Не тільки у нас під час воєнного стану країна стає схожою на закритий лагєрь. Добровільної мобілізації не буває, даже в Ізраїлі
Про Польшу:
Згідно з новими правилами, повістки можуть доставлятися кур’єром. Глава населеного пункту зможе також призначати кур’єрів з числа працівників місцевої адміністрації.
Доставка документів буде підтверджена письмово. Якщо одержувача не буде вдома, інформацію про спробу доставки буде залишено у поштовій скриньці, на дверях квартири або біля входу до помешкання.
Нові правила передбачають високі покарання для тих, хто ухиляється від служби. Неявка на службу в зазначений термін карається щонайменше трьома роками позбавлення волі. Якщо хтось постійно ухиляється від виконання своїх обов’язків, мінімальне покарання становить п’ять років позбавлення волі.
Про Польшу:
Стрекоза любви• 02 июля в 12:25
Ответ дляIphone25
А чого ви мені ’тикаєте’? Скарга за порушення правил нормального спілкування
Ще й хамить
Ахааа, капець, «ти» це образа? Можете звернутись ще у Суд із прав людини:)
Ответ дляСтрекоза любви
Це невихованість і невміння вести конструктивний діалог
Моїм дітям не впаде цеглина на голову, бо вони обережні
І точно не повинні вчитися керувати дронами і навіть цікавитися ними
Ирина-bbd0• 02 июля в 12:27
Ответ дляIphone25
Ще й хамить
Жалоба на антиукраинскую пропаганду в десятках тем от новорега провокатора!
)))
Это за танюху итальянку так новорежик переживает тут?))))
)))
Стрекоза любви• 02 июля в 12:27
Ответ дляIphone25
Який з тобою конструктивний діалог? Ти щось цікаве або корисне пишеш, щоб це обговорювати або дискутувати?
Просто обмін репліками.
Ответ дляИрина-bbd0
)))
Танюха не італійка, якщо ви про ту, що я думаю
Де антиукраїнська пропаганда,тикніть
Вже зовсім зі своєю війною люди поїхали??
Де антиукраїнська пропаганда,тикніть
Ответ дляСтрекоза любви
Просто обмін репліками.
Ясно, нормально не вмієш
Значить, слухай, твого чоловіка не посилав ніхто на війну, він сам захотів від тебе з дітьми піти
І це не дає тобі ніякого права вербувати тут людей, щоб вони вчились воювати і надалі
Ирина-bbd0• 02 июля в 12:29
Ответ дляIphone25
А кацапская ракета тоже не впаде ибо обережні или кацапская ракета не учитывает кто задницу русне полирует в ожидании аслабадителей?)))))))
Ирина-bbd0• 02 июля в 12:29
Ответ дляIphone25
Де антиукраїнська пропаганда,тикніть
Удалено администрацией...
Стрекоза любви• 02 июля в 12:31
Ответ дляIphone25
Ясно, нормально не вмієш
Значить, слухаю. Все сказала? Легше стало? Іди краще, почитай, що значить «кирпич на голову», а то за твоєю відповіддю про «обережність дітей» одразу відчувається рівень розвитку.
Ирина-bbd0• 02 июля в 12:31
Ответ дляIphone25
Ясно, нормально не вмієш
Вот где дно пробито и дальше ж будет свои тут каракули строчить с командой...
frumoasa17• 02 июля в 12:41
Ответ дляИрина-bbd0
А если бы не было зеленского.как его не было в 2014.а кацапы пподолжили бы бросать бомбы на головы украинцам то чтобы румынки тут украинцам писали?))))
У кого у кого укоренили культ войн? У украинцев? А не у кацапов вечное победобесие и расширение империи?
Совсем уже ополоумели румынки от вседозволенности!
У кацапів своє. Але в Україні це теж набирає оберти. Дитячі школи дронів, заклики вчити дітей управляти ними, в старших класах предмет по типу ДПЮ, у ВНЗ повноцінна військова підготовка майже для всіх, національний спротив та ще багато чого. Це не мілітаризація?
І да, при демократії є свобода слова і право на свою думку, а не закривання рота, якщо щось йде не з генеральною лінією партії
Стрекоза любви• 02 июля в 12:41
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Ирино, не звертай увагу та не реагуй. Звичайний мілкий провокатор. Розумію, болить за Україну та її людей, але витрачати свою енергію на «це»?
Ирина-bbd0• 02 июля в 12:43
Ответ дляfrumoasa17
Удалено администрацией...
Стрекоза любви• 02 июля в 12:49
Ответ дляIphone25
Удалено администрацией...
frumoasa17• 02 июля в 12:49
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Такого не буде, це по-перше. По-друге, де хочу там і міркую, обговорюю. Подобається це комусь чи ні. Потерпите
Ирина-bbd0• 02 июля в 12:53
Ответ дляfrumoasa17
Удалено администрацией...
Ответ дляLife-game
Один человек в раше! Ну пусть кучка, пусть десять. И ещё пару десятков дебилов по миру!!! ВСЁ!!!!!!
НО ЧТО ВЫ, ЧТО ВЫ. ИХ убить нельзя. Лучше конечно сдохнуть всем миром, это конечно конечно правильно
Пока этот народ, это стадо не включит мозги, так и будет происходить
Тому що багатії хочуть стати ще багатшими, а війна цьому дуже сприяє. І пофіг на весь світ.
НадпотужнаПотужність• 02 июля в 12:56
Украину отдали под полигон, как ни крути. Перед большой войной. На нас испытывают все что возможно, все виды оружия, изучают поведение и тд.
Эксперимент, площадка для испытания оружия