Світанкова• 01 июля 2025

Яку онлайн професію обрати, щоб мати змогу заробляти

Дівчата, поділіться досвідом. Яку онлайн професію обрати. Хочу пройти курси тестувальника. Чи реально після них знайти роботу? Можливо, порадите в якій школі краще їх проходити? А може, хтось накидає ідей де точно можна буде заробляти, бо трохи в складній ситуації. Розлучилася, з двома дітьми в декреті. Потрібно якось вигрібати з цього всього. Буду вдячна за конкретні відповіді та поради
Lightg• 01 июля 2025
Ответ дляСвітанкова
Чим займається? Що порадите?
тим, чим займаюся, вже не пораджу. ви маєте бути мегаталантом в цій сфері, щоб зараз на ній піднятися, вибачте
NikIrinaS• 02 июля 2025
Ответ дляstjerne
Ой, нет)
І що після курсів Java знайшли роботу?
stjerne• 02 июля 2025
Ответ дляNikIrinaS
І що після курсів Java знайшли роботу?
Да
Но я продолжаю учиться
Я только вначале своего карьерного пути )