ИНЬэтовамниЯНЬ• Изменено 02 июля в 11:12
Мы тоже ВПО! Сдерживаться не буду!
Отношение к нам как к прокажённым. Причём везде. Арендодатели повышают постоянно цены, из-за чего вынуждены были уехать в село у города где работаем. Государство полностью умыло руки, помощи ноль! Люди предпочитают нас не замечать! Очень тяжело так жить. Напишите о Европе, я с радостью туда помчусь! Но у меня взрослый сын и муж! Сын вынужден прятаться после инцидента с ТЦК, когда он чудом спасся от них! Зарплат ни на что не хватает! Ещё хватает и наглости у некоторых писать как мы ’жируем’ и испражняться в ненависти к ВПО! Наше общество не выдерживает проверку эмпатией и сочувствием к ближнему своему! Большинство предпочитают не замечать ВПО, ещё и злорадствуют над людьми живущими в лишениях! У меня всё!
Ответ дляSeehund
Я тоже вам напишу неудобное мнение. Какой клейстер надо иметь вместо мозгов, чтобы реально верить, что можно что-то сделать против самолёта с многотонными бомбами или нескольких колонн танков
А танки тільки на Маріуполь йшли? І літаки тільки там літали? Дивно. А у нас, мабуть, петарди вибухали. А я й не знала.
Magnifique_• 02 июля в 17:51
Ответ дляЗвёздонька
Ну, не знаю що вам відповісти, тільки що в хотєлки хуйла зараз ще буде входити Дніпропетровська область. І ВПО стане ще більше(
І чим більше це буде продовжуватись, тим більше хотєлок у нього буде, і все менше переваг у нас, а крім ВПО будуть ще більше вбитих і скалічених.
Порівняйте зараз ці хотєлки з хотелками весни 2022 у Стамбулі.
Звёздонька• 02 июля в 17:53
Ответ дляMagnifique_
Який у нас вихід. Раша не збирається зупинятися, перемирʼя їм теж не потрібно, ким воювати є, полізти вони будуть далі. Якщо не воювати, то що робити?
Magnifique_• 02 июля в 17:55
Ответ дляЗвёздонька
Ну точно не продовжувати вбиватися далі.
Вихід хай шукають президент і дипломати.
Звісно, доведеться поступатися, ніхто з нападаючої сторони не будуть для нас вишукувати найкращі умови і нас вмовляти.
Дівчата ,а хто не згоден, то ідіть і воюйте, я ж нікого не відмовляю.
Strelka_007• 02 июля в 17:57
Ответ дляMagnifique_
Немає більшої цінності аніж людське життя.
Держава і державність навіть поряд не стає з трагедією втратити рідну людину.
У вас не може бути претензій до людей які не хотять гинути заради гасел.
То ваша пропозиція яка? Капітуляція? Бо ті хто на нулі так само можуть думати. Оскільки міняти їх немає ким, а вигоряння і втома беруть своє. Може, краще робити кращу версію України вже зараз? Реформи, реальна боротьба з корупцією, свобода слова, переміщень, захист честі і гідності? Але права самі себе не виборюють.
Звёздонька• 02 июля в 17:58
Ответ дляMagnifique_
Поки шукають як це зупинити, як орків втримати там, де вони є? Чи відходимо до Польщі, а там як Бог дасть?
Magnifique_• 02 июля в 18:01
Ответ дляЗвёздонька
Хто шукає як зупинити?
Хто пропонує відходити аж до Польщі?
Веточка сакуры67• 02 июля в 18:02
Ответ дляЗвёздонька
У нас есть люди, которым платят зарплату ,за то, чтобы они решали подобные проблемы. А точнее, чтобы предотвратили. Но почему-то модно думать , что от наших политиков ничего не зависило.
Magnifique_• 02 июля в 18:03
Ответ дляStrelka_007
Робити кращу версію України коли кожен день гине її населення? Ви знущаєтесь чи приколюєтесь?
І скільки вже можна маніпулювати тим словом капітуляція? Капітуляцію ніхто не пропонував.
Треба припиняти цю кроваву м´ясорубку, а як то для кого буде називатися то вже взагалі немає значення.
Звёздонька• 02 июля в 18:04
Ответ дляMagnifique_
Хто шукає як зупинити?
Хто пропонує відходити аж до Польщі?
