Не тільки у нас під час воєнного стану країна стає схожою на закритий лагєрь. Добровільної мобілізації не буває, даже в Ізраїлі
Про Польшу:
Згідно з новими правилами, повістки можуть доставлятися кур’єром. Глава населеного пункту зможе також призначати кур’єрів з числа працівників місцевої адміністрації.
Доставка документів буде підтверджена письмово. Якщо одержувача не буде вдома, інформацію про спробу доставки буде залишено у поштовій скриньці, на дверях квартири або біля входу до помешкання.
Нові правила передбачають високі покарання для тих, хто ухиляється від служби. Неявка на службу в зазначений термін карається щонайменше трьома роками позбавлення волі. Якщо хтось постійно ухиляється від виконання своїх обов’язків, мінімальне покарання становить п’ять років позбавлення волі.
Про Польшу:
Ответ дляfrumoasa17
Випадок з мого дитинства. Тоді була Тузла. Однокласник вдома почув по новинам це і сказав, що це наше, чого лізуть. Так прибігла мама з обуренням чому ви тут навчаєте дітей.
Бубочка це внутрішній ворог, який дуже зручний для кацапії. Який зумів побудувати автократію. В якій влада не контролюється народом, опозиція подавлена та куплена, медіа монополізовані та цензуровані, вся система побудована під декілька людей. Такий шлях небезпечний та історично закінчувався катастрофами, але щось проти пишеш, то проти України і дуй в рашу
Вони за нього голосували, дивляться марафон, у багатьох чоловіки на війні. Що їм робити? Як признаться собі, що Україна скотується до рівня рашки по корупції, по диктатурі то загубиться єдине, що якось підтримує людей. Вони за рахунок своєї віри тримаються
frumoasa17• 02 июля в 21:05
Ответ дляLudaSHS
Хто радий що діти в війні? Хто радий війні взагалі? Хто радий що Україна за всіх, адже як там казали в Кремлі ’ Нато повинно зібрати манатки до границь 1997 року і вийти з відусіль’, а атакували за це Україну.
На рахунок , ми тут не такі, а ви там такі... То є щемливі маніпуляції.
Добре, коли армія є, контрактна, рекрутинг і вмотивована, а ще коли є захист парасолькою Нато...а ще краще технологічно оснащені війська, добре, коли країна в Нато і там є західні технології, не національні, а все дали, і твоя країна не випрошує допомоги, бо колись підсунули фількіну грамоту - будапештській. За що?
Дрони..Діти повинні водити дрони, щоб досліджувати всесвіт, рослини, тварин, погоду, природу і займатися фотографуванням, відео спостереженням. А не для війни.
Нічії діти, жодної країни не повинні воювати, тай і дорослі.
Вище ж казалося не про це, а про підготовку, як діяти в небезпеці, в хім атаках, може катаклізмах, про медицину, як поводити в сховищі, які програми для психологічної, від цього нікуди не втечеш. Але це саме для дітей 17+ хто може взяти відповідальність, ніхто не вчив того юнака спортсмена в Харкові чи Сумах вибивати скло тролейбуса після балістики і рятувати маму і пасажирів. Ось таке наші діти переживають. І ніхто, жодна сімʼя того не хотіла, і кожна якось намагається в силу можливостей мінізувати все для дітей, але міліони дітей не виїдуть, я це теж розумію. І багато в небезпеці тут.
Тому не треба про культ війни у нас. Війну сюди принесли
Є патриотичне виховання якесь в школах, але акцент на вишиванку, а не на мілітарі вбрання як рашки.
У нас був інший культ - добряків, які перші в світі роззброїлися і цим в школі пишалася, і що зараз? Вчителі історії ,а цих же школах при вивченні будапештського вже не пишаються, а гореч і біль. Що прийняла країна тягар на себе. Через безліч чинників. А були з 90 х в Нато
То може і там було як в Румунії.
Взагалі добре сидіти в країні Нато і надіятися на них, але все ж може змінитися, останні румунські вибори це показали, світ змінюється. І всі навіть в Ес - мілітарізуються. І хто які закони поприймає найближчими роками - хто знає.
Обмеження в пересуванні не повинні бути ніде.
То може і там було як в Румунії.
Україна воює сама за себе, за своє майбутнє, в не за всіх. Це ж маніпуляція та провокативна заява від кремля. Хотів б двигати НАТО, то їх б чіпали. Просто привід сам собі створив, як з мовою, захистом та іншою маячнею, конвенційну частину ніхто не забирав і ти це все знаєш, ніхто не був проти створення сучасних технологій.
Не повинні діти водити дрони, так як на це є і вікові обмеження, а після війни взагалі дрони повинні бути під наглядом, не тільки в Україні. І що це лише для розвитку, то теж є сумніви. Ну, які катаклізми чи є цунамі, торнадо, повені кожного року, проливні дощі. Медичну допомогу я вивчала, але я нікому не допоможу, так як це треба вміти і мати постійну практику. І підготовку в ВНЗ ввели зовсім для іншого, а не для того всього, вже озвучили для чого. Отримання ВОС, збори, практика присяга. Відмовився - відрахування.
Я і не про одяг мілітарі, і не про звичайний патріотизм, що є нормою.
