lilul990• Изменено 02 июля 2025

У нас тут шось схоже на концлагєрь - казали вони

Не тільки у нас під час воєнного стану країна стає схожою на закритий лагєрь. Добровільної мобілізації не буває, даже в Ізраїлі

Про Польшу:

Згідно з новими правилами, повістки можуть доставлятися кур’єром. Глава населеного пункту зможе також призначати кур’єрів з числа працівників місцевої адміністрації.

Доставка документів буде підтверджена письмово. Якщо одержувача не буде вдома, інформацію про спробу доставки буде залишено у поштовій скриньці, на дверях квартири або біля входу до помешкання.

Нові правила передбачають високі покарання для тих, хто ухиляється від служби. Неявка на службу в зазначений термін карається щонайменше трьома роками позбавлення волі. Якщо хтось постійно ухиляється від виконання своїх обов’язків, мінімальне покарання становить п’ять років позбавлення волі.
elenze66• 02 июля 2025
Ответ дляlilul990
Шоб не розказували шо тільки в Україні якась не така мобілізація

Вона всюди буде така - напів примусова. Незалежно від форми правління і президента
будуть ловити на вулицях і бити до півсмерті ?
Pole• 02 июля 2025
Ответ дляСтешк@
Надо было в 2014, когда загорелось на востоке страны, всем остальным украинцам не промолчать, а взывать к еврообщественности, устраивать митинги, привлекать внимание безостановочно и тогда «пожар» не распространился бы на всю страну.
Так и они сидят и надеятся, что их не коснется. Так что прежде, чем обвинять их, не забывать о себе
Євроспільнота проковтнула загибель своїх громадян у Боїнгу, а на Україну і тоді, і зараз, їм тим паче плювати.
НадпотужнаПотужність• 02 июля 2025
Ответ дляPole
абы не у них, нас сдали, что тут непонятно
Ирина-bbd0• 02 июля 2025
SoLgAvAl-Шниперсон-TsiporKrav в теме))
Тролльня работает))))
frumoasa17• 02 июля 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Так і я мовчати не буду. Все знаю і бачу, як змінилося, а хто не згоден, потім вибачаються на камеру, як той підліток, що просто озвучив власну думку про майбутнє України. Не поплавило, українське теж моє за правом землі. Не позову, по-перше українці не нападуть, а по-друге, зневага, презирство до кацапів з народження, а не з 2014 року. Коли було говорено вони не друзі, не ’’брати’’, але мало хто хотів слухати.
kpss2017• 02 июля 2025
Ответ дляGoku5927
Ніби після в´язниці не повертаються інвалідами, там психіку калічать так, що армія здаватиметься раєм
Вам бы меньше сериалов про бандитов смотреть)