Ну ви ж пропонуєте не воювати? Хуйло сказав, що вся Україна це його територія, він не зупиниться ніде. А далі усі хто буде в окупації будуть мобілізовані і підуть воювати в армії хуйла проти Європи.
Magnifique_• 02 июля в 18:05
Ответ дляВеточка сакуры67
Так смешно читать эти примитивные оправдашки - от наших политиков ничего не зависит. Не зависит- пускай складывают полномочия.
Звёздонька• 02 июля в 18:07
Ответ дляMagnifique_
Як це припинити? Ви хочете припинити, я, мільйони українців хотять. А хуйло і мільйони орків ні. Не ми почали цю війну, на нас напали, ми захищаємося. Вони продовжують нападати, ми намагаємося стримати
Magnifique_• 02 июля в 18:07
Ответ дляЗвёздонька
Я вище написала, що я нікого із місцевих войовничих жіночок не одговорюю воювати.
Ви читали той меморандум який Путін передав у травні? Там пропонується увійти до складу Росії, скасувати державність України?
Не смішіть тими казками про Європу і війну у ній за нашої участі. От тільки українців треба з собою взяти, і НАТО проти них нічого не зробить, вони допоможуть завоювати Європу))
Asteroidea• 02 июля в 18:08
Авторе, я так розумію, що без аноніму ви вже відповідати не будете. Але все ж таки задам питання. От ви пишете, що вас наче не помічають. А як вас мають помічати, у чому це має проявлятись? В чому має проявлятися емпатія? Стосовно оренди, то я впевнена, що ціни піднімають однаково для всіх, хоч місцевих, хоч ВПО. І це логічно, тому що ціни ростуть на все - меблі, побутова техніка, матеріали для ремонту тощо. Всім цим ви користуєтесь в орендованій квартирі або будинку і все це з жахом буде потребувати ремонту або заміни. І останнє, хочу вас запевнити, ТЦК працюють без розбору, їм все одно ваш дорослий син ВПО чи місцевий. Ваші син та чоловік не хочуть йти воювати, повертати вашу домівку з окупації, але місцеві чоловіки нехай йдуть? Чи як?
Magnifique_• 02 июля в 18:08
Ответ дляЗвёздонька
А чому ви мені ставите питання як припинити? У мене нема тих повноважень на політичному рівні, щоб це припиняти. У нас є президент і дипломати, хай думають як.
Якось дуже швидко спалахуючі конфлікти припиняються кругом останнім часом, а от тільки в Україні ніяк не можна
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Иногда мне кажется, что я живу в каком-то гадюшнике под названием Украина.
И дело не в войне и в погрязшем в коррупции правительстве, а в простых людях...
Людях, у которых в жизни стало принципом: мне станет легче, если кому-то хуже, чем мне.
Полное расчеловечивание.
Я уже молчу про полном отсутствии эмпатии.
И это повсюду и во всех сферах:
- ВПО- жируешь на выплаты
- украиномовний- из-за вас война началась
- русскоязычный- из за тебя война началась
- твой не воюет? почему мой должен?
- твой воюет и получает 100 тыс: жируешь?
- где твой воюет? в штабе?- он не воюет
- на 0- и живой? странно.
- убитая квартира под дачу- за все деньги мира иили ВПО или военным
Господи, люди- что с Вами?
Полное расчеловечивание.
И это повсюду и во всех сферах:
- ВПО- жируешь на выплаты
- твой не воюет? почему мой должен?
- где твой воюет? в штабе?- он не воюет
- на 0- и живой? странно.
Господи, люди- что с Вами?
Теж не розумію, що відбувається. Чи то так стрес впливає, чи це дійсно все гівно у важкі часи вспливає.
В нас ЖК з закритою територією, є підземний паркінг. 17 червня прилетіло дуже поруч, тай взагалі летить часто, поряд з куди. Після цього вирішили відкривати доступ до паркінгу під час повітряної тривоги людям з сусідніх будинків. Що понеслось в чаті ЖК не передати словами: ’якого хріна я плачу, а вони будуть на шару, тільки всілякого’зброду’ нам тут не вистачає, вони пошкодять наше майно, вони спеціально прийдуть, щоб щось вкрасти’ і тдв такому дусі. Захотілось піти помитись після цього. Гидко, що на четвертий рік війни, бачачи скільки людей гине, деякі досі переймаються через газон чи качелю
Звёздонька• 02 июля в 18:12
Ответ дляMagnifique_
Ви вірите хуйлу?? Це підписання зупинить їх? У них ціль Одеса і повністю вихід до моря. Чим бистріше ми знімемо рожеві окуляри і зрозуміємо, що тільки силою ми їх зупинимо, тим краще. Ну і звісно потрібно працювати дипломатам, працювати на санкціями, з цим у нас теж біда((( бо дорослих в міжнародну політику не пускають(((
Magnifique_• 02 июля в 18:12
Ответ дляО_Юми
У нас облаштований підвал тримали відкритим, то він став місцем зборища неблагополучних елементів. Довелось закрити. До чого тут газон чи гойдалка?
