ИНЬэтовамниЯНЬ• Изменено 02 июля в 11:12

Мы тоже ВПО! Сдерживаться не буду!

Отношение к нам как к прокажённым. Причём везде. Арендодатели повышают постоянно цены, из-за чего вынуждены были уехать в село у города где работаем. Государство полностью умыло руки, помощи ноль! Люди предпочитают нас не замечать! Очень тяжело так жить. Напишите о Европе, я с радостью туда помчусь! Но у меня взрослый сын и муж! Сын вынужден прятаться после инцидента с ТЦК, когда он чудом спасся от них! Зарплат ни на что не хватает! Ещё хватает и наглости у некоторых писать как мы ’жируем’ и испражняться в ненависти к ВПО! Наше общество не выдерживает проверку эмпатией и сочувствием к ближнему своему! Большинство предпочитают не замечать ВПО, ещё и злорадствуют над людьми живущими в лишениях! У меня всё!
Strelka_007• 02 июля в 17:32
Ответ дляMagnifique_
Моральне дно, це писати що значить все нормально, і розказувати що на плечах вашого чоловіка хтось там їде, окрім діючої влади.
Не блазнюйте про Майдан, його відсутність і ’нормальне значить’. Хто той Майдан проплатить? Та порозганяють усіх, а кого живими лишать, тих через серію фізичних зауважень змусять вибачатися на камеру,це ж вам не кривавий тиран. ганули у владі
Влада це влада, а Україна це Україна. Україна була, є і дасть Бог буде. ЗСУ не за зелень воюють, і не за єрмаків-татарових. Дивно що такі прості речі потрібно пояснювати.
Seehund• 02 июля в 17:33
Ответ дляЗвёздонька
А коли буде наступ, то підуть? Щось думаю ні((((
А вы пойдете, что-то думаю, что нет.) Чем ваша жизнь ценнее и лучше других? У вас думаю ещё есть что терять.
Mira29-c3c3• 02 июля в 17:34
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Правильно написала людина .
Таки вони мерзоти 😡😡😡
darinka-ali• 02 июля в 17:34
Ответ дляSeehund
А за вашу хату нет, никто жизнь не кладет? Или лень было попу поднять чтобы заработать? Ну как ее муж и сын могут отбить, если сейчас нет наступления? Должны чужие хаты защищать?
За мою поки ні і, дай Бог, щоби не довелося.
Можливо, недокомплектація військ і відсутність наступу якось пов´язані? Подумайте над цим.
Seehund• 02 июля в 17:36
Ответ дляdarinka-ali
Вы где живёте? Вы тоже можете подумать и заткнуть собой хоть частично недокомплектацию.
Magnifique_• 02 июля в 17:36
Ответ дляStrelka_007
Дивно що ви не розумієте самих елементарних речей, або не хочете розуміти.
Звёздонька• 02 июля в 17:37
Ответ дляSeehund
Ну, я в армії з 2015, тил, але в армії. У нас чоловіки навіть в тил бояться йти. І пішла я в армію після окупації свого міста. Чоловік інвалід війни, і захищав з 2022 року не свій будинок. Ми в 2014 вже все втратили
darinka-ali• 02 июля в 17:37
Ответ дляSeehund
Дякую за пропозицію. Поки навколо ходять чоловіки - ВПО, я побуду вдома.
happyne• 02 июля в 17:38
автор миллионы людей не имеют своего жилья и живут в селе например или на аренде.многие так и начинали с нуля.дайте заявку на возмещение ущерба и смотрите сайт прихисток и на фб .есть проживание бесплатно.тут и дома дарили девочки.у вас три здоровых чела в семье.вон девочки одиночки с 2 мя детками живут и не орут как вы
Seehund• 02 июля в 17:38
Ответ дляЗвёздонька
Из какого вы города?
Seehund• 02 июля в 17:39
Ответ дляdarinka-ali
Ну так вы не ответили где живёте, что вас не требуется защищать.
Звёздонька• 02 июля в 17:39
Ответ дляSeehund
Из какого вы города?
Яка різниця? З окупованого весною 2014
Magnifique_• 02 июля в 17:39
Ответ дляЗвёздонька
Армія в тилу, і армія на передовій- как говорят в Одессе, две большие разницы.
Вас на передову не кинуть, тому ви і не боїтеся в тилу.
А чому чоловіки кудись повинні йти, якщо вони не хотять?
А якщо жінок так змушували народжувати, як чоловіки воювати, вам би це сподобалось?
Seehund• 02 июля в 17:39
Ответ дляЗвёздонька
Яка різниця? З окупованого весною 2014
А что тяжело ответить? Или легенда не продумана?
Magnifique_• 02 июля в 17:40
Ответ дляdarinka-ali
Удалено администрацией...
Звёздонька• 02 июля в 17:41
Ответ дляMagnifique_
Слухайте, я в тилу, чоловік на нулі. Слава Богу , що не загинув. Він відвоював і за себе, і за мене, і за багато кого ще, а міг як ВПО інші сидіти вдома, бо в Одесі в ТЦК навіть особової справи не мав
Strelka_007• 02 июля в 17:41
Ответ дляMagnifique_
А що тут розуміти? Скажена кремлівська тварина вбиває українців за те що вони українці. ОПа часткового або вже повністю завербована кгб, в органах правових кацапських щурів до чортиків. Голобородько тримається за трон і знищує будь-який натяк на опозицію (тут все як в ранній раші під копірку). Народу норм, на форумах пару спускають.
Але яким боком внутрішній пздць до необхідності зовнішньої оборони країни? Оборонятися не треба якщо влада зашкварена, чи що? Зневіритись, втратити державу і державність щоби що?
darinka-ali• 02 июля в 17:41
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Звёздонька• 02 июля в 17:42
Ответ дляSeehund
Та я ніколи не ховала цього, але реально ЯКА різниця?) З Севастополя
Magnifique_• 02 июля в 17:42
Ответ дляЗвёздонька
Слухайте, годі маніпулювати от цим ’воював багато за кого ще’. Усі ці претензії діючому президенту України. Це ж йому друг патлатий джонсонюк наказав воювати.
Звёздонька• 02 июля в 17:43
Ответ дляMagnifique_
Ми його не обирали, його обрала більшість, яка зараз не хоче визнавати відповідальність за це, і воювати теж чому не хоче
Seehund• 02 июля в 17:43
Ответ дляЗвёздонька
Ну тогда все ясно.
Звёздонька• 02 июля в 17:44
Ответ дляSeehund
Ну тогда все ясно.
Що саме ясно?
Magnifique_• 02 июля в 17:44
Ответ дляStrelka_007
Немає більшої цінності аніж людське життя.
Держава і державність навіть поряд не стає з трагедією втратити рідну людину.
У вас не може бути претензій до людей які не хотять гинути заради гасел.
Magnifique_• 02 июля в 17:45
Ответ дляdarinka-ali
Удалено администрацией...
Та зрозуміло, що окрім примітивного блюзнірства я від вас нічого не прочитаю.

