мегамоСГ• 02 июля 2025
Чи продовжили безкоштовний проїзд в Будапешті?
По пошуку знаходить, що до 30 го червня. Не можу нічого знайти в офіційних джерелах, можливо, хтось в курсі, дайте будь ласка посилання
Пукимончиг• 02 июля 2025
Продовжили. Сьогодні їхала безкоштовно з аеропорту автобусом 200Е, запитала у водія, підтвердив що українцям безкоштовно.
мегамоСГ
• 02 июля 2025
Ответ дляПукимончиг
Дякую! А де ще про це можна дізнатися? Може вам добрий водій попався
Проработник• 02 июля 2025
Ответ длямегамоСГ
Ні, поки що немає офіційного підтвердження. І вже навіть є штрафи