Люди у більшості своїй ставляться до чужого майна за принципом- не моє, не шкода. Ваших сусідів можна зрозуміти
Strelka_007• 02 июля в 18:13
Ответ дляMagnifique_
Ну, так і не від нас залежить припинення вогню. Звір увійшов в раж, США їх зараз не стримує, Європа слаба. Хто чи що може їх зупинити? Чому ви уникаєте простої відповіді на питання: як саме ви бачите те міфічне припинення?
Всім притомним очевидно, що в поточних умовах вони самі не зупиняться. Північна Корея підкине БК і мавп своїх, ваньки йдуть на контракти, США очолює клоун і популіст, чого їм зупинятися? Які дипломатичні зусилля можуть діяти проти маніяків?
Чемберлен теж замиряв Гітлера Мюнхенським угодами і вважав себе нев**ним дипломатом, а далі знаємо що було.
Magnifique_• 02 июля в 18:14
Ответ дляЗвёздонька
Потрібно хоч спробувати, а потім вже розповідати про вірю/ не вірю.
Четвертий рік війни- вони окуповують все більше, розрухи у нас все більше, загинувших більше. Якою силою ви будете їх зупиняти?
Є якісь прагнення і мрія про ідеальну версію. А є об´єктивна реальність.
А ви ж зараз пропонуєте вбиватися сьогодні, щоб можливо не довелося померти післязавтра
Magnifique_• 02 июля в 18:16
Ответ дляStrelka_007
Я не буду коментувати примітивне мислення і оці заїжджені гасла про тигрів і маньяків.
І нащо тягнути сюди Чемберлена як сову на глобус і шукати якісь аналогії. Нічого не трапляється двічі
Я повинна знати що робити дипломатам і президенту? Ви коли йдете до гінеколога або до стоматолога, розповідаєте їм як вас потрібно лікувати, або оперувати? Не знають як, нема їм чого робити у цих професіях і на цих посадах.
Ответ дляStrelka_007
Навіть цікаво стало, які особисто ваші пропозиції щодо боротьби з корупцією, виборювання свободи слова і переміщень?
Magnifique_• 02 июля в 18:26
А ми будемо душити їх силою, силою думки порадниць на форумі . Місцеві експерти кажуть, що в раші з економікою все погано, і вона скоро розпадеться.
Strelka_007• 02 июля в 18:26
Ответ дляО_Юми
Активна громадянська позиція, мирні акції протесту, громадський контроль за гучними корупційними справами, ініціювання виборів і зміни зашкварених політичних еліт, вимоги реформ та справедливості в сфері мобілізації і демобілізації.
Єднання навколо того що зараз важливо для України і що нас об´єднує (запит на справедливість), а не срачі навколо того що нас роз´єднує.
Ответ дляMagnifique_
У нас охорона є, її задача перевіряти територію постійно, що вона і робить. Доречі за це я як і всі інші плачу гроші. Тож нічого гойдалці чи газону не станеться. Не гаманець визначає людину. І чесно кажучи, якщо хтось навіть зломає щось, але його життя той паркінг врятує, то це кращий варіант, ніж хтось загине
ПС одного часу зникали речі з колясочних, до них є доступ тільки жителям під´їздів (картка спрацьовує лише на вхід на територію, свій під´їзд і колясочну в ньому). Тож крали свої. І
Звёздонька• 02 июля в 18:31
Ответ дляMagnifique_
Так ми спробували вже, в Золотому, ми відійшли, орки стали на наші позиції. Як пробувати будемо? Залишаємо Херсон і всю область? Запоріжжя і всю область, і дивимось чи не йдуть далі? А з людьми які там живуть, що робимо?
Ответ дляStrelka_007
Ви справді вірите в те, що народ щось вирішує? Владі глибоко плювати на всі наші акції протесту, петиції, вимоги і ТД. В мене немає ілюзій на цей рахунок