Автопортрет нурофена• 02 июля в 13:02
Калуш
Дівчата, можливо хтось знає де в Калуші чи поблизу є відпочинковий уомплекс з басейном?
Підкажіть, будь ласка 🌷
Колись мала в закладках адресу одного, але не можу знайти зараз
Підкажіть, будь ласка 🌷
КонФФетОшка• 02 июля в 13:48
В Калуші є комплекси з басейном?))
Жили там в 22-му році, хотіли влітку поплавати, і сусідів розпитували, і родичів - всі робили здивовані очі і казали, що басейнів в місті нема і всі на річку їздять. А річка там... без сліз не глянеш.
Якийсь є в закритому спорткомплексі, ми проїжджали повз, але вулицю не згадаю.
Автопортрет нурофена
• 02 июля в 14:12
Ответ дляКонФФетОшка
В Калуші є комплекси з басейном?))
Є, звичайно. «Акваторія»
Кому там слова не давали• 02 июля в 18:17
В Калуші екологічна катастрофа, нащо туди їхати на відпочинок?
Автопортрет нурофена
• 02 июля в 19:05
Ответ дляКому там слова не давали
Хочу поїхати на один день до чоловіка військового в його день народження. По темі маєте що відповісти? 🤔