Закони то можуть прийняти, але люди можуть і зняти владу. Як вище пишуть, що і за кілька центів бензину виходять на вулиці. Я краще знаю, де мілітаризація всіх і усього, а де армію приводять до норм згідно сучасних викликів.
frumoasa17• 02 июля в 21:09
Ответ дляIrinnkA
Згодна. І всі його люблять, не бачать альтернативи і він все правильно робить заради країни.
Ответ дляfrumoasa17
Мені здається, що це записная система організму бо я не хочу вірити в те, що українці які так пишалися своєю незалежністю, так тупо здалися маніпуляціям тупенького актора. Наче мозок поплавило, а ще з кацапів сміялися
Camomile-Anna• 02 июля в 23:16
Ответ дляХроники эмпатии
Як вони всі задовбали
Готують людей до війни, а люди хочуть спокою і жити
Краще до неї готуватися, ніж не готуватися!
frumoasa17• 02 июля в 23:35
Ответ дляIrinnkA
Я теж не хочу вірити, але наочні факти на 7 році говорять самі за себе
frumoasa17• 03 июля в 01:06
Ответ дляLudaSHS
То може і там було як в Румунії.
І ще додам. Хоч і помилилися щодо передостаннього абзацу, як і з місцем, так і з сподіванням на НАТО, так і з звинуваченням у війні, але бачу що знову прийшли до того, що було раніше - всіляких неоднозначних побажань. Ну, значить тому і бути, і хочу зазначити, що це не я перша. Думала, що щось змінилося, але мабуть що ні...
Ответ дляfrumoasa17
Не вишукувати чогось чого не має в дописах, вони не про особисте. , не має ніяких побажань, є реаліі, а жорстко принижувати Україну..., не владу, влада в нас погана і це зрозуміло. Навʼязувати вину, що на нас напали і наші діти не живуть в мирі. Це так багато писати, і пояснювати оце все, різницю, що напевно, не треба.
Повір є просто люди, які бажають Батьківщині добра і тут жити, а топити тут всіх, таке собі заняття , і це не про рожеві окуляри у людей, тих що залишилися.
І це я не про матрьошку, взагалі
Просто треба поважати вибір інших
І це я не про матрьошку, взагалі
Просто треба поважати вибір інших
frumoasa17• 03 июля в 08:34
Ответ дляLudaSHS
І це я не про матрьошку, взагалі
Просто треба поважати вибір інших
І це я не про матрьошку, взагалі
Просто треба поважати вибір інших
Я не вишикувала. Прочитала те, що прочитала, не більше. Цікаво, а в чому приниження, в тому що не подобається, що в країні якій народилися роблять військовий табір на загальнодержавному рівні?
А я тобто зла бажаю, нав´язую вину у тому що напали і не поважаю вибір інших? Ось і договорились
А матрьошка тут до чого, ну, значить були такі думки. Мені значить не здалося.
Ответ дляfrumoasa17
Не приписуй мені чого не казала, і не додумуй як колись. я пишу узагальнено про реалії. І зміни в світі, ти і сама знаєш як всі мілітарізуються і це не через еру соціального розвитку і тому що всі бажають щастя- розвитку- космосу.
Про матрьошку -це не моє слово, це прочитала вище діалог, мов ми залишаємося, то за зелю чи віремо владі. При тут взагалі влада?
у кожного свої мотиви, і у всіх свій вибір. Нікому не подобається авторитаризм, як і нікому не подобається війна і ніхто не має жити в ній,і діти не повинні, і похилого віку. це такі сталі аксіоми речі що писати і наголошувати на них -якись дитячій садок. Виписувати зрозуміле і дітям.
Не треба шукати щемливі тригери і давити для ліпшого посту. Все що могла я написали, великим постом. Як його на себе приміряють і як сприймуть то не моя задача. Поважай ті родини що тут залишилися. І бажають тут жити, Всі не виїдуть. Навіть при ненависті до зеленої влади, навіть при загрозах війни
Хто виїхав і будує життя деінде - їм удачі, щасливі!! українці за кордоном це добре, вони не будуть щемити залишених, бо в них свої цілі, своє життя і діти в безпеці.
Щодо геополітики, то нічого сталого незмінного не має, навіть оборонних союзів. і дійсно демократіям йдуть виклики, і дійсно наша війна може бути одною з перших.
frumoasa17• 03 июля в 09:03
Ответ дляLudaSHS
Влада як завжди не причому і що такого нема, коли йде критика на неї, то одразу ви всі проти України. Де цей зв´язок?
Де неповага і де щемити?
Ответ дляfrumoasa17
Де неповага і де щемити?
Так
По колу я не буду
Я розрізняю провладну і проукраїнську позицію, тим паче, я не виборець зе. Мало того , проти команди антимайдану зараз у владі, внутрішній фронт...
Але це окрема тема, і все що я змогла - написала вище. Якщо думка і числені дописи не донесені до опонента, значить не судьба
По колу я не буду
frumoasa17• 03 июля в 09:41
Ответ дляLudaSHS
Так
По колу я не буду
Озвучують саме провладну позицію.
Тобто відповіді на останнє питання нема. Це злив, не здивована. Дарма тоді писала і зараз. Да, значить не судьба