50 000 жінок українок воюють і відмазок щоб собі не шукають, разводячи срачі на форумі
Luria_• 02 июля в 17:47
А что, вам все должны?
Обычные люди, так же выживают, так же хотят работу и чтобы не отбирали хлеб у них приезжие. Каждый думает только о себе
Скажите спасибо государству которое напало и которое допустило это
Magnifique_• 02 июля в 17:47
Ответ дляЗвёздонька
Ну я також за нього не голосувала.
Але та більшість його обирала бо він обіцяв війну закінчити, а не для того, щоб вбитися при повномасштабному вторгненні.
Не хотіти воювати - саме природнє і адекватне бажання.
Звёздонька• 02 июля в 17:48
Ответ дляMagnifique_
Ну я також за нього не голосувала.
Ну, не знаю що вам відповісти, тільки що в хотєлки хуйла зараз ще буде входити Дніпропетровська область. І ВПО стане ще більше(
Seehund• 02 июля в 17:48
Ответ дляlnnel
Зараз напишу незручну думку. Маріуполь. Місто, яке до війни налічувало 500 тис. населення. Ок, половина жінки, ще частина недієздатні люди. Але тисяч 100-150 там було здорового чоловічого населення. І от коли в перші дні на Маріуполь поперла та мерзота, оте чоловіче населення половина втекло, а половина сховалися по підвалах, бо ж ’рускіє наши братья’. Та якби вони вийшли, то однією масою б задавили ту навалу. Не було зброї? Так ніде в перші дні її не було. Але чому маленькі містечка Чернігівщини стали на захист всі, хто міг, і чоловіки, і жінки, і навіть підлітки. Палками відбивалися. Пенсіонери бандеросмузі мішали. Їжею труїли. І таки затримали просування ворога. Розсіяли їх. Не дали нормально далі просунутися. В Чернігів он навіть зайти те кодло не змогло. Чому Київщина вистроїла черги в військомати. Зброї всім не вистачало. З мисливськими рушницями йшли, з вилами. З вікон кидали по танках, що могли. А де новини про масований спротив в Маріуполі? Де новини, що місцеві масово піднялися й стали на захист міста? Одиничні випадки. Тільки й видно було ’спасітє Маріуполь’. А хто їх мав врятувати? Чарівні ельфи?
І це я пишу про Маріуполь, бо це моє рідне місто. То трохи знаю, що там робилося. А таке саме було по іншим містам Донецької області. І всі це прекрасно розуміють. Просто вголос це незручно наче промовляти. Тому й мовчать. А тепер оті, що по підвалах ховалися, воюють на боці русні, працюють на їх благо. А та половина, що втекли, ниють про погане ставлення до ВПО і не працюють, бо бояться ТЦК.
Я тоже вам напишу неудобное мнение. Какой клейстер надо иметь вместо мозгов, чтобы реально верить, что можно что-то сделать против самолёта с многотонными бомбами или нескольких колонн танков
Веточка сакуры67• 02 июля в 17:49
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Человек работает , платит налоги , за счёт налогов содержится армия, которая 30 лет ничего не делала, в том числе и тот же главнокомандующий, который у мосейчучки за 3 дня др войны рассказывал что ничего не будет. Сейчас он прекрасно живёт в Англии, а люди обычные должны: платить налоги, платить военный сбор, который повысили, донатить и идти вместо таких как он воевать. Не много ли мы должны?