щастя. Жінка поряд, що треба....балуй кохай...служи...виконуй забаганки...приділяй увагу, розважай і звичайно забезпечуй всім по максимуму...
АяВсёЗнаю• 01 июля 2025
Чому, є просто бл..ь, без чоловіка гуляла, в шлюбі, після нього, ну любить жіночка чоловіків.
Мелочунь• 01 июля 2025
Вважаю що не важливо хто і чому зрадив, але у цьому лише його вина. Погано в шлюбі? Розлучились і кожен спить з ким і коли хочеш.
Зоя Жорівна• 01 июля 2025
виноват тот кто начал изменять
и не важно мужчина или женщина
не нравится в отношениях - сказал/ла честно так и так все огня нет
собрал/ла вещи и свалил/ла в закат
врать , изменять за спиной - мерзко , низко
А ось і я• 01 июля 2025
Я изменяла, потому муж не привлекает как мужчина. Родственные чувства, в семье все тихо и хорошо. Человек надежный, любящий, хороший. Но этого мало для моего личного счастья. Так что ваша теория - это один из вариантов. Но далеко не единственный.
Женщинас• 01 июля 2025
Ответ дляМелочунь
Це вірно і так чесно. Але є просто б-ді(не залежно від статі). В цьому шлюбі зручно, міняти нічого не хочеться... А на сторону бігати, то любе діло. А потім, яка причина...що зраджує. Ще нехай друга половина в собі розбирається, що зробив не так...
Голодаю• 01 июля 2025
Ответ длясама себе прекрасная
То вы нарциссов не видели. Когда 10 свиданий идеальный, а потом херакс и пиздец, перед тобой демон
сЛАдКОежКА• 01 июля 2025
Ответ дляЗубная фея
Коли просто хоче іншу жінку
А жінка зраджує не хотячи?
Женщинас• 01 июля 2025
Ответ дляА ось і я
Та звичайно, то ваш чоловік не такий. А ви така вся....просто чесно жити не хочеться...Та і той з ким зраджувала нічого не пропонував.
А ось і я• 01 июля 2025
Ответ дляЖенщинас
Какой не такой? Обычный человек, нормальный. 20 лет вместе. Почему вы давите только свой взгляд на желания женщин??? Я хотела секса с другими и я его делала. Всё. Небо на землю не падало при этом. Предлагать мне ничего не нужно. Я не фанатка брака, поэтому он у меня один и навсегда. Каких-то других браков мне не нужно и даром. А страсть и секс по страсти очень нужны.
Не нужно всех женщин так противопоставлять мужчинам. У вас свои желания и приоритеты, а у других свои.
Аніл• 01 июля 2025
Ответ дляАяВсёЗнаю
Ну і норм. Таких теж кохають. Не завжди це недолік. Залежить як до цього ставиться чоловік. Якщо йому норм,то і ґуд
Женщинас• 01 июля 2025
Ответ дляА ось і я
А я думаю, що вам просто зручно з чоловіком. Бути чесною в шлюбі ви не можете бути. Ваш же чоловік не в курсі, що ви йому зраджуєте? А тому, з ким у вас пристрасть і хороший секс, ви як дружина не потрібні. Ось так і живете, використовуючи чоловіка... Але мені все одно як ви живете... Якщо ваш чоловік лох, нехай ковтає...
А ось і я• 01 июля 2025
Ответ дляЖенщинас
Мы все друг друга в жизни используем.Но при этом не только берем, но и даем. Я рада, что вы такая идеалистка и перфекционистка. Надеюсь, вам это принесло достойные плоды в вашей личной и семейной жизни. Но в отличие от вас, у меня нет потребности переходить на личности и оскорблять незнакомых людей. Видимо, есть какие-то моменты триггерные у вас. Мне жаль. У меня все в порядке в жизни) И что-то доказывать кому-то нет необходимости) и пожалуйста, отпустите эту навязчивую идею, что от каждого мужчины, каждая женщина ожидает предложения замуж. Это не так. Это ваши убеждения. Не более того.