Хуже нашей армии пока нет ничего, а в тюрьме по разному бывает, но в большинстве случаев ничего критического, кроме ограничений.
IrinnkA• 02 июля 2025
Ответ дляlilul990
Так і у нас Верещук ходила
Верещук не принцеса. Принцеса наша у лондонАХ сидить
IrinnkA• 02 июля 2025
Ответ дляФрау Донна Роза
французы сразу же устроят митинг на всю страну, их голыми руками не возьмешь
И правильно сделают
Natal_ka91• 02 июля 2025
Ответ дляlilul990
Війна всюди війна як і небажання воювати. Ви занадто ідеалізуєте заграницю
Просто я не вірю, що люди які протестують за пару центів бензину, так просто сприймуть такі порушення прав людини
IrinnkA• 02 июля 2025
Ответ дляfrumoasa17
Не знаю щодо французів, але італійці мені здається воювати не будуть. І у них були чи навіть ще будуть мітинги проти переозброєння, що це все не потрібно, а треба лікарні. Іспанія зі Словенією відмовилися від підвищення видатків на оборону. Воювати не хочуть.
Та їм і немає з ким
Natal_ka91• 02 июля 2025
Ответ дляФрау Донна Роза
Та власне. Як казав Скрябін, що біда нашого народу, що ми тєрпіли. А люди, які відстоюють свої права, то влада все ж їх боїться, а не навпаки
Фрау Донна Роза• 02 июля 2025
Ответ дляLudaSHS
Користуйтеся, бо комусь це складно, чи довго 🤷‍♀️
Чи не вміють шукати джерело інформації, тому флудять до опонентів, з такими запитаннями і висновками.
спасибо, мне есть чем заняться
Фрау Донна Роза• 02 июля 2025
Ответ дляOlenenka_Ter
Пока что это просто разговоры,у меня много знакомых в Польше,никому не приходили,но многие местные мужики уже или выехали,или на стреме сидят,с вализкой,большинство там,как и у нас,будет драпать и прятаться.Их с детства учили,что жизнь дороже всего,они это очень хорошо осознают
не знаю какие это многие мужики выехали из польши? на вализках - то люди едут в отпуска
Фрау Донна Роза• 02 июля 2025
Ответ дляhappyne
вы же видите как дети-срочники суджу отбивали.русские матеря поседели
шо там метверчук с порошенко?как они?
IrinnkA• 02 июля 2025
Ответ дляfrumoasa17
Так, я теж помітила, як раніше казалось, що кацапи вороги, так тявкали до небес, що це неправда. А як тепер кажеш правду про зелю та його режим то тявкають теж. Тупі і ніяк не порозумнішають, але хто каже правду той ворог. Зараз уже ’матрьоха’ або ’кацап’
DeepwaterAstronaut• 02 июля 2025
Ответ дляIrinnkA
А поки дійде, то вже пізно, потім бідкаються заднім числом у безвиході.
LudaSHS• 02 июля 2025
Ответ дляfrumoasa17
У кацапів своє. Але в Україні це теж набирає оберти. Дитячі школи дронів, заклики вчити дітей управляти ними, в старших класах предмет по типу ДПЮ, у ВНЗ повноцінна військова підготовка майже для всіх, національний спротив та ще багато чого. Це не мілітаризація?
І да, при демократії є свобода слова і право на свою думку, а не закривання рота, якщо щось йде не з генеральною лінією партії
Не тільки в Україні. В темі дописи щодо інших країн, то від чого вони відчувають небезпеку?
А навіщо фіни, Балтія і Польща думають мінувати кордони? Навіщо нові закони про мобілізацію там? Навіщо бомбосховища? Навіщо уряди країн розповсюджують методички що мати, запас,,, і як готуватися до часу Х?
Нам прийшлось
Якби залишилися мілітаризованими в 90 х, то може ніяка раша б не напала. Я навіть не про ядерку , а про Впк, стратеги, тощо І розвиток того що було. Орієнтир- залишити захист.
Якби ми були мілітарізовані, може був би мир. Технології ’ українці мирні бджоли, єдині що віддали 3 й в світі потенціал! Ура ! Оплески!!’ Всі вже досхочу наїлися. Нас розвели, і керманичі і гігемони світу.
А так всі побігли , по колу.
Чому?
Навіщо фіни і шведи в Нато побігли?
Навіщо?, вони соціально- орієнтовані країни, проти військових блоків були. Що ж сталося таке... зараз? чому німецькі оборонні, болгарські, чешські заводи працюють, аж гай шумить
Чому в масові атаки знову і знову румуни піднімають ф-16 в небо? Чого ця вся мілітарізація? Навіщо їм ті американські літаки і бази?
Дружили б бджілкам всі разом, тай все
Стешк@• 02 июля 2025
Ответ дляPole
Їм-то понятно, а нам? Як себе оправдати?
Стешк@• 02 июля 2025
Ответ длячаревна
Раньше в школах было НВП и медподготовка. Я считаю это было правильным.
И армию для парней не отменила бы, но скоротила срок или возможность прохождения в городе.
Пусть эти навыки не пригодятся, но лишними не будут.
За девушек в армии писать не буду т к подобной практики не было, это надо с нуля начинать
Согласилась бы, если в армии парней тренировали физически: бегать, подтягиваться, стрелять и т.д. А не как сейчас: издеваются психологически и физически, унижают достоинство людей.
Был бы это год армии, откуда ребята приходили бы физически более развитые, выносливые, возмужавшие, а не психологически сломанные, тогда все родители были бы только за, да и сами парни туда бы стремились.
Ирина Веселуха• 02 июля 2025
Ответ дляkpss2017

