Отжигающая• Изменено 22 июня 2025
Булінг на рівні колектив на колектив на роботі
Склалася така ситуація що колектив2 повинен приєднатись до колектива1 і от цей колектив1 таке враження що дуже проти цих подій, вдів біле пальто і намагається обесцінити весь досвід колектива2, поламати всі нормальні процеси колектива2, типу вони все роблять неправильно. Хоча по факту багато чого вони (колектив1) зараз вдають із себе, там мають місце також які хочеш неідеальні випадки і т.ін.
Як правильно діяти в цій ситуації? Кожного разу відстоювати конкретно себе або підбурювати всіх на колективний спротив? Зараз кожен окремо відбивається від цих нападок, коли удачно, а коли і ні, але схоже що таким чином нічого не зміниться кардинально. Виглядати самим таким зачинщиком до колективної скарги і саботажником теж не хочеться, але іноді загострене відчуття справедливості неможливо вгамувати.
Хтось був у таких обставинах? Як краще діяти?
КартаБезКомиссий• 22 июня 2025
Видихнути і пливти по течії. І ситуація сама вирішиться. Головне емоційно не втягуватися в це. Це лише робота. Не живіть нею.
Отжигающая
• 22 июня 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Це точно. Не получається відключитись навіть в неділю( нагрібає що завтра цей цирк знову продовжиться(
Отжигающая
• 22 июня 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Госслужба небось
В том и дело, что нет)
Я думала, что работаю в современной прогресивній компании, а с этим объединением попала в какой-то совок.
Иногда это правда, иногда они строят из себя таких правильных чтоб нас типа упрекать.
БезПаспортаНеПродаю• 22 июня 2025
Колектив 1 боїться, що керівництво вирішить, що ви працюєте краще, і їх почнуть звільняти.
Отжигающая
• 22 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Де керівництво і чому воно допускає спілкування на такому рівні?
Ну щоб дошло до рівня керівництва - це ж треба скаржитись. От ніхто не наважиться.
В більшості випадків відбиваємось, але скільки на це уходить часу і емоцій(
Отжигающая
• 22 июня 2025
Ответ дляБелочкой зови
Якось воно буде, заспокояться з часом
Можливо, але щось чим далі, тим не краще(
Отжигающая
• 22 июня 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Все може бути...
сладкий_ноябрь• 22 июня 2025
Ответ дляОтжигающая
Це не скарга повинна бути, а просьба про допомогу в конфлікті
Отжигающая
• 22 июня 2025
Ответ дляМира всем
Это должен разрулить ваш непосредственный руководитель.
Поки що відповіді на рівні - фіксувати неадекватність письмово, тобто переводити в перепису діалоги. Але нажаль це не працює. Нападки усні, то тікати і казати пиши листа...чи як?
Мира всем• 22 июня 2025
Ответ дляОтжигающая
Поговорите в неофициальной обстановке, попросите помочь, спросите ,как правильно поступить, приведите конкретные примеры, говорите, что их поведение мешает работе, достижению результата.