Птица секретарь• 02 июля 2025

Пишуть кожна людина має право на помилку

Зараз з усіх сторін можна чути, треба бути добрішим, не критикувати, всі можуть помилятися, це є нормальним

А якщо взяти командира роти, через якого загинуло купу людей, якщо взяти людину від якої залежать життя інших, хірург, президент і ще багато таких людей, вони теж звичайні собі люди, але їхні помилки якось серйозніше сприймаються.

То це не одне і те саме? Виходить чиїсь помилки легші і не заслуговують критики, а інші ні?
ЕлькиПальки• 02 июля 2025
Може, окрім тої помилки яка приводить до погибелі людей
автор Птица секретарь • 02 июля 2025
Ответ дляЕлькиПальки
Так, але напевно не буває загалом ідеальних і правильних рішень
І у ідеальних хірургів бувають помилки і маленьке кладовище. Просто коли особисто то з цим не хочеш стикатись і засуджуєш
Але чогось вчать зараз хвалити дітей постійно і не звертати уваги на промахи, пробувати і пробувати ще. Так де ця грань!?
Телефон Рубика• 02 июля 2025
Мы знаем этих людей. Как и результат ошибок этих людей.
Solnceya• 02 июля 2025
Дело не ошибках, а в халатности, безалаберности. Это вообще не одно и то же
автор Птица секретарь • 02 июля 2025
Ответ дляSolnceya
А якщо реально з приводу помилок і самовпевненості, що я все зможу, а от тут не вийшло
Халатність теж не звідки береться
Н@Диете• 02 июля 2025
На те це і особливі професії, які добре оплачуються (принаймні мали б оплачуватися). Але недарма ж кажуть, що в кожного лікаря є своє маленьке кладовище. І нічо, спати вночі їм це не заважає. Але ж ви б не хотіли опинитись на цьому кладовищі, правильно, автор?
Не вмію заміряти• 02 июля 2025
нет не имеет
знаете как некоторые мамаши и папаши
по молодости решили ху..й забить на детей
потом вспомнили про них когда те уже самостоятельные - и говорят я был молод глуп, каждый имеет право на ошибку
Ну нетттттт
Не имеет
Завжди мало• 02 июля 2025
Ответ дляН@Диете
Кладбище, которое у врачей, не всегда из-за ошибки, а потому что не удалось спасти человека. А это разные вещи, поэтому им и спится.
Н@Диете• 02 июля 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
нет не имеет
знаете как некоторые мамаши и папаши
Ну нетттттт
Не имеет
То ще дітям пощастило, що батьки визнають помилки. Частіше якраз кажуть: нєбила такова!
автор Птица секретарь • 02 июля 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
нет не имеет
знаете как некоторые мамаши и папаши
Ну нетттттт
Не имеет
Ну ось мені так цікаво. Це все ж про людей, прийшло усвідомлення, розуміння своїх помилок, яких раніше не бачив, не розумів

Ми ж всі вчимось на помилках? По іншому не буває
Я нікого не вигорожую, мені цікаво як до цього підходять, бо наприклад що рахується за прийняту помилку і не прийняту? Аварія із-за недосвідченності, гра де хтось помер із-за неуважності і тд..це все просто помилки не ідеальних людей/дітей
Не вмію заміряти• 02 июля 2025
Ответ дляПтица секретарь

нет они не поняли
они появились когда в ребенка не надо вкладывать время , деньги и так далее
когда не надо сидеть у кроватки когда у ребенка температура 40 и делать компрессы
Вводить в садик и в школу
Думать как он или она будет поступать в универ
Это люди свиньи - им нет прощения нигде
Эгоисты

Про врачей - сестра доктор
Иногда говорит что хирург может сделать ошибку но не потому что хотел ее сделать , а потому что вот непредвиденная ситуация и результат плачевный
Или же женщина пришла оперировать геморрой и умерла - остановка сердца ( причина наркоз) Всем его делали норм у нее случилось что случилось
Ошибка врача ? - ну не думаю
АБВГДэшница• 02 июля 2025
Ответ дляПтица секретарь
Учат же ещё и нести ответственность, все должно быть сбалансировано, а не просто - делай что хочешь, ничего страшного
Пані з калабані• 02 июля 2025
Ответ дляТелефон Рубика
Це хто такі?
И.О. человека• 02 июля 2025
Ответ дляПані з калабані
Це хто такі?
зекоманда