А ви були і в армії, і в тюрмі, що можете порівнювати ?
kpss2017• 02 июля 2025
Ответ дляИрина Веселуха
Ну в СИЗО была и не раз, а так же видела многих вышедших из тюрьмы, вполне себе здоровыми. А вот таких вернувшимся с войны не видела и не увижу, если это не кадровый военный у корыта или не купил себе теплое место.
R-Y-N-A• 02 июля 2025
Всім,хто отримав польське громадянство присвячується
Olenenka_Ter• 02 июля 2025
Ответ дляkpss2017
Главное-там за деньги можно договориться за любые условия,в армии -как повезет
happyne• 02 июля 2025
северокорейский хомяк сказал что поможет россии с проклятой омерикой и западом.бо русня типа корейцам братья.и он с удовольствием европу растерзает.сейчас 40 тыс намечается кореяйского мяса.читайте новости.в город лида-10км от литвы стягивают ракеты и бомбы типа учения и все засекречено
happyne• 02 июля 2025
40 тыс корейцев плюс русни и сотка -150 мяса тысяч до варшавы дойдут через прибалтов
kpss2017• 02 июля 2025
Ответ дляOlenenka_Ter
Более того, в СИЗО есть официально платные камеры за очень доступные деньги.
Мелитрисса• 02 июля 2025
Тюрем на всех не хватит.
frumoasa17• 02 июля 2025
Ответ дляIrinnkA
Випадок з мого дитинства. Тоді була Тузла. Однокласник вдома почув по новинам це і сказав, що це наше, чого лізуть. Так прибігла мама з обуренням чому ви тут навчаєте дітей.
Бубочка це внутрішній ворог, який дуже зручний для кацапії. Який зумів побудувати автократію. В якій влада не контролюється народом, опозиція подавлена та куплена, медіа монополізовані та цензуровані, вся система побудована під декілька людей. Такий шлях небезпечний та історично закінчувався катастрофами, але щось проти пишеш, то проти України і дуй в рашу
frumoasa17• 02 июля 2025
Ответ дляLudaSHS
Нам прийшлось
А так всі побігли , по колу.
Чому?
Навіщо фіни і шведи в Нато побігли?
Дружили б бджілкам всі разом, тай все
У них оновлення/модернізація армій, щоб раша подумала варто чи ні, а не як один в студії говорив, що треба готувати з 10 років і в 18 років це буде воїн з правильними установками, тобто промитий та готовий померти за країну. Готуються планово, деякі програми взагалі розраховані на кінець 30-х років, але не мілітарізують суспільство цими спротивом, дронами, як воювати, як вижити. Так, щось присилають.
У них доктрини, що перший удар приймають національна армія країни на яку здійснено напад, а потім йде розгортання союзників. І не в´язуваться у війну на виснаження.
Тобто така глибока мілітаризація суспільства це плюс? Ти рада, що твоя дитина і купа інших після навчання в університеті стануть військовозобов´язаними з певним ВОС, замість того, щоб подорожувати, знайти себе в професії, ще і обмеження на пересування?
LudaSHS• 02 июля 2025
Ответ дляfrumoasa17
Хто радий що діти в війні? Хто радий війні взагалі? Хто радий що Україна за всіх, адже як там казали в Кремлі ’ Нато повинно зібрати манатки до границь 1997 року і вийти з відусіль’, а атакували за це Україну.
На рахунок , ми тут не такі, а ви там такі... То є щемливі маніпуляції.
Добре, коли армія є, контрактна, рекрутинг і вмотивована, а ще коли є захист парасолькою Нато...а ще краще технологічно оснащені війська, добре, коли країна в Нато і там є західні технології, не національні, а все дали, і твоя країна не випрошує допомоги, бо колись підсунули фількіну грамоту - будапештській. За що?

Дрони..Діти повинні водити дрони, щоб досліджувати всесвіт, рослини, тварин, погоду, природу і займатися фотографуванням, відео спостереженням. А не для війни.

Нічії діти, жодної країни не повинні воювати, тай і дорослі.
Вище ж казалося не про це, а про підготовку, як діяти в небезпеці, в хім атаках, може катаклізмах, про медицину, як поводити в сховищі, які програми для психологічної, від цього нікуди не втечеш. Але це саме для дітей 17+ хто може взяти відповідальність, ніхто не вчив того юнака спортсмена в Харкові чи Сумах вибивати скло тролейбуса після балістики і рятувати маму і пасажирів. Ось таке наші діти переживають. І ніхто, жодна сімʼя того не хотіла, і кожна якось намагається в силу можливостей мінізувати все для дітей, але міліони дітей не виїдуть, я це теж розумію. І багато в небезпеці тут.
Тому не треба про культ війни у нас. Війну сюди принесли
Є патриотичне виховання якесь в школах, але акцент на вишиванку, а не на мілітарі вбрання як рашки.
У нас був інший культ - добряків, які перші в світі роззброїлися і цим в школі пишалася, і що зараз? Вчителі історії ,а цих же школах при вивченні будапештського вже не пишаються, а гореч і біль. Що прийняла країна тягар на себе. Через безліч чинників. А були з 90 х в Нато
То може і там було як в Румунії.
Взагалі добре сидіти в країні Нато і надіятися на них, але все ж може змінитися, останні румунські вибори це показали, світ змінюється. І всі навіть в Ес - мілітарізуються. І хто які закони поприймає найближчими роками - хто знає.
Обмеження в пересуванні не повинні бути ніде.