КокошинЭль• 01 июля 2025
У вас є 5000$?
Готівкою вдома, фін.подушка?
Результат:
вже голосів:
160 (48.63%)
Є більше.
75 (22.8%)
Немає нічого.
63 (19.15%)
Є менше.
31 (9.42%)
Є саме +-5000$.
ГугелП@лАмался• 02 июля 2025
Ответ дляКокошинЭль
Кажуть, щоб спати спокійно треба мати заначку хоча б 5000$, от і питаю, як у вас, у мене 0, от чесно, немає і 100$ зараз, були, витратила все.
Під подушкою не тримаю, в наших реаліях можно всього лишитись. Тримаю частинами в трьох різних банках і трохи готівки
13чудоСВЕТА• 02 июля 2025
Ответ дляПетриківна
Круті !!!
За 2 місяці 5 шт заробіток + на проживання ?
Це не просто заробітна плата, має бути ще дохід з одного проекту. Але як віддамо будемо дуже щасливі, бо вже давно живемо в режимі економії. Позичали взагалі 15 тис$, то вже залишок. Але воно вартувало, бо купували квартиру з ремонтом, дуже хороший варіант попався
Петриківна• 02 июля 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Нехай збудеться .